۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

دستگاه رطوبت گیر کامفی

Comfee MDDN 30DEN7 Dehumidifier

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
  • درجه محصول : استوک A
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۱/۲/۲۷
  • وضعیت : تماس بگیرید
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : رطوبت گیر
  • برند کالا : comfee
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
comfee
نوع دستگاه
رطوبت گیر خانگی
مقدار رطوبت گیری در 24 ساعت
30 لیتر در شبانه روز
قابل استفاده برای فضای
80 متر مربع
قابلیت تخلیه دائم رطوبت
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

رطوبت گیر خانگی کامفی  Comfee MDDN-30DEN7 Dehumidifier
 رطوبت گیر


نحوه عملکرد دستگاه رطوبت گیر
یک رطوبت گیر با کشیدن جریان هوای گرم به کویل های خود از طریق یک فن کار می کند. هوای گرم وقتی از طریق کویل های یخچالی دستگاه تغذیه می شود، منقبض شده و رطوبت در داخل رطوبت گیر باقی می ماند. همانطور که این تراکم جمع می شود، قطرات آب در یک زمان، به مخزن دستگاه رطوبت گیر می افتد. سپس هوای خنک‌تر و خشک‌تر از طرف دیگر دستگاه رطوبت گیر به خانه شما باز می‌گردد. رطوبت گیر شما باید بتواند رطوبت هوا را به رطوبت نسبی 45 تا 50 درصد برساند. بسیاری از دستگاه های رطوبت گیر مجهز به رطوبت سنج هستند که رطوبت نسبی را در جایی که در خانه شما قرار داده می شود اندازه گیری می کند و می توانید میزان رطوبت را به درصد دلخواه خود تنظیم کنید. رطوبت‌گیرها در مناطقی که هوای مرطوب جمع می‌شود، مانند مناطق شرجی ، خانه ها ، فروشگاهها ،  زیرزمین‌ها، بهترین عملکرد را دارند. 
علائمی که ممکن است بخواهید برای خرید یک رطوبت گیر در نظر بگیرید عبارتند از:
درصد بالای رطوبت در خانه - وجود فصل آلرژی طولانی مدت در خانه - بوی رطوبت دائمی در قسمتی از خانه شما - نشت آب پس از بارندگی شدید - هوای مه‌آلود و دارای کپک و قارچ در خانه - افزایش آفات ناخواسته مانند عنکبوت ها، سوسک ها، پروانه ها 
بوی نم یا کپک لباسها و تختخواب - علائم مداوم بیماری تنفسی مانند سرفه و آبریزش بینی 


خداحافظی کردن با رطوبت 
 

دستگاه رطوبت گیر


برای از بین مضرات ناشی از رطوبت در خانه ، فروشگاهها و محل کار وجود یک دستگاه رطوبت گیر الزامی است. شرکتهای بسیاری در زمینه طراحی و تولید  انواع دستگاههای رطوبت گیر فعالیت دارند. یکی از این شرکتها که در زمینه تهیه انواع رطوب  گیرها فعالیت دارد شرکت آلمانی کامفی comfee است که دارای محصولاتی با کیفیت و استانداردهای روز اروپا می باشد. از جمله این رطوبت گیرها ، دستگاه رطوبت گیر کامفی مدل  Comfee MDDN-30DEN7  است که دارای طراحی زیبا ، کارایی ، راندمان بالا و ویژگیهای منحصر به فردی بوده که در ادامه به شرح آن می پردازیم.
 

قیمت رطوبت گیر


رطوبت گیر کامفی آلمان مدل MDDN-30DEN7 دارای مقدار 30 لیتر رطوبت گیری در شبانه روز بوده و قادر است میزان رطوبت بالا را تا 35 درصد برساند. به عنوان مثال اگر رطوبت محیط 80 درصد باشد می تواند رطوبت را تا 35 درصد کاهش دهد. این دستگاه رطوبت گیر دارای یک کنترل پانل با صفحه نمایش دیجیتالی بوده که تنظیمات مربوط به دستگاه را می توان با آن انجام داد.

 

کار رطوبت گیر


1-    دکمه رطوبت گیری دستگاه در حالت تنظیم دستی
2-    دکمه فیلتر دستگاه رطوبت گیر
3-    دکمه رطوبت گیری در حالت استاندارد
4-    دکمه فن با دور بالا
5-    دکمه تایمر دستگاه رطوبت گیر
6-    کم و زیاد کردن میزان رطوبت و تایمر
7-    دکمه خاموش و روشن شدن رطوبت گیر
8-    صفحه نمایش دیجیتالی


صرفه جویی در مصرف انرژی 
یکی از خصوصیات بارز دستگاه رطوبت گیر کامفی خاموش شدن خودکار دستگاه است. در صورتی که رطوبت محیط به رطوبتی که توسط کاربر تنظیم شده است رسید ، دستگاه رطوبت گیر به طور اتومات خاموش شده و تا زمانی که رطوبت دوباره بالا رفت دستگاه به طور اتوماتیک دوباره روشن می شود. این خاموش شدن خودکار باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش عمر مفید دستگاه رطوبت گیر می شود. 
 

رطوبت گیر اتومات


ویژگی بعدی رطوبت گیر کامفی آلمان قابلیت تنظیم درصد رطوبت گیری می باشد. با گذاشتن رطوبت  گیر در حالت پیش فرض می توان مقدار درصد رطوبت گیری را از 85 درصد تا 35 درصد تنظیم نمود که در حالت 35 درصد بیشترین مقدار رطوبت گیری به دست می آید. این دستگاه رطوبت گیر دارای حالتهای مختلف رطوبت گیری از جمله حالت استاندارد ، حالت خشک کردن لباسها و حالت مداوم می باشد. در حالت مدام میزان رطبت گیری دستگاه بین 45 تا 50 درصد می باشد. 
 

خرید رطوبت گیر


از دیگر خصوصیات رطوبت گیر خانگی دارا بودن تایمر است. برای زمانی که حضور فیزیکی ندارید می توان با تنظیم تایمر دستگاه رطوبت گیر ، دستگاه را در زمانی دیگر خاموش یا روشن کرد. تایمر دستگاه رطوبت گیر برای 24 ساعت قابل تنظیم است.
 

رطوبت گیر تایمردار


رطوبت جمع شده  توسط دستگاه رطوبت گیر در دو حالت قابل تخلیه است. این دستگاه رطوبت گیر دارای یک مخزن 3 لیتری بوده ، که رطوبت جمع شده به داخل آن می ریزد و در صورت پر شدن باید مخزن را تخلیه نمود. همچنین این دستگاه رطوبت گیر قابلیت اتصال یک شیلنگ از پشت به دریچه خروجی رطوبت را داشته و در صورتی که بخواهید رطوبت به طور دائم تخلیه شود و مجبور نباشید که مخزن را در فواصل زمانی کم تخلیه کنید می توان با اتصال شلنگ و هدایت رطوبت به خروجی فاضلاب به صورت دائمی رطوبت را تخلیه نمود. در صورت پر شدن مخزن 3 لیتری دستگاه جهت جلوگیری از سرریز شدن رطوبت جمع شده دستگاه به صورت اتومات خاموش می شود. 
 

تخلیه رطوبت


جهت جابجایی و حمل آسان دستگاه رطوبت گیر کامفی دارای دو دستگیره در طرفین در قسمت بالایی می باشد. همچنین این رطوبت گیر دارای یک چهار چرخ در زیر دستگاه بوده که حرکت  و جابجایی آن را راحتر می کند. 
 

خشک کن هوا


از دیگر خصوصیات این دستگاه رطوبت گیر قابلیت یخ زدایی اتومات است. با این قابلیت دستگاه در دماهای پایین توانایی رطوبت گیری را دارد. همچنین این دستگاه رطوبت گیر در صورت قطع شدن برق و وصل شدن دوباره برق قابلیت ادامه رطوبت گیری را با همان تنظیمات قبلی را دارا می باشد. همچنین این دستگاه دارای چراغ نشانگر کثیف شدن فلیتر می باشد که در صورت کثیف شدن این فیلتر می توان آن را جدا و شتسشو تمیز نمود. فیلتر رطوبت گیر دائمی و قابل شتشو است. 
رطوبت گیر خانگی کامفی  مدل Comfee MDDN-30DEN7 Dehumidifier در آلمان طراحی و در آلمان مونتاژ می شود. 
 

رطوبت گیر ارزان

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
comfee
نوع دستگاه
رطوبت گیر خانگی
مدل
MDDN 30DEN7
رنگ
سفید مشکی
وزن
17 کیلوگرم
ابعاد
38.6 × 26 × 50 سانتی متر
مشخصات فنی
تنظیم سرعت فن
دارد
تنظیم حالت خشک نمودن لباس
چراغ نشانگر حالات مختلف تنظیم
چراغ نشانگرخاموش و روشن شدن
مقدار رطوبت گیری در 24 ساعت
30 لیتر در شبانه روز
مخزن قابل جدا شدن
ظرفیت مخزن
3 لیتر
قابل استفاده برای فضای
80 متر مربع
فیلتر گرد وغبار
نوع فیلتر
دائمی قابل شستشو
میزان صدا
48 دسی بل
قابلیت تخلیه دائم رطوبت
چرخ جهت جابجایی
دستگیره حمل
نمایشگر تنظیمات
تایمر
مدت زمان قابل تنظیم
24 ساعت
تعیین درصد رطوبت گیری
قابلیت خشک کردن البسه
سنسور پر شدن مخزن
خاموش شدن اتومات
تعیین درصد رطوبت گیری
تا 35 درصد دارد
نشانگر پر بودن مخزن
سایر ویژگیها
عملکرد یخ زدایی - نشانگر کثیف شدن فیلتر
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha