۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

قیمت دستگاه رطوبت گیر

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 12 فروردین 1397
قیمت دستگاه رطوبت گیر
قیمت دستگاه رطوبت گیر
Dehumidifier price
 
یکی از ساده ترین و کاربردی ترین روشهای کاهش رطوبت هوا ، استفاده از دستگاههای رطوبت گیر خانگی است. دستگاه رطوبت گیرخانگی همچنان که از نامش پیداست کارش کاهش میزان رطوبت و رساندن آن به میزان استاندارد است. شرکتهای بسیاری در زمینه تولید وعرضه انواع دستگاههای رطوبت گیری درمدلها ، اندازه و سایزهای مختلف دارند، تا بتوان میزان رطوبت هوای موجود در محیط را به میزان دلخواه کاهش داد.
 
رطوت هوا
 
استفاده از دستگاههای رطوبت گیر معمولا به دلایل بهداشتی ، آسایشی و تجاری انجام می گیرد. هوای مرطوب یکی ازعوامل اصلی رشد قارچها و کپکها می باشد. قارچها و کپکها عامل اصلی ایجاد انواع بیماریها بوده و وجود آنها خطرات بهداشتی متعددی را برای افراد بوجود می آورد. بنابراین باید رطوبت هوای محیط به اندازه استاندارد برسد. 
 
رایجترین نوع دستگاههای رطوبت گیر خانگی از نوع تبریدی هستند. اصول کار رطوبت گیرهای تبریدی یا خشک کن های هوا (Air Dryer) بدین صورت است که هوای مرطوب محیط ابتدا بوسیله یک یا دو فن مکنده وارد دستگاه رطوبت گیر می شود، سپس هوای مرطوب وارد شده به دستگاه در اثر عبور از یک کویل تبریدی ، به مقدار دو تا سه درجه سانتی گراد کاهش دما پیدا کرده ، در اثر این کاهش دما رطوبت موجود در هوا به مایع تبدیل شده و وارد مخزن می شود.
 
یکی از دستگاههای رطوبت گیر مارک گاریسون GARRISON کاناداست ، که برای فضاهای 111.5 متر مربع ، 139.4 متر مربع و 195.1 متر مربع تولید و به بازار عرضه می شود. این مدل از رطوبت گیرها از نوع تبریدی هستند که در داخل یخچال از یک نوع کویل تبریدی استفاده شده و رطوبت گیری آن بر اساس عبور جریان هوای حاوی رطوبت از روی کویل بوده ، که در اثر کاهش درجه حرارت هوای مرطوب رطوبت گیری انجام می شود.
 
موتور دستگاه رطوبت گیر خانگی
موتور مورد  استفاده در رطوبت گیر گاریسون
 
دستگاه رطوبت گیر گاریسون کانادا دارای یک صفحه دیجیتالی نشان دهنده مقدار درصد رطوبت و مقدار درصد رطوبت تنظیم شده می باشد. این دستگاه رطوبت گیر دارای سه حالت تنظیم رطوبت گیری ( AUTO DRY – CONTINUOS – MANUAL ) است. رطوبت گیر گاریسون قادر به کاهش رطوبت به میزانت تا 30 درصد می باشد و قابل تنظیم از 30 درصد رطوت گیری تا 80 درصد رطوبت گیری می باشد. از دیگر ویژگیهای این دستگاه رطوبت گیر داشتن تایمر قابل تنظیم می باشد. فیلتر مورد استفاده در این رطوبت گیر دائمی و قابل شستشو می باشد. این دستگاههای رطوبت گیر دارای مخزن تخلیه رطوبت بوده ، همچنین می توان رطوبت گرفته شده از هوا را به صورت دائمی و با اتصال یک شلنگ به محل خروج رطوبت تخلیه نمود. تنظیم سرعت فن دستگاه در سه حالت (AUTO - HIGH - LOW ) از دیگر خصوصیات آن می باشد. 
 
نمایشگر دیجیتالی دستگاه رطوبت گیر
 
برق مصرفی دستگاه رطوبت گیر گاریسون 110 ولت بوده وبرای راه اندازی آن از یک ترانس کاهنده 220 ولت به 110 ولت 500 وات استفاده می شود. مصرف انرژی این دستگاه پایین بوده ودارای بر چسب انرژی ENREGY STAR است .
ستاره انرژی یا ENREGY STAR استاندارد بین المللی انرژی است که به محصولات برقی کم مصرف اختصاص داده می شود. این نشان اولین بار درآمریکا ابداع شد و سپس در کشورهای دیگری همانند کانادا، استرالیا، ژاپن، نیوزیلند، تایوان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا پذیرفته شده و آنرا اعمال نمودند. محصولات دارای این برچسب انرژی معمولا 20 تا 30 درصد مصرف انرژی پایین تری دارند.
 
 
گاز مورد استفاده در دستگاه رطوبت گیر گاریسون GARRISON گاز R410A می باشد. همچنین این دستگاه دارای دستگیره حمل و چرخ جهت جابجایی آسان و راحت می باشد. رطوبت گیر گاریسون در چین و به سفارش کشور کانادا مونتاژ می شود. 
 
قیمت دستگاه رطوبت گیر گاریسون کانادا
111.5 مترمربع  630000 هزار تومان
139.4 مترمربع 730000 هزار تومان
167.2 متر مربع 800000 هزار تومان
195.1 متر مربع 850000 هزار تومان
 
رطوبت گیر خانگی گاریسون

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha