× بازدید کننده گرامی ، به دلیل نوسانات بالای ارز ، لطفا قبل از ثبت سفارش با مدیریت سایت تماس حاصل کرده و از موجودی کالا و قیمت دقیق آن اطمینان حاصل فرمائید.

اسپرسو و کاپوچینو ساز AMBIANO

AMBIANO ESPRESSO MACHINE 1388A
لینک سایت اصلی:
آپدیت قیمت:
۱۳۹۵/۱۲/۲۲
تعداد بازدید:
۲/۳۹۴ بازدید
وضعیت:
به زودی
اسپرسو ساز و کا پوچینو ساز AMBIANO
 
محصولات استوک:
این سری از محصولات ، استوک کشورهای اروپایی بوده ، دارای کیفیت و استاندارد اروپا بوده و دارای درجه بندی A بوده وصفر می باشند . برای اصلاع ازمحصولات استوک و نوع درجه بندی به قسمت مقالات سایت "استوک STOCK" مراجعه فرمائید.
"تمامی محصولات استوک این سایت دارای گارانتی یک ساله هستند"
 
امروزه جهت تهیه اسپرسو و کاپوچینو انواع دستگاههای اسپرسوساز و کاپوچنیو ساز تولید و عرضه می شوند ، اسپرسو ساز و کاپوچینو ساز AMBIANO یکی ا زمحصولات شرکت ایتالیایی ALDI است. این اسپرسوساز دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیت بالایی بوده که جهت تهیه اسپرسو کاپوچینوی تازه و خوش طعم بکار می رود.
 
 
اسپرسو ساز و کاپوچینو ساز مدل 1388A  دارای طراحی بی نظیر و کاربرد بسیار راحتی می باشد. قسمت جلویی دستگاه دارای یک صفحه عقربه ای می باشد که نشان دهنده میزان دما جهت تهیه اسپرسو و کاپوچینو می باشد. دمای تعبیه شده بین 0 تا 200 درجه سانتی گراد می باشد. دمای بین 80 تا 120 درجه سانتی گراد جهت تهیه اسپرسو بوده که روی صفحه عقربه ای با یک فنجان به رنگ سفید مشخص شده و دمای 120 تا 160 درجه سانتی گراد جهت تهیه کاپوچینو که با علامت بخار به رنگ سفید مشخص شده ، می باشد.
 
 
هنگامی که مخزن اسپرسو ساز پر شد دستگاه توسط دکمه ای که در پشت تعبیه شده روشن می شود دکمه حالت فنری داشته و باید به مدت 2 ثانیه نگه داشته شود.هنگامی که عقربه نشان دهنده دما به 80 درجه سانتی گراد رسید دستگاه جهت تهیه اسپرسو آماده است ، قهوه را داخل دسته مخصوص ریخته وپس از قرار گیری درمحل تعبیه شده دکمه سمت راست را که مخصوص اسپرسوست زده واسپرسو به داخل فنجان می ریزد.
 
 
جهت تهیه کاپوچینو باید دمای دستگاه به بالای 120 درجه سانتی گراد برسد هنگامی که ما به حد لازم رسید جهت تهیه کاپوچینو ابتدا دکمه سمت چپ کنار صفحه عقربه ای که مخصوص بخار است رده ، یک لیوان شیر به اندازه لازم تهیه نموده درزیرلوله خروجی بخار که در سمت چپ قرار دارد گرفته ، دکمه بخار را باز کرده و بخار به داخل لیوان حاوی شیر هدایت می شود.بخار باعث شده تا شیر به حالت کف در آمده ، سپس لیوان حاوی شیر را زیر خروجی اسپرسو قرار داده اسپرسو را داخل لیوان حاوی شیر ریخته و یک کاپوچینوی عالی با طعم تازه خواهید داشت.
 
 
اسپرسوساز و کاپوچینوساز AMBIANO دارای فشار بخار 15 بار بوده و در هنگام تهیه اسپرسو با فشار 15 باری که بر روی قهوه وارد می کند عصاره ی قهوه را کاملا استخراج کرده و اسپرسوی خوش عطر و طعم و تازه ای خواهید داشت. در زیر خروجی اسپرسو و جایی که لیوان قرار می گیرد سینی ضد چکه تعبیه شده که براحتی قابل جدا شدن و شستشو می باشد.
 
 
این اسپرسو ساز دارای مخزن 9. لیتری بوده وبه آسانی قابل جدا شدن بوده و می توان دوباره پرنمود.
 
 
اسپرسو و کاپوچینو ساز AMBIANO در سه رنگ قرمز و سفید مایل به شیری و مشکی به بازار عرضه می شود ، این دستگاه طراحی ایتالیا بوده در چین مونتاژ می شود.
 

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
ایتالیا AMBIANO ADLI
نوع دستگاه
اسپرسو و کاپوچینوساز
مدل
1388A
وزن
3.8 کیلوگرم
مشخصات فنی
توان
850 وات
فشار بخار
15 بار
ظرفیت مخزن
9. لیتر
تعداد صافی
2 عدد
جنس صافی
استیل ضد زنگ
عقربه نشان دهنده دمای اسپرسو
عقربه نشان دهنده دمای کاپوچینو
سینی ضد چکه
قابلیت انتخاب اسپرسو و کاپوچینو
قابلیت چراغ نشانگر آماده بکار
قابلیت چراغ نشانگر کاپوچینو
دمای دستگاه
0 تا 200 درجه سانتی گراد
رنگهای اسپرسو ساز
سفید مایل به شیری-قرمز-مشکی
قابلیت جدا شدن مخزن

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

محصولات