۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بخور سرد و رطوبت ساز فکیر

Fakir Airwell Ultrasonic Cold Vapor Humidifier

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Fakir
نوع دستگاه
بخور سرد و رطوبت ساز
فنآوری اولتراسونیک
ظرفیت تولید بخار
300 میلی لیتر در ساعت
کنترل
تایمر
قابل استفاده برای فضای
35 متر مربع
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

بخور سرد  و رطوبت ساز فکیر آلمان  Fakir Airwell Ultrasonic Cold Vapor Humidifier
 

بخور سرد


تعدادی  از افراد در فصل گرما ، زمانی‌ که هوا بسیار گرم است و مواد حساسیت‌زای بیشتری در فضا پراکنده هستند ، دچار مشکلات تنفسی  و آلرژی می‌شوند. دستگاه‌های تهویه‌ی هوا، هوای خشک  و بدون رطوبت را در فضای اتاق به جریان می‌اندازند و هر نوع رطوبتی را از بین می برند؛ به همین دلیل دستگاه بخورسرد و رطوبت ساز در فصل تابستان بسیار مفید و کارآمد است. این دستگاههای بخورسد و رطوبت ساز، در ماه‌های سرد، هنگامی که ریه‌ها، بینی و لب‌هایمان، به‌دلیل خنکی هوا، خشک می‌شوند هم کاربرد دارند. درضمن برخی از سیستم‌های حرارتی مرکزی در ماه‌های سرد، هوای محیط داخل ساختمان را خشک می‌کنند. در نتیجه استفاده از دستگاههای بخور سرد و رطوبت سازها یکی از راههای به تعادل رساندن رطوبت محیط می باشد. 
دستگاههای بخور سرد و رطوبت ساز قطرات آب را به ذرات بسیار ریز تبدیل می کنند و با فاصله بیشتری در هوا پخش می کنند. رطوبت سازها به سه گروه تبخیری ، پروانه ای و اولتراسونیک تقسیم می شوند که بهترین نوع آنها اولتراسونیک می باشد.  سیستم های اولتراسونیک قطرات آب را به ذرات بسیار ریزی تبدیل کرده و به همین دلیل پاشش دستگاه بیشتر بوده و ضمن اینکه با مصرف مقدار کمتر آب در زمان کمتری رطوبت لازم را ایجاد کرده ، راحتتر به دستگاه تننفسی افراد وارد میشود. امکان تولید باکتری، میکروب و قارچ در آن ها نیز نسبت به انواع دیگر نیزبسیار کمتر است.
یکی از جدیدترین محصولات شرکت فکیر آلمان دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز مدل AirWell است. این بخور سرد عالی دارای طراحی بسیار زیبا ، کارایی و راندمان بالایی بوده و از تکنولوژی های روز دنیا در آن استفاده شده است و در نوع خود یکی از بهترین ها ست. 
 

بخار سرد


یکی از خصوصیات بارز دستگاه بخار سرد فکیر آلمان استفاده از فنآوری اولتراسونیک در ساخت این دستگاه رطوبت ساز می باشد. 
 

فناوری بخار سرد اولتراسونیک و بدون مقاومت
فناوری بخار سرد اولتراسونیک تبدیل آب به بخار آب سرد با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا است. صدای با فرکانس بالا آب مایع را می لرزاند ، اما از آنجا که مولکول های آب نمی توانند با سرعت کافی حرکت کنند ، سریعاً به حالت گازی تبدیل می شوند و به بخار سرد تبدیل می شوند که در آن می توانند به سرعت حرکت کنند.
رطوبت ساز و بخارسرد اولتراسونیک مدل Fakir Airwell به لطف فناوری بخار اولتراسونیک خود ، اطمینان حاصل می کند که میزان رطوبت در مناطق بسته به سطح ایده آل و سالم برسد. در اتاق های بسته ، رطوبت هوا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و کیفیت هوایی که در معرض آن هستیم توسط دستگاه های گرمایشی بخصوص در زمستان کاهش می یابد. رطوبت ساز اولتراسونیک Fakir Airwell به هوا کمک می کند تا به لطف دستگاه رطوبت سنج متصل شده ، سطح مطلوب رطوبت را حفظ کند ، که از بیماریهای زیادی جلوگیری می کند.
 

اولتراسونیک


بخارسرد فکیر آلمان دارای طراحی بسیار شیکی می باشد. این دستگاه بخورسرد دارای یک کنترل از راه دور بوده و می توان براحتی با کنترل آنرا تنظیم نمود. از دیگر خصوصیات آن داشتن حالت چراغ  شب می باشد. 
 

قیمت بخار سرد


دکمه های کنترل رطوبت ساز فکیر AirWell
 

بخور سرد کنترل دار


a : دکمه حالت خواب رطوبت ساز
b : دکمه تایمر
C : دکمه خاموش و روشن شدن
d : کم و زیاد کردن زمان بخور سرد
e : کم و زیاد کردن بخار دستگاه 


محیطهای مورد استفاده دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد
دستگاه بخارسرد فکیر تضمین می کند که رطوبت کم به سطح ایده آل برسد که این رطوبت کم ناشی از سیستم های گرمایشی بخصوص در زمستان است. در محیطهایی که به مدت طولانی زندگی می کنیم ، به خصوص اتاق نشیمن ، اتاق خواب و اتاق کودکان ، مهم است که رطوبت هوا در سطح ایده آل حفظ شود تا از بیماری ها قبل از بروز آن جلوگیری شود.
 

فواید بخار سرد


 نسبت رطوبت ایده ال

رطوبت مقدار بخار آب موجود در هوا است و رطوبت مناسب برای سلامتی ما باید بین 40 تا 60 درصد باشد. وقتی رطوبت به زیر 40٪ می رسد یا به بالای 60٪ می رسد ، مشکلات زیادی را به همراه می آورد که سلامتی ما را تهدید می کند. وقتی فکر می کنید که ما وقت زیادی را در خانه و محل کار  خود می گذرانیم ، بهتر می توانیم درک کنیم که میزان رطوبت در محیط داخلی می تواند بر سلامتی ما تأثیر بگذارد. رطوبت ساز اولتراسونیک Airwell کمک می کند تا هوای خانه ، دفتر کار و سایر مکانهای داخلی ما در سطح رطوبت ایده آل باشد. رطوبت کم باعث بروز مشکلات تنفسی ، به ویژه در مبتلایان به آلرژی و بیماران آسم ، در افراد با بینی خشک ، کودکان ، نوزادان و افراد مسن می شود.
 

درصد رطوبت


وسایل گرمایشی که در زمستان از آن استفاده می کنیم به دلیل سرما دمای محیط را به طور غیر طبیعی افزایش می دهند و اجازه می دهند رطوبت به صورت کنترل نشده کاهش یابد. هوای خشک ، وقتی رطوبت به زیر 40٪ می رسد ، عامل رشد باکتری ها و ویروس ها است. Fakir Airwell سریعترین ، سالم ترین و ظریف ترین راه حل را برای دستیابی دوباره به ارزش های ایده آل ارائه می دهد. رطوبت در هوای محیط اندازه گیری شده و به طور خودکار تنظیم می شود. رطوبت مطلوب ، بینی را خشک نگه می دارد. با استفاده از سیستم بخارسرد فاکر می توان از آسم و سایر تحریکات جلوگیری کرد.
 

بخور سرد و زمستان


کیفیت هوا را افزایش دهید : 
دستگاه بخورسرد  با شکستن مولکول های آب با امواج فراصوت بخار سرد ایجاد می کند - برخلاف مرطوب کننده هایی که آب را می جوشانند و بخار داغ ایجاد می کنند. بخاطر فناوری بخار سرد ، بخار آب فیلتر شده و بدون باکتری در محیط شما رها می شود. بخار آب سرد برخلاف بخار آب گرم از ویژگیهای دائمی نیست و پس از آزاد شدن در هوا با هوای اطراف مخلوط می شود و تعادل رطوبت ایجاد می کند. رطوبت ساز اولتراسونیک Fakir Airwell به لطف محفظه های داخلی سرامیکی ، تاثیری در خصوصیات آب ندارد و از ایجاد بو جلوگیری می کند.
 

افزایش کیفیت هوا


دستگاه رطوبت ساز Airwell باعث تغییر هوای خانه و محل کار شما می شود :
نه تنها رطوبت هوا را به سطح ایده آل می رساند ، رطوبت ساز اولتراسونیک Fakir Airwell با خطوط زیبا ، نورپردازی قابل تنظیم و طراحی منحصربفرد یکی از شیک ترین لوازم در خانه شماست. نور قابل تنظیم استفاده از بخور سرد Fakir را در اتاق خواب شما به عنوان چراغ شب امکان پذیر می کند و راه حل های ابتکاری را ارائه می دهد. می توانید دستگاه را در حین کار پر و تمیز کنید بدون اینکه لازم باشد دستگاه را جابجا کنید. دستگاه رطوبت سازفاکر همچنان که باعث بهبود هوای شما می شود ، زندگی شما را آسان تر می کند.
 

دستگاه بخور سرد


فناوری برتر از آلمان
بخور سرد فکیر با استفاده از مخزن آب 4 لیتری و بخار سرد 300 میلی لیتر در ساعت استفاده آسان و بدون مشکل را ارائه می دهد. پر کردن مخزن آب از بالا به شما امکان می دهد بدون جابجایی دستگاه  به راحتی آنرا دوباره پر کنید. 
 

بخور سرد اصلی


بخور سرد  و رطوبت ساز فکیر آلمان  مدل Fakir Airwell Ultrasonic Cold Vapor Humidifier در آلمان طراحی و در ین مونتاژ می شود.
 

بخور سرد فکیر آلمان

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Fakir
نوع دستگاه
بخور سرد و رطوبت ساز
مدل
Airwell
رنگ
سفید
وزن
1.7 کیلوگرم
ابعاد
32x 16 x 18 سانتی متر
مشخصات فنی
مصرف برق
30 وات
عملکرد اولتراسونیک
تولید بخار آب سرد با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا
فنآوری اولتراسونیک
ظرفیت مخزن آب
4 لیتر
ظرفیت تولید بخار
300 میلی لیتر در ساعت
صفحه نمایش دیجیتالی
کنترل
تایمر
عملکرد بخار سرد
خاموش شدن خودکار
عملکرد مرطوب سازی مداوم
تنظیم رطوبت
چراغ شب
جهت بخار قابل تنظیم
قابل استفاده برای فضای
35 متر مربع
مدت زمان قابل تنظیم
12 ساعت
تعداد حالات کار
سه حالت
سایر ویژگیها
قابل استفاده در اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، اتاق کودکان ، دفاتر و محل کار
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha