۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

اسپرسوساز 20 بار کیچن چف

espresso machine Kitchen Chef 20 bar stainless steel kcpexpr6851

۶/۸۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Kitchen Chef
نوع دستگاه
اسپرسوساز و کاپوچینوساز
مدل
kcpexpr6851
توان
1350 وات
فشار بخار
20 بار
خرید محصول مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

اسپرسوساز 20  بار تمام استیل کیچن چف 

 espresso machine KitchenChef 20 bar stainless steel kcp.expr.6851
 

اسپرسوساز


شرکت کیچن چف  Kitchen Chef یک شرکت فرانسویی است که در 1982 میلادی تاسیس شده است. بیشتر فعالیت این شرکت فرانسویی در زمینه تولید لوازم خانگی و دستگاههای اسپرسوساز است که طراحی این دستگاههای اسپرسوساز در کشور ایتالیا انجام می گیرد. محصولات شرکت کیچن چف Kitchen Chef دارای جدیدترین و به روزترین استانداردهای روز اوپا بوده و دارای کیفیت و راندمان بالایی هستند. یکی از محصولات جدید شرکت کیچن چف فرانسویی اسپرسوساز تمام استیل 20 بار است که در ادامه به توضیح آن می پرازیم.
 

اسپرسوساز 20 بار


اسپرسوساز کیچن چف فرانسه دارای توان بالای 1350 وات و فشار بخار 20 بار می باشد که یکی از بهترین اسپرسوسازها در نوع خود است.  قسمتهای اصلی این اسپرسوساز عبارتند از: 
 

قیمت اسپرسوساز


1-    مخزن آب دستگاه اسپرسوساز
2-    سطح گرم کننده فنجان اسپرسو
3-    نمایشگر عقربه ای دما
4-    دسته پورتافیلتر
5-    صفحه روی سینی ضد چکه
6-    سینی ضد چکه
7-    نازل بخار دستگاه اسپرسوساز
8-    دکمه بخار و آب گرم اسپرسوساز


بدنه دستگاه اسپرسوساز تمام استیل ضد زنگ می باشد. قسمت بالایی این دستگاه اسپرسوساز جهت گرم کردن فنجانهای اسپرسو  می باشد. درقسمت بالایی جلو دستگاه اسپرسوساز  کنترل پنل  اسپرسوساز قرار داده شده که به صورت زیر می باشد.
 

منوی اسپرسو


1-    دکمه خاموش و روشن شدن اسپرسوساز
2-    دکمه تک کاپ اسپرسو
3-    دکمه دو کاپ اسپرسو
4-    کنترل پنل اسپرسوساز
5-    دکمه بخار اسپرسوساز
 

تهیه اسپرسو


تهیه اسپرسوی تک کاپ یا دو کاپ :
جهت تهیه اسپرسوی تک کاپ یا دو کاپ ابتدا دستگاه اسپرسوساز را روشن نموده و منتظر بمانید تا چراغ نشانگر دکمه های اسپرسوی تک و دوبل ثابت شود سپس سبد تک کاپ یا دو کاپ را در داخل پورتافیلتر اسپرسوساز قرار داده و قهوه آسیاب شده را در داخل سبد ریخته و با تمپر مقداری فشار داده تا صاف شود. پورتافیلتر را به دستگاه اسپرسوساز وصل کرده و در صورتی که سبد تک کاپ داخل پورتافیلتر قرار داسته باشد دکمه اسپرسوی تک و در صورت قرار داشتن سبد دو کاپ ، دکمه اسپرسوی دوبل را زده تا اسپرسو ظرف چند ثانیه آماده شود. 
 

اسپرسوی دبل


تهیه کاپوچینو :
جهت تهیه کاپوچینو مقداری شیر پرچرب سرد مورد نیاز است که به وسیله نازل بخار دستگاه اسپرسوساز به فوم شیر تبدیل می شود.  تهیه کاپوچینو در دو حالت ممکن است یکی اینکه اول فوم شیر را  بوسیله نازل بخار اسپرسوساز تهیه نموده سپس اسپرسو را بر روی آن می ریزیم. در حالت دوم اسپرسو را تهیه نموده و سپس فوم شیر را بر روی آن می ریزیم. ابتدا مقداری شیر سرد که معمولا پر چرب است را در داخل لیوان ریخته و سپس دکمه بخار اسپرسوساز را می زنیم تا چراغ نشانگر آن ثابت شود. لیوان شیر را زیر نازل بخار دستگاه اسپرسو گرفته دکمه بخار را باز کرده تا بخار وارد شیر شده و بعد از چند ثاینه تبدیل به فوم شیر شده و فوم شیر را روی اسپرسو می ریزیم که در این حالت کاپوچینو خواهیم داشت.
 

تهیه کاپوچینو


نکته :
در دستگاه اسپرسوساز کیچن چف فرانسه بعد از استفاده از نازل بخار چنانچه بخواهیم اسپرسو تهیه کنیم حتما باید دکمه بخار را خاموش کرده و دکمه تنظیم بخار را باز کرده تا مقداری آب گرم از نازل بخار خارج شده تا دمای آب جهت تهیه اسپرسو پایین بیایید. در صورت باز نکردن دکمه بخار آب گرم دستگاه اسپرسوساز تا سرد شدن و رسیدن به دمای مطلوب چراغ نشانگر آن روشن می شود. این عملکرد اسپرسوساز جهت جلوگیری از دمای بالای آب موقع تهیه اسپرسو و جلوگیری از حالت سوختن قهوه داخل گروپ انجام می شود.
این دستگاه اسپرسوساز همچنین قابلیت تهیه آب گرم را دارا می باشد. جهت تهیه آب گرم کافی دکمه بخار سمت راست را چرخانده تا آب گرم شما آماده شود. 
 

آب گرم اسپرسوساز


دستگاه اسپرسوساز 20 بار کیچن چف دارای یک صفحه گرمکن فنجان در قسمت بالایی خود می باشد. جهت گرم کردن فنجان قهوه کافی است فنجان را روی سطح بالایی قرار دهید. این امر جهت جلوگیری از کاهش دمای اسپرسو تهیه شده در موقعی که اسپرسو داخل فنجان می ریزد می باشد. اگر فنجان گرم باشد کاهش دما نخواهید داشت.
 

گرم کن فنجان قهوه


آب مورد استفاده برای دستگاه اسپرسوساز بهتر است آب تصفیه شده یا آب جوشیده سرد شده باشد. در صورتی به مدت طولانی از دستگاه استفاده نشود بهتر است آب داخل مخزن را تخلیه کنید تا از رسوب داخل دستگاه جلوگیری شود.
اسپرسوساز 20  بار تمام استیل کیچن چف مدل   espresso machine Kitchen Chef 20 bar stainless steel kcp.expr.6851   در فرانسه طراحی و در چین مونتاز می شود. 

اسپرسوساز کیچن چف KitchenChef

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Kitchen Chef
نوع دستگاه
اسپرسوساز و کاپوچینوساز
مدل
kcpexpr6851
رنگ
سیلور
وزن
3.6 کیلوگرم
ابعاد
30x14.2x45 سانتی متر
مشخصات فنی
توان
1350 وات
فشار بخار
20 بار
ظرفیت مخزن
1.2 لیتر
عقربه نشان دهنده دمای اسپرسو
سینی ضد چکه
قابلیت انتخاب اسپرسو و کاپوچینو
چراغ نشانگر آماده بکار
چراغ نشانگر کاپوچینو
قابلیت جدا شدن مخزن
نشانگر میزان آب
تنظیم بخا رآب
جنس دیگ بخار
فولادی
امکان تهیه دو فنجان
چراغ نشانگر خاموش و روشن شدن
ترموستات
نازل بخار کف ساز
کنترل هوشمند دما
سیستم بخار داغ
پایه ضد لغزش
خاموش شدن خودکار
قابلیت ساخت اسپرسو
قابلیت ساخت کاپوچینو
قابلیت ساخت کافه لاته
قابلیت تهیه آب جوش
قابلیت جدا شدن سینی ضد چکه
سایر ویژگیها
بدنه تمام استیل - قابلیت تهیه آب گرم - دارای صفحه گرمکن فنجان
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha