۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

دستگاه رطوبت گیر comfee

Dehumidifier Comfee MDDF 20DEN7 WF

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
  • درجه محصول : استوک A
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۱/۱۰/۷
  • وضعیت : تماس بگیرید
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : رطوبت گیر
  • برند کالا : comfee
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
comfee
نوع دستگاه
رطوبت گیر
مقدار رطوبت گیری در 24 ساعت
20 لیتر در شبانه روز
قابل استفاده برای فضای
40 تا 60 متر مربع
قابلیت تخلیه دائم رطوبت
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

رطوبت گیر کامفی  Dehumidifier Comfee MDDF-20DEN7-WF

 

دستگاه رطوبت گیر

 
آیا شما در آب و هوای مرطوب یا شرجی زندگی می کنید و متوجه تراکم زیاد  رطوبت روی پنجره ها و آینه ها می شوید؟ آیا کسی در خانواده شما از آلرژی یا آسم رنج می برد؟ آیا مشکلات کپک یا قارچ را تجربه کرده اید؟ اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات مثبت است، خانه شما می تواند از رطوبت گیر خانگی بهره مند شود. 


رطوبت گیر چه کاری انجام می دهد؟ 
یک دستگاه رطوبت گیر با حذف رطوبت اضافی از هوا کار می کند. در حالی که سطوح رطوبت می تواند به دلیل تغییر فصول، آب و هوا، مصرف انرژی، گردش هوا و عوامل دیگر متفاوت باشد، اکثر کارشناسان معتقدند که حفظ سطح رطوبت نسبی بین 40 تا 50 درصد هدف خوبی است و 45 درصد برای راحتی و آسایش وسلامتی بهترین است. طبق گزارش Consumer Reports ، رطوبت بالای 50 درصد می‌تواند میزبان کنه‌های گرد و غبار، کپک و قارچ باشد که باعث ایجاد آلرژی و سایر مشکلات سلامتی می‌شود. مهم است که مطمئن شوید مناطق تاریک مانند زیرزمین شما کمتر از 50 درصد رطوبت داشته باشد زیرا به نور خورشید یا هوای طبیعی بیرون دسترسی ندارند. 
شرکتهای بسیاری در جهت طراحی و تولید انواع رطوبت گیرهای خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی فعالیت دارند. از جمله این شرکتها ، شرکت معتبر اروپاییcomfee   آلمان است که دارای انواع رطوبت گیر درمدلهای مختلف بوده و یکی از بهترین و بزرگترین تولید گننندگان رطوبت گیرهای خانگی می باشد.
 از جمله این رطوبت گیرهای تولیدی شرکت کامفی مدل Dehumidifier Comfee MDDF-20DEN7-WF است که دارای خصوصیات ، امکانات و  ویژگیهای منحصر به فردی بوده که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت. 


کنترل رطوبت با رطوبت گیرهای کامفی comfee
رطوبت گیر کامفی آلمان با ظرفیت رطوبت زدایی 20 لیتر در روز آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای مقابله با بحرانی ترین سطوح رطوبت در مکانهای با رطوبت بالا تبدیل می کند. این دستگاه رطوبت گیر برای فضای 40 تا 60 متر مربع ( 100 متر مکعب ) بسته به مقدار رطوبت طراحی شده است. 
 

رطوبت گیر


رطوبت گیر کامفی آلمان دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بوده که تنظیمات مربوط به دستگاه رطوبت گیر بوسیله آن انجام می شود این صفحه نمایش دارای قسمتهای زیر می باشد :
 

پنل دستگاه رطوبت گیر

 

1-    دکمه اتصال به وایرلس
2-    تایمر دستگاه رطوبت گیر
3-    دور فن دستگاه رطوبت گیر
4-    دکمه تنظیم رطوبت گیری  ( کاهش )
5-    صفحه نمایش دیجیتالی
6-    دکمه تنظیم رطوبت گیری ( افزایش )
7-    تنظیم حالت رطوبت گیری
8-    دکمه خاموش و روشن شدن دستگاه رطوبت گیر

 

مخزن آب 3 لیتری قابل جابجایی
دستگاه رطوبت گیر کامفی آلمان دارای یک مخزن قابل جابجایی 3 لیتری بوده که در صورت پرشدن رطوبت گیر به طور خودکار خاموش می شود. همچنین این دستگاه رطوبت گیر قابلیت تخلیه دائم رطوبت را با اتصال یک شلنگ به محل خروج رطوبت جمع آوری شده دارا می باشد. 
 

مخزن دستگاه رطوبت گیر


1-    مخزن 3 لیتری قابل جابجایی 
2-    محل اتصال شیلنگ تخلیه رطوبت جمع آوری شده

 

اتصال WiFi
یکی دیگر از خصوصیات بارز دستگاه رطوبت گیر کامفی آلمان قابلیت اتصال وایرلس به گوشی می باشد. با نصب برنامه این دستگاه رطوبت گیر بر روی گوشی می توان از راه دور آن را کنترل کرد. اتصال WiFi با دسترسی از راه دور به عملکردهای اصلی از یک برنامه سازگار با Android و iOS را در خود جای داده است. از طریق آن می توانید دستگاه را از هر کجا که هستید مدیریت کنید: آن را روشن و خاموش کنید، رطوبت مورد نظر را تنظیم کنید، حالت رطوبت زدایی را انتخاب کنید و سرعت فن را تنظیم کنید و همچنین هشدار پربودن کامل مخزن را دریافت کنید.
 

اتصال وای فای

 

عملکرد تایمر 24 ساعته
از دیگر ویژگیهای دستگاه رطوبت گیر کامفی  comfee  آلمان دارا بودن تایمر 24 ساعت می باشد. با استفاده از این تایمر می توان دستگاه رطوبت گیر را در ساعات آینده روشن یا خاموش نمود. تایمر دستگاه را می توان برای 24 ساعت آینده تنظیم نمود. 
 

رطوبت گیر تایمردار

 

چهار حالت عملیاتی مختلف برای انتخاب کارکرد دستگاه :
SMD : در این حالت دستگاه به طور خودکار رطوبت را در محدوده ایده آل بین 45 تا 55 درصد نگه می دارد.
Cont : مخفف "continuous" است. در این حالت، دستگاه به طور مداوم کار می کند، که به ویژه در رطوبت بسیار بالا مفید است.
خشک کن : این حالت به شما کمک می کند لباس های تازه شسته شده را خشک کنید. اگر راهی برای آویزان کردن لباس‌های خود در بیرون ندارید، رطوبت‌گیر Comfee پشتیبان ایده‌آلی است تا اطمینان حاصل شود که رطوبت در هنگام خشک شدن لباس‌ها بالا نمی‌رود.
استاندارد : در این حالت می توانید با استفاده از دکمه های مثبت و منفی، مقدار رطوبت مورد نظر خود را در 5 درصد 5 درصد افزایش دهید. سپس دستگاه (شبیه به "SMD") به طور خودکار روشن و خاموش می شود تا به مقدار مورد نظر برسد.
 

کارکرد دستگاه رطوبت گیر


تنظیم سرعت فن
دکمه دیگری روی دستگاه رطوبت گیرتعبیه شده است که با آن می توانید سرعت فن را در 3 سطح آهسته، متوسط یا توربو تنظیم کنید. این تأثیر قابل توجهی بر حجم صدای عملیاتی دارد. اگر دستگاه در حالت آهسته کار می کند، همچنان می توانید بدون هیچ مشکلی تلویزیون تماشا کنید. اما در حالت توربو صدای فن دستگاه بیشتر است.
 

تنظیمات رطوبت گیر


یخ زدایی خودکار
یخ زدایی خودکار دستگاه رطوبت گیر از دیگر ویژگیهای رطوبت گیر کامفی آلمان است. با استفاده از این ویژگی کارکرد این دستگاه در دماهای سرد پایین بدون مشکل خواهد بود. 
 

یخ زدایی خودکار رطوبت گیر


خاموش شدن اتومات 
از دیگر ویژگیهای بارز این دستگاه رطوبت گیر آلمانی خاموش شدن خودکار است. زمانی که مخزن جمع آوری رطوبت پر شود دستگاه به طور اتومات خاموش می شود. در دیگر حالت زمانی که رطوبت محیط به مقدار رطوبت تعیین شده توسط کاربر رسید دستگاه رطوبت گیر به طور اتومات خاموش شده تا در مصرف انرژی صرفه جویی شده و طول عمر دستگاه افزایش یابد. 
 

رطوبت گیر اتومات


راه اندازی مجدد به صورت خودکار
اگر دستگاه رطوبت گیر به طور غیرمنتظره به دلیل قطع برق خاموش شود، به محض برقراری برق با تنظیمات از پیش انتخاب شده مجدداً راه اندازی می شود. به لطف این عملکرد، دستگاه برای استفاده با تایمر مناسب است.
 

روسن شدن رطوبت گیر


رطوبت گیر کامفی مدل  Dehumidifier Comfee MDDF-20DEN7-WF در آلمان طراحی و در آلمان نیز مونتاژ می شود. 
 

دستگاه رطوبت گیر آلمانی

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
comfee
نوع دستگاه
رطوبت گیر
مدل
MDDF-20DEN7-WF
رنگ
سفید
وزن
35 × 24.5 × 51 سانتی متر
ابعاد
15 کیلوگرم
مشخصات فنی
تنظیم سرعت فن
3 حالت
تنظیم حالت خشک نمودن لباس
چراغ نشانگر حالات مختلف تنظیم
چراغ نشانگرخاموش و روشن شدن
مقدار رطوبت گیری در 24 ساعت
20 لیتر در شبانه روز
مخزن قابل جدا شدن
ظرفیت مخزن
3 لیتر
قابل استفاده برای فضای
40 تا 60 متر مربع
فیلتر گرد وغبار
نوع فیلتر
دائمی قابل شستشو
میزان صدا
41 دسی بل
قابلیت تخلیه دائم رطوبت
چرخ جهت جابجایی
قدرت
440 وات
نمایشگر تنظیمات
تایمر
مدت زمان قابل تنظیم
24 ساعت
تعیین درصد رطوبت گیری
قابلیت خشک کردن البسه
سنسور پر شدن مخزن
خاموش شدن اتومات
تعیین درصد رطوبت گیری
دارد
نشانگر پر بودن مخزن
صفحه نمایش دیجیتالی
تعداد حالات کار
4 حالت
سایر ویژگیها
قابلیت اتصال به وای فای - صفحه نمایش دیجیتالی - یخ زدایی خودکار
نظرات کاربران
نظرات ثبت شده برای این محصول
مرتضی ستاره 1401/ بهمن/ 23

با سلام/یک هفته ای هست دو دستگاه از طریق عزیزان بانه بای جناب آقای غفوری خریداری کردم و بسیار عالی در حال رطوبت گیری است/ به شما پیشنهاد میدم بدون شک خرید کنید
با تشکر از شما

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha