۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

اسپرسوساز اتومات دلونگی ECAM 23.466

DeLonghi ECAM 23 466 automatic espresso machine

۳۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Delonghi
نوع دستگاه
اسپرسوساز اتومات
مدل
ECAM 23.466
توان
1450 وات
فشار بخار
15 بار
خرید محصول مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

اسپرسوساز اتومات دلونگی

 DeLonghi ECAM 23.466 automatic espresso machine
 

اسپرسوساز اتومات


برند DeLonghi یک متخصص جهانی در راه حل های نوآورانه جهت دم کردن قهوه است. این تخصص تضمین فناوری پیشرفته و قابل اطمینان است.  نام De'Longh اشتیاق به کیفیت و رویکردی نوآورانه برای طراحی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، اما مهمتر از همه عشق به قهوه است - معطر، مخملی و زیبا بی‌تردید و بهترین.
De'Longhi  یک شرکت خانوادگی با ریشه ایتالیایی و بیش از 100 سال قدمت است و یکی از متخصصان جهان در زمینه راه حل های نوآورانه دم کردن قهوه است. نام شرکت از نام خانوادگی مالک - Giuseppe De'Longhi گرفته شده است. De'Longhi  چیزی فراتر از قهوه است. این یک اشتیاق به کیفیت و یک رویکرد ایتالیایی برای طراحی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. شرکت دلونگی ایتالیا نه تنها در زمینه دستگاههای قهوه و اسپرسوساز فعالیت دارد بلکه در زمینه تولید انواع محصولات خانگی نیز یکی از بزرگترین و بهترین شرکتهای تولید کننده این لوازم در سراسر جهان به شمار می رود. 
یکی از جدیدترین دستگاههای اسپرسوساز تمام اتومات شرکت دلونگی ایتالیا مدل  DeLonghi ECAM 23.466 است. دستگاه اسپرسوساز اتوماتیک مدلDe'Longhi Ecam 23.466.B دستگاهی است که به طور گسترده در دفاتر شرکت ها، فروشگاهها، در خانواده ها یا کافی شاپ ها استفاده می شود. می توان گفت راحتی این دستگاه فوق العاده مفید بوده و باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود. قهوه ساز اتوماتیک De'Longhi Ecam 23.466.B با طراحی فشرده و رنگ های مجلل نقطه کانونی را در فضای شما ایجاد می کند. در ادامه به معرفی این دستگاه حرفه ای می پردازیم.
 

اسپرسوساز اتومات دلونگی


اسپرسوساز تمام اتومات دلونگی دارای یک کنترل پنل جهت انجام تنظیمات دستگاه اسپرسوساز بوده که به راحتی می توان تنظیمات را جهت تهیه انواع نوشیدنیها انجام داد.عملیات کارکرد به لطف صفحه کنترل واضح با دکمه های انتخاب مستقیم آسان است. این باعث می شود که تهیه همه نوشیدنی ها آسان شود.
 

قیمت اسپرسوساز دلونگی


قسمتهای اصلی تشکیل دهنده کنترل پنل اسپرسوساز دلونگی عبارتند از :
 

کنترل پنل اسپرسوساز


B1. صفحه نمایش LCD دستگاه اسپرسوساز
B2. دکمه انتخاب مقدار قهوه دلخواه 
B3. دکمه روشن یا خاموش کردن دستگاه قهوه ساز
B4. کلید P برای دسترسی به منو
B5. دکمه انجام فرآیند شستشو
B6. دکمه انتخاب غلظت قهوه
B7. دکمه دم کردن 1 فنجان اسپرسو با تنظیمات نشان داده شده بر روی صفحه نمایش
B8. دکمه تهیه 2 فنجان قهوه با تنظیمات نشان داده شده روی صفحه نمایش
B9. دکمه توزیع آب 
B10. دکمه کاپوچینو: برای تهیه کاپوچینو یا فوم شیر

 

آسیاب با تنظیم 13 مرحله ای آسیاب دانه های قهوه
دانه های ریز قهوه مبنایی برای استخراج بهترین طعم قهوه در فرآیند تولید قهوه هستند. آسیاب مخروطی در آزمایش های بی شماری به طور بهینه کالیبره شده است تا اسپرسوی آسیاب شده کامل به دست آید. سطح آسیاب را می توان با یک دسته ساده به سلیقه شخصی تنظیم کرد. عطر و طعم یک اسپرسو کامل، اساس همه قهوه ها، با درجه آسیاب مناسب دانه ها تعیین می شود. این کار توسط یک فرز با 13 سطح تنظیم درجه آسیاب تسهیل می شود. به لطف این آسیاب حرفه ای دم کردن کامل از انواع مختلف قهوه دیگر مشکلی ندارد.

 

آسیاب قهوه


سیستم گرمایش مدرن 2 ترموبلوک
به لطف سیستم گرمایش مدرن Thermoblock ، قهوه در دمای عالی تهیه می شود و بهترین تجربه طعم را تضمین می کند. برای اینکه نوشیدنی علاوه بر خوشمزه بودن، سریع آماده شود، تمامی دستگاه های اسپرسوساز De'Longhi با سیستم کف کردن شیر اتوماتیک مطابق با بالاترین استانداردهای کیفی، با حفظ کیفیت به 2 عدد ترموبلاک مجهز شده اند. درجه حرارت در کل فرآیند دم کردن ترموبلاک اول وظیفه تهیه قهوه را بر عهده دارد، دومی به گرم کردن شیر اختصاص دارد. به لطف این، می توانید بدون نیاز به صبر کردن برای خنک شدن سیستم گرمایش، به سرعت کاپوچینو را تهیه کنید و مطمئن باشید که اسپرسوی شما در شرایط بهینه دم می شود. مزیت اضافی سیستم Termoblok که راحتی استفاده را تضمین می کند، عملکرد بی صدا و گرمایش سریع سیستم است.
 

خرید اسپرسوساز دلونگی

 

اسپرسوسازDe'Longhi  راه حل های فنی پیشرفته را با عشق به قهوه با دقت مهندسی ترکیب می کند. حاصل این ترکیب، سیستم نوآورانه کف کردن شیر LatteCrema با فناوری دو سیستم هیدرولیک مجزا و کنترل الکترونیکی دقیق است. به لطف آن است که می توانید شعر طعم لطیف فوم مخملی، لاته ماکیاتوی استثنایی و عالی ترین کاپوچینو با فوم کرکی را کشف کنید. کاپوچینوی عالی شما این خواهد بود:
 

لیست قیمت اسپرسوساز

 

تمیز کردن سریع و آسان مخزن شیر
مخزن شیر مجهز به عملکرد تمیز کننده است. کلید را بچرخانید تا تمیز شود و تمام خطوط شیر به طور خودکار با بخار داغ و آب شسته می شوند، بنابراین مخزن شیر را می توان برداشت و با شیر در یخچال نگهداری کرد.
 

مخزن شیر اسپرسوساز

 

با این قهوه ساز تمام اتوماتیک شرکت De'Longhi می توانید نوشیدنیهای مخصوص قهوه شیر را تهیه کنید. بسیاری از پارامترها را می توان به صورت جداگانه تنظیم کرد، مانند دما و چگالی فوم.
با De'Longhi ECAM 23.466.B یک دستگاه قهوه ساز کاملاً اتوماتیک جمع و جور به دست می آورید که فضای زیادی را در آشپزخانه یا دفتر اشغال نمی کند. با دستگاه می توان با فشار دادن یک دکمه اسپرسو یا قهوه تهیه کرد. به لطف سیستم یکپارچه کف کردن شیر، نوشیدنهای تخصصی مانند کاپوچینو، لاته ماکیاتو یا قهوه شیر نیز امکان پذیر است. یک آسیاب مخروطی فولاد ضد زنگ دانه های قهوه را قبل از هر فرآیند دم آوری آسیاب می کند، اما می توانید از پودر قهوه نیز به عنوان جایگزین استفاده کنید. برنامه‌های تمیز کردن کاملاً خودکار و گروه دم‌آور قابل جابجایی، تمیز کردن و نگهداری را آسان‌تر می‌کنند.
ECAM 23.466.B یک راه حل خوب به خصوص برای آشپزخانه های کوچک، دفاتر یا اتاق کار است. با ارتفاع 33.8 سانتی متر و عرض 23.8 سانتی متر می توان دستگاه را تقریباً در هر مکانی بدون هیچ مشکلی راه اندازی کرد. شما مجبور نیستید بدون توابع مهم کار کنید. مخزن آسیاب 250 گرم دانه قهوه را در خود جای می دهد تا بتوان مقدار کافی از آن را نگه داشت. قبل از هر فرآیند دم کردن، قهوه تازه آسیاب می شود . درجه آسیاب را می توان در 13 مرحله به سلیقه شخصی تنظیم کرد. محفظه پودر اضافی مخصوصاً زمانی مفید است که می خواهید قهوه بدون کافئین تهیه کنید. مخزن آب 1.8 لیتری را می توان برای پر شدن آسان جدا کرد.
 

اسپرسوساز و کاپوچینوساز


اسپرسوساز تمام اتومات دلونگی مدل  DeLonghi ECAM 23.466 automatic espresso machine در ایتالیا طراحی و در رومانی مونتاژ می شود.
 

DeLonghi ECAM 23.466 automatic espresso machine

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Delonghi
نوع دستگاه
اسپرسوساز اتومات
مدل
ECAM 23.466
رنگ
مشکی
وزن
9 کیلوگرم
ابعاد
23x 43 x 33 cm
مشخصات فنی
توان
1450 وات
فشار بخار
15 بار
ظرفیت مخزن
1.8 لیتر
سینی ضد چکه
قابلیت انتخاب اسپرسو و کاپوچینو
چراغ نشانگر آماده بکار
چراغ نشانگر کاپوچینو
قابلیت جدا شدن مخزن
نشانگر میزان آب
جنس دیگ بخار
فولادی ضد زنگ
امکان تهیه دو فنجان
چراغ نشانگر خاموش و روشن شدن
ترموستات
کنترل هوشمند دما
سیستم Thermoblock
ظرفیت مخزن دانه های قهوه
250 گرم
مخزن تفاله قهوه قابل جدا شدن
سیستم بخار داغ
هشدار رسوب زدایی اتوماتیک
برنامه آبکشی
تنظیمات اسپرسو،قهوه،کاپوچینو
جنس تیغه آسیاب
فولادی ضد زنگ
قابلیت تنظیم کار آسیاب
پایه ضد لغزش
خاموش شدن خودکار
ظرف مخصوص شیر
سیستم پاک کننده رسوب
قابلیت ساخت اسپرسو
قابلیت ساخت کاپوچینو
قابلیت ساخت کافه لاته
قابلیت تهیه آب جوش
قابلیت ساخت قهوه
سیستم گرمایش SensoFlow
تنظیم ارتفاع خروجی اسپرسو
شستشوی خودکار
قابلیت جدا شدن سینی ضد چکه
حالت اکو
قابلیت تنظیم ارتفاع خروجی اسپرسو تا
14 سانتی متر
سایر ویژگیها
13 سطح تنظیم آسیاب قهوه - گروه دم قابل جابجایی - آسیاب مخروطی
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha