۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

خرید رطوبت گیر هوا

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 27 فروردین 1397
خرید رطوبت گیر هوا
راهنمای خرید رطوبت گیر
Dehumidifiers Buying Guide
 
آیا رطوبت گیر نیاز دارید؟
حتی اگر شما تهویه مطبوع در خانه داشته باشید ، یک رطوبت گیر ممکن است یک ضرورت باشد.  رطوبت بالای محیط خانه و اتاق هایی مانند زیرزمین ها و اتاق های خشکشویی ، که در آنها رطوبت هوا بالا بوده و به علت شرایط طبیعی و یا شرایط تهویه مطبوع ممکن است از بین نرود ، دستگاه رطوبت گیر به خصوص در کاهش بوی های تند و ناخوشایند و کاهش مضرات رطوبت بالا کمک خواهد کرد.
رطوبت گیر کمک می کند تا سطح رطوبت نسبی ایده آل (سطح   RH (درخانه را حفظ شود. در طول ماه های تابستان ،   RH 50٪ توصیه می شود. در ماه های زمستان، حداقل درصد رطوبت 30٪RH قابل قبول است.
چگونه رطوبت هوا کار می کند؟
به طور کلی روش کار رطوبت گیرها بر پایه عبور هوای حاوی رطوبت بالا از کویل های خنک کنده استوار است. هوا با کاهش 2 الی 3 درجه سانتی گرادی رطوبت خود را از دست داده و به مخزن رطوبت گیر می ریزد ، یا ممکن است از دستگاه خارج شود. هوای خشک تر به اتاق باز می گردد.
انتخاب رطوبت گیر مناسب
هنگام انتخاب رطوبت گیر خود، این عوامل اصلی را در نظر بگیرید:
• منطقه مورد نظر برای دفع  رطوبت 
• روش مورد نظر برای حذف آب جمع آوری شده توسط رطوبت گیر
• میزان مصرف انرژی 
نحوه استفاده از رطوبت گیر
دستورالعمل های مربوط به راه اندازی دستگاه رطوبت گیر را از فروشنده بخواهید یا از روی راهنمای دستگاه رطوبت گیر راه اندازی کنید ، همچنین باید مخزن  داخلی دستگاه را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که سوئیچ شناور به درستی کار کرده و در هنگام پر شدن مخزن بطور اتوماتیک رطوبت گیری قطع شود. (به دستورالعمل دستورالعمل مراجعه کنید.)
هنگامی که رطوبت گیر را برای اولین بار روشن می کنید ، سطح RH را به حالت خشک ترین (درصد رطوبت) تنظیم کنید تا رطوبت اتاق را تثبیت کند. اکثر دستگاههای رطوبت گیر دارای تنظیمات (RH ) درصد رطوبت ازمحدوده  30٪  تا 90٪ هستند. بعد از چندین دوره ، رطوبت گیررا در وضعیت  اتوماتیک دستگاه قرار داده تا میزان درصد رطوبت تثبیت گردد.
همچنین به یاد داشته باشید:
• فضای کافی در پشت و طرفین دستگاه رطوبت گیر حداقل  نیاز به 6 اینچ فضای گردش هوا دارند.
• فیلتر هوا را با چک کردن آن به طور مرتب نگه دارید. یک فیلتر کثیف جریان هوا را محدود می کند و بر عملکرد دستگاه تأثیر می گذارد.
• همیشه قبل از تمیز کردن دستگاه را از برق جدا کنید.
• برای جلوگیری از شوک الکتریکی احتمالی، هنگام تخلیه ظرف، دستگاه را جدا کنید.
 
حذف رطوبت جمع آوری شده توسط رطوبت گیر
در شرایط بسیار مرطوب یا مرطوب، دستگاه رطوبت گیر مقدار زیادی رطوبت را جمع آوری می کند و شما باید مخزن  داخلی را به طور مرتب خالی کنید. اکثردستگاههای رطوبت گیریک ویژگی تخلیه مستقیم رطوبت دارند که اجازه می دهد تا عملیات تخلیه رطوبت مداوم وبدون تخلیه مخزن دستگاه انجام شود، که در این حالت احتیاج به یک خروجی آب در اطراف دستگاه رطوبت گیردر کف زمین دارید که رطوبت گرفته شده از آن خارج شود. اگر شما به خروجی آب در کف  زمین دسترسی نداشته باشید و بخواهید مخزن رطوبت دستگاه به طورمنظم تخلیه شود ، می توانید از یک پمپ مکش آب و رساندن آن به محل دلخواه استفاده کنید. 
 
دستگاه رطوبت گیر
 
عملکرد دستگاه رطوبت گیر از نظر مصرف انرژی 
 
ستاره انرژی یا ENREGY STAR استاندارد بین المللی انرژی است که به محصولات برقی کم مصرف اختصاص داده می شود. این نشان اولین بار درآمریکا ابداع شد و سپس در کشورهای دیگری همانند کانادا، استرالیا، ژاپن، نیوزیلند، تایوان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا پذیرفته شده و آنرا اعمال نمودند. محصولات دارای این برچسب انرژی معمولا 20 تا 30 درصد مصرف انرژی پایین تری دارند.
 
 
 
دستگاه رطوبت گیر گاریسون

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha