۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

رطوبت و عوامل مخرب آن

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 9 فروردین 1397
رطوبت و عوامل مخرب آن
رطوبت و عوامل مخرب آن
Moisture and its destructive factors
 
عوامل مخرب رطوبت
 
رطوبت استاندارد جهانی منازل 45 تا 50 درصد است. رطوبت بالای 50 درصد علاوه بر اینکه باعث تخریب لوازم و اثاثیه منزل شده و باعث صدمه زدن به ساختار و بنای خانه می گردد ، یکی از اصلی ترین عوامل ایجاد ایجاد انواع بیماریها در خانه به شمار می رود. بیماریهایی نظیر آسم ، سردردهای شدید و اگزما بیماریهای رایج حاصل از افزایش رطوبت هوا در منازل می باشند.
یکی دیگر از مضرات افزایش رطوبت در خانه ایجاد بستر مناسب جهت رشد انواع کپکها و قارچها می باشد. کپکها نوعی قارچ میکروسکوپی هستند که در مکانهای دارای رطوبت بالا براحتی رشد می کنند و باعث ایجاد انواع بیماریهای خطرناک می گردند. بیماریهایی نظیر تنگی تنفس ، سردردهای شدید ، اختلالات گوارشی ، سرفه های مزمن و خونی ، خستگی ، اضطراب و افسردگی و .... بیماریهایی هستند که در اثر افزایش رطوبت ایجاد می شوند. 
 
کنترل رطوبت و جلوگیری از رشد قارچها و کپکها
 
کاربردی ترین و ساده ترین روش کاهش رطوبت در خانه و استخرها استفاده از دستگاههای رطوبت گیر است. رطوبت گیرها در انواع مدلها و سایزهای مختلف خانگی و صنعتی تولید و عرضه می شوند. با انتخاب یک رطوبت گیر مناسب می توان مشکلات مربوط به افزایش رطوبت در خانه را از بین برد.
یکی از مدلهای رطوبت گیر خانگی مارک گاریسون GARRISON کانادا است. این رطوبت گیر دارای طراحی زیبا و کیفیت بسیار بالایی بوده و یکی از بهترین رطوبت گیرهای موجود در بازار است.  این رطوبت قابلیت رطوبت گیری از 30 درصد تا 80 درصد را داشته و قابل تنظیم از 30 درصد تا 80 درصد می باشد. رطوبت گیر گاریسون کانادا در سایزهای 111.6 مترمربع ، 139.6 متر مربع ، 167 مترمربع ، 195.1 مترمربع تولید و عرضه می شود. رطوبت گیرگاریسون دارای مخزن تخلیه رطوبت بوده ، همچنین این رطوبت گیر دارای تخیله رطوبت بصورت دائم با اتصال یک شلنگ به محل خروج رطوبت می باشد. رطوبت گیرهای گاریسون قادر به رطوبت گیری در رطوبت زیاد از 20 لیتر تا 33 لیتر در شبانه روز می باشند. مصرف برق این رطوبت گیرها پایین بوده و دارای برچسب انرژی ENEREGY STAR می باشند ؛ برق ورودی آنها 110 ولت است و جهت راه اندازی آن از یک ترانس 220 ولت به 110 ولت 500 وات استفاده می شود. 
رطوبت گیر گاریسون GARRISON درکانادا طراحی و در چین مونتاژ می شود.
دستگاه رطوبت گیر گاریسون کانادا

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha