۰
سبد خرید شما
تعداد محصول :۰ محصول
مبلغ پرداختی :۰ تومان
پرداخت و تسویه

اسپرسوساز اتومات باب هوم آلمان

bob home lattessa automatic espresso machine

۱۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
BOB HOME آلمان
نوع دستگاه
اسپرسوساز اتومات
مدل
Lattessa automatic
توان
1470 وات
فشار بخار
15 بار
خرید محصول مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

اسپرسوساز اتومات باب هوم آلمان

 BoB HOME Lattessa  automatic espresso machine 
اسپرسوساز

 

شرکت  BOB HOME  آلمان
لوازم خانه نوآورانه برای یک سبک زندگی سالم و پرشور
این کلمات به طور خلاصه ماموریت و قصد شرکت باب هوم آلمان را برای تولید اقلام خانگی با کیفیت بالا و طراحی محور برای شما توصیف می کند. همه محصولات باب هوم به گونه ای طراحی شده اند که زندگی همه افراد را هر روز سالم تر، لذت بخش تر و پرشورتر کنند. چه دوستداران قهوه، چای یا کباب، شرکت باب هوم با محصولات باکیفیت از اشتیاق شما برای لذت بردن حمایت می کند. محصولات Bob Home   کوچکترین جزئیات و بالاترین سطح نوآوری، کیفیت و عملکرد را تضمین می کنند – تا فناوری مدرن را به هر خانه ای وارد کند.
کیفیت و طراحی:  دفتر مرکزی Bob Home در هامبورگ، آلمان قرار دارد - دروازه ورود به جهان - . اینجاست که ایده ها و مفاهیم محصولات شرکت باب هوم  با عشق به جزئیات و استانداردهای بالای کیفیت و طراحی ایجاد می شود. محصولات ما توسط کارشناسانی با سالها تجربه در زمینه لوازم خانگی طراحی و توسعه یافته است. استانداردهای کیفیت بالای ما دائماً توسط مؤسسات مستقل خارجی بررسی و تأیید می شود.
کیفیت قابل اعتماد، قابلیت استفاده ارگونومیک و طراحی مدرن بیانیه هایی است که محصولات ما برای خانواده ها در سراسر جهان ارائه می کنند.اشتیاق و عشق ما به این محصولات حرفه ای، محصولات فوق العاده و ماندگاری را به خانه شما می آورد.
 

BOB HOME
داسندورف، شلزویگ - هولشتاین، آلمان

 

یکی از محصولات شرکت آلمانی باب هوم  BOB HOME  اسپرسوساز اتومات مدل Lattessa  است. این اسپرسوساز اتومات دارای طراحی بسیار زیبا ، کیفیت بسیار بالا و راندمان بسیار بالایی بوده و یکی از بهترین و باکیفیت ترین اسپرسوسازهای مشابه با مخزن شیر در بازار است که توسط مهندسان آلمانی طراحی و تولید شده است. 
 

اسپرسوساز اتومات


قسمتهای اصلی اسپرسوساز باب هوم آلمان عبارت است از :
 

اجزاء اسپرسوساز


1-    درپوش مخزن آب اسپرسوساز
2-    مخزن آب اسپرسوساز
3-    دکمه تهیه لاته
4-    پورتافیلتر دستگاه اسپرسوساز
5-    محل قرارگیری فنجان اسپرسو
6-    سینی چکه گیر
7-    گیره نگهدارنده سبد پورتافیلتر
8-    سبد تک نفره یا تک شات
9-    شبد دونفره یا دو شات
10-     تمپر پلاستیکی
11-     مخزن شیر دستگاه اسپرسوساز
12-    درپوش مخزن شیر
13-     دکمه  تهیه کاپوچینو
14-     دکمه تهیه اسپرسو
15-     اهرم نازل شیر
16-     محل خروج فوم شیر
17-     دکمه خاموش و روشن شدن اسپرسوساز

 

کنترل پنل و عملکرد :
دستگاه اسپرسوساز  باب هوم آلمان BOB HOME  دارای یک کنترل پنل در قسمت جلویی دستگاه با دسترسی آسان و راحت بوده که تنظیمات و تهیه نوشیدنی بوسیله این کنترل پنل انجام می شود. 
 

کنترل پنل اسپرسوساز


1-    دکمه تهیه اسپرسوی کوچک یا تک نفره
2-    دکمه تهیه اسپرسوی بزرگ یا دو نفره
3-    دکمه تهیه کاپوچینوی  کوچک
4-    دکمه تهیه کاپوچینوی  بزرگ
5-    دکمه تهیه لاته  کوچک
6-    دکمه تهیه لاته  بزرگ


این دستگاه اسپرسوساز اتومات دارای یک مخزن شیر 500 میلیتری بوده که جهت تهیه کاپوچینو و کافه لاته مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه کاپوچینو یا لاته کافی است دکمه تهیه کاپوچینو یا لاته کوچک یا بزرگ را زده ، دستگاه اسپرسوساز ابتدا فوم مورد نیاز را تهیه نموده و با ریختن اسپرسوسو بر روی فوم لاته یا کاپوچینو آماده می شود. 


فرق لاته با کاپوچینو :
میزان استفاده اسپرسو در هر دو نوشیدنی به اندازه یک شات است. جهت تهیه کاپوچینو از فوم شیر بیشتر و مقدار شیر بخارداده شده ی کمتری استفاده می شود. برای تهیه  لاته این قضیه بر عکس بوده و  مقدار فوم مورد استفاده کمتر و شیر بخار داده ی بیستری مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

اسپرسوساز اصلی

 

شیر مناسب  تهیه فوم :
شیر کامل ( پرچرب) : 
شیر کامل به لطف شکر، چربی، آب و پروتئینی که آن را تشکیل می دهد، زمانی که به فوم تبدیل می شود، برتری می یابد. وقتی شیر پرچرب کف کرد، حباب‌های ریز کوچک شروع به تشکیل شدن می‌کنند که بدون زیاده‌روی کردن، حالت خامه‌ای دوست‌داشتنی به شیر می‌دهد. به یاد داشته باشید که هنگام تهیه فوم شیر کامل صبور باشید -  ممکن است چند ثانیه بیشتر طول بکشد، اما فوم عالی غنی قابل دستیابی است.
شیر 2 درصد (کم چرب) : 
وقتی تبدیل به فوم می شود، شیر 2 درصد مانند شیر پرچرب عمل می کند، اما به سرعت کف می کند و میکروحباب های بسیار پایداری ایجاد می کند. اگر به دنبال کاهش مصرف چربی خود هستید، شیر 2% کف شده به همان اندازه غنی و یکدست است و به عنوان یک جایگزین فوق العاده برای شیر کامل عمل می کند.
شیر بدون چربی : شیر بدون چربی هنگام کف کردن بدون زحمت کف می کند و حباب های بزرگتری نسبت به همتایان چرب خود تولید می کند.  کف بیشتری نسبت به شیر کامل تولید می کند، با حباب های تا حدودی بزرگتر، قوام سفت تر و طعم خنثی. پس از مدتی فوم لطافت خود را از دست می دهد و تا حدودی خشک و سفت می شود. 
در مجموع شیری که دارای درصد بیشتری پروتئین باشد دارای فوم بهتر با غلظت و ماندگاری بالاتری است. 

دستگاه اسپرسوساز اتومات باب هوم آلمان دارای یک سینی محل قرارگیری فنجان اسپرسو بوده که با توجه به ارتفاع لیوان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز دارای محل قرارگیری پورتافیلتر و سبد پورتافیلتر در قسمت عقب دستگاه نزدیک مخزن آب می باشد. همچنین این دستگاه اسپرسوساز قابلیت تهیه همزمان دو اسپرسو را دارا می باشد.
 

اسپرسوساز حرفه ای

 

نکته :
جهت تمیز کردن مخزن دستکاه اسپرسوساز ابتدا مخزن شیر را با آب پرکرده و دستگاه را روشن کنید. دستگیره کنترل کف را در جهت عقربه های ساعت به حالت تمیز بچرخانید سپس دکمه latte/clean را به مدت 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید و سپس رها کنید تا عملکرد تمیز شدن  فعال شود. دستگاه شروع به کار خواهد کرد. با رها کردن بخار از طریق لوله کف، اجازه دهید برای چند دقیقه کار کند و مخزن و خروجی شیر تمیز گردد.  در پایان دکمه Latte/Clean را یک بار برای توقف فرآیند تمیز شدن فشار دهید.


اسپرسوساز اتومات باب هوم آلمان  Bob Home Lattessa  automatic espresso machine  در آلمان طراحی و در آلمان نیز مونتاژ می شود.
 

اسپرسوساز باب هوم آلمان

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
BOB HOME آلمان
نوع دستگاه
اسپرسوساز اتومات
مدل
Lattessa automatic
رنگ
مشکی نقره ای
وزن
5.54 کیلوگرم
ابعاد
21 × 34 × 36 سانتی متر
مشخصات فنی
توان
1470 وات
فشار بخار
15 بار
ظرفیت مخزن
1200 وات
تعداد سبد گروپ
2 گروپ
سینی ضد چکه
قابلیت انتخاب اسپرسو و کاپوچینو
چراغ نشانگر آماده بکار
چراغ نشانگر کاپوچینو
قابلیت جدا شدن مخزن
نشانگر میزان آب
جنس دیگ بخار
فولادی ضد زنگ
امکان تهیه دو فنجان
چراغ نشانگر خاموش و روشن شدن
ترموستات
نازل بخار کف ساز
کنترل هوشمند دما
سیستم Thermoblock
پایه ضد لغزش
خاموش شدن خودکار
ظرف مخصوص شیر
قابلیت ساخت اسپرسو
قابلیت ساخت کاپوچینو
قابلیت ساخت کافه لاته
سایر ویژگیها
دارای محل قرارگیری پورتافیلتر - شستشوی خودکار - تنظیم غلظت فوم
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha