۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

دستگاه رطوبت گیر ویرپول

Whirlpool AD50GUSB 50 pint Dehumidifier

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
whirlpool
نوع دستگاه
رطوبت گیر خانگی
مقدار رطوبت گیری در 24 ساعت
24 لیتر
قابلیت تخلیه دائم رطوبت
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

دستگاه رطوبت گیر ویرپوول  Whirlpool AD50GUSB 50 pint Dehumidifier
 دستگاه رطوبت گیر

 


بالا بودن رطوبت در هر مکان و فضایی علاوه بر مضرات زیاد مادی ، باعث خسارات جبران ناپذیری برای سلامتی ما انسانها می شود. افزایش رطوبت نه تنها باعث از بین رفتن اثاثیه منزل و محل کار می شود بلکه برای سلامتی افراد خانه مخصوصا کودکان ، افراد سالخورده و کسانی که دارای بیماریهای تنفسی هستند بسیار خطرناک می باشد. یکی از بهترین گزینه های کاهش رطوبت ، استفاده از دستگاه های رطوبت گیر خانگی است که باعث از بین رفتن کامل رطوبت و ایجاد هوای بدون رطوبت اضافی است. شرکتهای بسیاری در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاههای رطوبت گیر در مدلها و اندازه های خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی فعالیت دارند. یکی از این شرکتها شرکت ویرپول Whirlpool  آمریکا است که محصولات آن دارای بالاترین و بهترین کیفیتها در سطح جهان می باشد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت آمریکایی رطوبت گیر خانگی مدل  Whirlpool AD50GUSB است که دارای رطوبت گیری عالی با امکانات منحصربفردی بوده و یکی از بهترین رطوبت گیرهای خانگی موجود در بازار می باشد. 
 

رطوبت گیر خانگی


دستگاه رطوبت گیر ویرپول به واسطه سفارش برای کشورهای کانادا و آمریکا دارای برق مصرفی 110 ولت بوده و برای استفاده در ایران باید از یک ترانس 110 ولت به 220 ولت 750 وات یا 1000  وات یا 1500 وات استفاده شود که در اکثر مغازه های الکتریکی موجود می باشد. این دستگاه رطوبت گیر دارای یک کنترل پنل جهت انجام تنظیمات دستگاه به صورت زیر می باشد :
 

تنظیمات رطوبت گیر


1-    دکمه خاموش و روشن شدن دستگاه رطوبت گیر
2-    تنظیم سرعت فن دستگاه
3-    حالتهای رطوبت گیری دستگاه
4-    صفحه نمایش دیجیتالی دستگاه رطوبت گیر
5-    تایمر رطوبت گیر
6-    نشانگر فیلتر دستگاه
 

رطوبت گیر هوا


1-    دکمه خاموش و روشن دستگاه
بعد از اتصال دستگاه رطوبت گیر به ترانس 220 ولت به 110 ولت ، دستگاه بوسیله دکمه پاور خاموش و روشن می شود.
2-    تنظیم سرعت فن دستگاه
با استفاده از دکمه تظیم سرعت دستگاه می توان سرعت فن را در حالتهای اتومات ، زیاد یا کم تنظیم نمود. چناچه رطوبت محیط بالا باشد در هنگام روشن بودن دستگاه باید از سرعت فن بالا استفاده شود تا رطوبت گیری افزایش یابد.
3-    حالتهای رطوبت گیری دستگاه
دستگاه رطوبت گیر ویرپول دارای سه حالت رطوبت گیری می باشد. رطوبت گیری اتومات ، رطوبت گیری مداوم  و رطوبت گیری معمولی می باشد. چنانچه بخواهیم رطوبت محیط در محدوده 50  درصد باقی بماند از حالت رطوبت گیری اتومات یا رطوبت گیری مداوم استفاده می شود و چنانچه بخواهیم رطوبت محیط به زیر 50 درصد برسد از حالت معمولی استفاده می شود. 
4-    صفحه نمایش دیجیتالی رطوبت گیر
رطوبت گیر ویرپول دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بوده که رطوبت محیط ، مقدار رطوبت تعیین شده توسط کاربر و تایم تعیین شده را می توان از روی آن مشاهده نمود. 
5-    تایمر 
خشک کن هوای ویرپول دارای یک تایمر جهت خاموش یا روشن شدن دستگاه رطوبت گیر در زمان دیگری است. این تایمر تاخیری برای مدتزمان 24 ساعت قابل تنظیم بوده  و می توان به صورت نیم ساعت نیم ساعت تنطیم کرد.
6-    نشانگر فیلتر دستگاه
رطوبت گیر خانگی ویرپول دارای   یک فیلتر دائمی قابل شستشو بوده که در صورت کثیف بودن چراغ نشانگر آن روشن شده و به راحتی قابل شستشو می باشد. 
 

قیمت رطوبت گیر


رطوبت گیر و خشک کننده هوای ویرپول آمریکا قابلیت 24 لیتر رطوبت گیری را در شبانه روز دارا می باشد. این دستگاه دارای ظرفیت 50 پینتی بوده و برای فضای تا 180 مترمربع  طراحی شده است. مخزن آب این دستگاه 5 لیتر بوده و در صورت پر شدن به صورت اتومات خاموش می شود. چنانچه بخواهید رطوبت جمع آوری شده به داخل مخزن دستگاه نریزد  می توان با اتصال یک شلنگ به خروجی که در پشت دستگاه قرار دارد رطوبت را به صورت دائمی به خروجی فاضلاب هدایت کرد.
 

خرید رطوبت گیر


کم مصرف بودن دستگاه رطوبت گیر
رطوبت گیر خانگی ویرپول دارای برچسب ستاره انرژی است. این ستاره انرژی یک نشان بین المللی است که به محصولات برقی کم مصرف اعطا می شود. مصرف برق دستگاه رطوبت گیر 533 وات می باشد. این مصرف برای زمانی است که موتور دستگاه در حالت کار باشد و در صورتی که رطوبت پایین باشد دستگاه به طور خودکار اتومات کرده  و جهت جلوگیری از مصرف اضافی برق فقط فن دستگاه کار می کند. 
 

برچسب انرژی


دستگاه رطوبت گیر ویرپوول  مدل Whirlpool AD50GUSB 50 pint Dehumidifier در اروپا طراحی و در چین مونتاژ می شود.
 
 

رطوبت گیر ویرپول

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
whirlpool
نوع دستگاه
رطوبت گیر خانگی
مدل
Whirlpool AD50GUSB
رنگ
سفید
وزن
40 پوند
ابعاد
11.8x 15.33 x 24.71 اینچ
مشخصات فنی
تنظیم سرعت فن
سه حالت
چراغ نشانگر حالات مختلف تنظیم
چراغ نشانگرخاموش و روشن شدن
مقدار رطوبت گیری در 24 ساعت
24 لیتر
مخزن قابل جدا شدن
ظرفیت مخزن
5 لیتر
نوع فیلتر
تا 180 متر مربع
قابلیت تخلیه دائم رطوبت
چرخ جهت جابجایی
دستگیره حمل
قدرت
50 پینت
نمایشگر تنظیمات
تایمر
مدت زمان قابل تنظیم
24 ساعت
تعیین درصد رطوبت گیری
سنسور پر شدن مخزن
خاموش شدن اتومات
تعیین درصد رطوبت گیری
تا 30 درصد
مصرف برق
533 وات
تعداد حالات کار
3 حالت
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha