۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بهترین قهوه آماده the best coffee instant

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 27 مرداد 1397
بهترین قهوه آماده  the best coffee instant
 بهترین قهوه آماده : the best coffee instant
 
معرفی ده برند برتر قهوه آماده 
قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنیها در جهان و دومین محصول بزرگ تولیدی در جهان است. قهوه به دلیل خصوصیات منحصر به فردی که دارد یکی از باارزش ترین و بهترین نوشیدنیها در تمام دنیا مورد استقبال قرار گرفته است. دانه های قهوه به صورتهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ( قهوه ، اسپرسو ، کاپوچینو ، کافه لاته ، موکا و .....) که نوع مصرف آن بسته به ذائقه و سلیقه مصرف کننده دارد. طرز تهیه قهوه به صورت دستی یا با استفاده از انواع دستگاههای اسپرسوساز و کاپوچینوساز خانگی و صنعتی می باشد. امروزه به دلیل استقبال فراوان از قهوه شرکتهای بسیاری در سراسر جهان اقدام به تولید و عرضه انواع قهوه با درجات مختلف و کیفیتهای متفاوت نموده و در این راستا فعالیت دارند. در اینجا ده برند ار بهترین قهوه های آماده که توسط بهترین شرکتها تولید و عرضه می شوند معرفی می گردند.
 
ده برند قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 10 - Koffee Kult Medium Roas
محل پرورش این برند قهوه بیشتر در کلمبیا ، گواتمالا و سوماترا است و مناسب انواع دستگاههای اسپرسوساز و قهوه جوش نیز می باشد. این قهوه از دانه های قهوه عربیکا Arabica حاصل شده و صد در صد قهوه خالص بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. یکی از خصوصیات بارز قهوه KOFFEE KULT  نگهداری آن برای مدت زمان طولانی بوده بدون آنکه طعم و مزه و عطر خود را از دست بدهد.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 9 - Kirkland Signature Colombian
محل پرورش این برند قهوه بیشتر در کشور کلمبیا می باشد. این نوع قهوه دارای کیفیت و استاندارد بالایی بوده و در انجمن ملی قهوه کلمبیا به عنوان یکی از بهترین برندهای قهوه به ثبت رسیده است. دارای طعم و مزه و بوی منحصر به فردی بوده و نگهداری و استفاده از آن راحت و آسان می باشد. قهوه Kirkland Signature Colombian دارای استیدیه بالایی بوده و عطر و مزه آن ماندگاری بالایی دارد. 
 
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
 
 
 
شماره 8 - Grizzly Claw's Kicking Horse
دانه های این نوع قهوه به دلیل شباهتی که به پنجه یک گونه خرس خاکستری آمریکا دارد به نام Grizzly Claw's نامگذاری شده است. این نوع قهوه از دانه های قهوه عربیکا Arabica به دست می آید. علاوه بر دم کردن دستی مناسب انواع دستگاههای اسپرسوساز و کاپوچینوساز می باشد. در آمریکای جنوبی و مرکزی پرورش یافته و در کانادا پخته ، بوداده شده و عرضه می شود. دارای طعم و مزه عالی بوده و همراه با درصد کمی شکلات کاکائویی تیره می باشد.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 7 -  Death Wish
شرکت Death Wish یکی از بزرگترین شرکتهای آمریکایی در زمینه تولید انواع قهوه بوده که محصولات خود را به همین نام تولید و عرضه می کند ، و در سال 2008 میلادی در نیویورک بنیان گذاری شده است. قهوه آماده Death Wish در سال 2012 توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه شد. این برند قهوه نیز از دانه های قهوه عربیکا Arabica حاصل شده و بدون هیچ گونه افزودنی بوده و صد در صد خالص و دارای کافئین بالایی می باشد.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 6 - Dunkin' Donuts Original
شرکت Dunkin' Donuts Original یکی دیگر از شرکتهای معروف تولید کننده قهوه در آمریکاست که دارای سابقه ای طولانی در تهیه انواع قهوه بوده و از سال 1950 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای بیش از 1500 فروشگاه زنجیره ای در سراسرجهان می باشد. این شرکت دارای محصولات انواع نوشیدنیهای سرد و گرم ، کیک و شیرینی و انواع ساندویج می باشد. قهوه Dunkin' Donuts Original از دانه های قهوه عربیکا به دست آمده وقهوه بسیار خالصی می باشد.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 5 - Tim Hortons Original
یکی دیگر از برندهای معروف قهوه توسط شرکت کانادایی Tim Hortons Original تولید و عرضه می شود. این شرکت دارای رستورانهای زنجیره ای در حدود 4000 شعبه در سراسر جهان بوده و تاسیس آن به سال 1964 میلادی بر می گردد. برند قهوه Tim Hortons Original نیز از قهوه عربیکا ساخته شده و صد درصد خالص می باشد و برای دستگاههای اتوماتیک اسپرسو و کاپوچینو بسیار ایده ال می باشد. 
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 4 - Lavazza Crema e Gusto
یکی از قدیمی ترین برندهای قهوه در جهان به شمار می رود. این برند قهوه توسط شرکت ایتالیایی Lavazza تولید و به بازار عرضه می شود. این شرکت در سال 1895 میلادی در ایتالیا تاسیس و قهوه هایی با کیفیت بالا و طعم و مزه عالی تولید و به بازار عرضه می کند. قهوه Lavazza  ترکیبی از قهوه روبوستا و عربیکا بوده که بیشتر در آفریقا ، برزیل و اندونزی به عمل می آید. این شرکت در حال حاضر بخش بزرگی از بازار جهانی قهوه  را به خود اختصاص داده است.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 3 - Valhalla Java Odinforce
یکی دیگر از برندهای قهوه شرکت Death Wish برند Valhalla Java Odinforce است که دارای طعم و مزه عالی و کیفیت بالایی می باشد. در آمریکای مرکزی و جنوبی و اندونزی پرورش می یابد و دارای کافئین بالایی است. این برند قهوه ترکیبی از قهوه عربیکا و روبوستا است و در کشورهای هندرواس ، گواتمالا و سوماترا و هند پرورش می یابد.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 2 - Peet's Major Dickason's
دومین برند از قهوهای آماده به برند Peet's Major Dickason's اختصاص دارد. این قهوه از دانه های قهوه عربیکا Arabica درست شده و صد در صد خالص می باشد. این قهوه با نام تجاری قهوه شناخته می شود. این نوع قهوه آماده بعنوان یکی از بهترین و باکیفیت ترین برند قهوه در بازار شناخته می شود.
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز
 
شماره 1 - Gevalia House
این برند قهوه از دانه های قهوه عربیکا Arabica ساخته می شود. مناطق آمریکای مرکزی ، مکزیک و آمریکای جنوبی محل پرورش این نوع قهوه می باشد و صد درصد خالص می باشد. این برند قهوه دارای بو و طعم فوق العاده ای بوده و ماندگاری بالایی دارد. این برند توسط شرکت سوئدی Gevalia تهیه و عرضه می شود. 
 
قهوه مورد استفاده در دستگاه اسپرسوساز

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha