۰
سبد خرید شما
تعداد محصول :۰ محصول
مبلغ پرداختی :۰ تومان
پرداخت و تسویه

بهترین دستگاه نسپرسو برای لاته و کاپوچینو

نویسنده :www.banehbuy.com
تاریخ :21 مهر 1401
بهترین دستگاه نسپرسو برای لاته و کاپوچینو

بهترین دستگاه نسپرسو برای لاته و کاپوچینو
The best Nespresso machine for latte and cappuccino

 

کاپوچینو

 

با توجه به محبوبیت روزافزون نسپرسو، شرکت نسپرسو دستگاههای اسپرسوساز طراحی شده توسط شرکت های متعددی داشته است. دستگاههای نسپرسوساز بسیاری مورد تست و بررسی قرار گرفته اند ،  با این حال، آیا دستگاه نسپرسو وجود دارد که از بقیه متمایز باشد؟ کدام یک بهترین لاته و کاپوچینو را درست می کند؟ اگرچه چند دستگاه وجود دارد که جزو بهترین دستگاه های نسپرسو برای کاپوچینو و لاته است، دستگاه های دیگر نیز مزایای مختلفی را ارائه می دهند. در زیر، بهترین انتخاب ها را برای بهترین دستگاه های نسپرسو برای لاته و کاپوچینو فهرست کرده ایم. 
 

بهترین نسپرسوساز


یکی از بهترین دستگاه های نسپرسو برای تهیه لاته و کاپوچینو نسپرسو لاتیسما پرو تولید شده توسط De'Longhi است. اگرچه این دستگاه دارای رتبه بالایی نیست، اما تعداد ویژگی‌ها و دستگاه کف‌کننده شیر متصل به آن، آن را بالاتر از دستگاه‌های دارای امتیاز بالا قرار می‌دهد.
دستگاه  نسپرسوساز Nespresso Lattissima Pro
 

دستگاه نسپرسوساز


Nespresso Lattissima Pro، تولید شده توسط شرکت De'Longhi ، اولین انتخاب برای تهیه لاته و کاپوچینو است. این دستگاه اتوماتیک است و به شما این امکان را می دهد که با فشار دادن یک دکمه قهوه دلخواهتان را درست کنید. علاوه بر دکمه‌های بالایی که به شما امکان می‌دهد نوع نوشیدنی را انتخاب کنید، کف‌کننده شیر نیز دارای یک دستگیره است تا بتوانید سطوح کف را انتخاب کنید.
Nespresso Lattissima Pro همچنین دارای یک مخزن آب 43.96 اونسی است و مخزن شیر می تواند تا 16 اونس شیر را در یک زمان در خود جای دهد. این دستگاه همچنین حداقل 19 بار فشار تولید می کند، و گرم شدن از یک شروع سرد می تواند تنها چند ثانیه طول بکشد، اگرچه چارچوب زمانی خاصی ارائه نشده است. 
ظرف شیر متصل به دستگاه نیز به شما این امکان را می دهد که با فشردن یک دکمه شیر کف دار یا داغ درست کنید. کف کردن اتوماتیک شیر به شما این امکان را می دهد که استراحت کنید و یک لاته یا کاپوچینوی عالی برای شما آماده شود. ظرف شیر را می توان از بقیه دستگاه جدا کرد و به شما امکان می دهد شیر را در یخچال نگهداری کنید. مواد ساخت این دستگاه از دو جزء اصلی پلاستیک و آلومینیوم آنودایز تشکیل شده است. این دستگاه نیز نسبتا جمع و جور است و ابعاد آن 7.6 در 13 در 14 اینچ است. این دستگاه همچنین دارای یک سینی تاشو برای نوشیدنی های کوچکتر در صورت تمایل به استفاده از آن است. استفاده از این دستگاه به شما این امکان را می دهد  که طیف گسترده تری از طعم ها و پروفایل ها را برای انتخاب خواهید داشت و قابلیت سفارشی سازی بیشتری را برای شما فراهم می کند. De'Longhi ، سازنده این دستگاه نسپرسو ، همچنین به دلیل دستگاه های با کیفیت بالا و استخراج متخصص قهوه شناخته شده است. ماشین‌های این سازنده در سطح جهانی توسط بسیاری از باریستاها و مصرف کنندگان  خانگی به طور یکسان استفاده می‌شوند و به شما امکان راحتی در شرکتی را می‌دهند که خود را به بسیاری ثابت کرده است. دو فرآیند جداگانه برای تمیز کردن این دستگاه وجود دارد. اولین سیستم "سیستم کاپوچینوی سریع" نامیده می شود و دومی بقیه دستگاه است. سیستم کاپوچینو سریع را می توان به راحتی جدا کرد و برای شستشو در قفسه بالایی ماشین ظرفشویی قرار داد. همچنین مراحل شستشوی دستی در دفترچه راهنمای این دستگاه گنجانده شده است. بقیه دستگاه چرخه رسوب زدایی را طی می کند . توصیه می کنم این چرخه را به طور منظم انجام دهید، اما در صورت نیاز یک هشدار نیز وجود دارد. فرآیند رسوب زدایی ساده است و دستورالعمل ها در دفترچه راهنمای کاربر آمده است. 

 

دستگاه نسپرسو ساز: Nespresso Vertuo
 

دستگاه نسپرسو ساز Nespresso Vertuo


قهوه و اسپرسو ساز Nespresso Vertuo توسط De'Longhi، Piano Black با Aeroccino Milk Frother
Nespresso Vertuo یک دستگاه نسپرسو مستقل با فناوری هوشمند برای خواندن بارکد است. هنگامی که دستگاه بارکد را خواند، به طور خودکار با مشخصات قهوه موجود در کپسول تنظیم می شود تا بهترین طعم ممکن را ایجاد کند. قبل از اینکه بتوانید قهوه خود را استخراج کنید، دستگاه نسپرسو 30 ثانیه طول می کشد تا گرم شود. این دستگاه کف‌کننده شیر ندارد، اما دستگاه کف‌کننده شیر Aerocinno Nespresso اغلب به این دستگاه اضافه می‌شود تا شما را قادر سازد هر نوشیدنی شیری را که می‌خواهید درست کنید. در مجموع، این دو دستگاه بهترین دستگاه نسپرسو برای لاته و کاپوچینو هستند. سازنده Nespresso Vertuo De'Longhi است. شرکت De'Longhi به دلیل تخصص خود در زمینه قهوه و دستگاه های قهوه ساز درخشان و خلاقانه اش شناخته شده است. 
همانطور که در بالا گفته شد، این دستگاه از بارکد روی کپسول قهوه استفاده می کند تا بهترین تنظیم هر فنجان را تشخیص دهد. این غلاف ها کپسول های Vertuo نامیده می شوند و این دستگاه با کپسولهای نسپرسو اصلی سازگاری ندارد. نکته منفی این است که این کپسول ها می‌توانند کمی گران‌تر باشند. تنها قابلیت شخصی سازی این ترکیب، انتخاب بین کف شیر گرم یا سرد است. خود دستگاه نسپرسو امکان هیچ گزینه دیگری را نمی دهد. ظرفیت مخزن آب دستگاه نسپرسو 54 اونس است و شیر کف کن حداکثر ظرفیت 8 اونس برای شیر کف گرم را دارد. استفاده از هر دو دستگاه موجود در کمبو تنها با فشار دادن یک دکمه آسان است. فرآیندهای تمیز کردن و رسوب زدایی برای تمیز کردن این دستگاه ها در دفترچه راهنما گنجانده شده است و بسیار ساده است.


بهترین دستگاه اسپرسوساز برای لاته آرت : Nespresso Creatista Plus

 

 دستگاه اسپرسوساز Nespresso Creatista Plus


Nespresso BNE800BSS Creatista Plus   توسط Breville، فولاد ضد زنگ برس خورده
 
 Nespresso Creatista Plus یک دستگاه نسپرسو است که ظاهری زیبا دارد و می تواند قهوه ای عالی درست کند.
برویل سازنده این دستگاه نسپرسو است، یکی دیگر از تولیدکنندگان دستگاه قهوه با رتبه بالا که به دلیل محصولات با کیفیت دم کردن خانگی خود شناخته شده است. این طراحی براق استیل ضد زنگ بادوام و زیبا در هر آشپزخانه یا ایستگاه قهوه‌خوری یا کافی شاپها است. اندازه این دستگاه 6.7 x 16.1 x 12.2 اینچ (W x D x H) اندازه گیری شده است که آن را با تمام قابلیت هایش جمع و جور می کند. این دستگاه می تواند تنها در سه ثانیه گرم شود و تا 19 بار فشار را برای اطمینان از بهترین استخراج قهوه ارائه می دهد. در کنار زمان گرم شدن سریع، این دستگاه همچنین راه‌های زیادی را برای سفارشی کردن قهوه‌تان به شما ارائه می‌دهد، با این واقعیت که از غلاف‌های نسپرسو اصلی استفاده می‌کند که دارای طعم‌ها و قوت‌های بسیار متنوعی هستند. پس از راه‌اندازی دستگاه نسپرسو، می‌توانید از میان دستور العمل‌های قهوه، دمای شیر از پیش برنامه‌ریزی‌شده، و بافت‌های کف کردن شیر انتخاب کنید. این بدان معنی است که شما حداکثر کنترل شیر خود را دارید، بنابراین می توانید نوشیدنی را آنطور که می خواهید درست کنید. پد حسگر حرارت روی سینی چکه دستگاه نیز به شما این امکان را می دهد که مطمئن باشید شیر شما بیش از حد گرم نمی شود.
این دستگاه نسپرسو همچنین دارای یک پارچ کف‌گیر استیل ضدزنگ برویل است. این ظرف حاوی کف شیر به شما امکان می دهد در صورت تمایل به راحتی لاته آرت بسازید. مخزن آب این دستگاه نیز می تواند 60 اونس آب را بدون نیاز به پر کردن مجدد در خود نگه دارد. هنگام تهیه قهوه با این نوشیدنی، می توانید تنظیمات دلخواه خود را از روی صفحه نمایش بالای دستگاه با استفاده از دکمه چرخشی درست در زیر صفحه نمایش انتخاب کنید. این صفحه به شما اجازه می دهد تا بدانید نتیجه چه خواهد بود. در مجموع، ویژگی های این دستگاه آن را برای لاته آرت درجه یک باریستا به بهترین شکل تبدیل کرده است.
تمیز کردن این دستگاه می تواند کمی مشکل باشد زیرا باید بعد از هر بار استفاده، چوب کف گیر را تمیز کنید و رسوب زدایی می تواند کمی سخت تر به نظر برسد. با این حال، این دستگاه دارای تست سختی آب است که دستگاه از آن برای اطلاع از نیاز به رسوب زدایی استفاده می کند.

 

دستگاه اسپرسوساز Nespresso Gran Lattissima توسط De'Longhi، White
 

دستگاه اسپرسوساز Nespresso Gran Lattissima


مانند Lattissima Pro، Nespresso Gran Lattissima یک دستگاه نسپرسوی عالی و زیبا است که برای تهیه لاته و کاپوچینو عالی است. این دستگاه با اجزای فولادی ضد زنگ و ابعاد 7.99 x 14.44 x 10.86 اینچ (W x D x H) در هر خانه یا حتی در یک مغازه یا اداره زیبا به نظر می رسد. این دستگاه می تواند در کمتر از 25 ثانیه گرم شود اما برای تولید گرما و فشار کافی برای شیر نیز 15 ثانیه طول می کشد. 19 بار فشار و استفاده از کپسول های اصلی امکان سفارشی سازی حداکثر قهوه و استخراج عالی را فراهم می کند. این دستگاه همچنین گزینه های اسپرسو و نوشیدنی بیشتری نسبت به Lattissima Pro دارد. اگرچه این ممکن است برای برخی عالی باشد، اما می تواند به معنای زمان بیشتری برای کشف دکمه ها باشد. این دستگاه همچنین دارای یک مخزن آب کوچکتر است که اندازه آن کمی کمتر از 34 اونس آب است، اگرچه پارچ شیر کمی بزرگتر است و 16.9 اونس است.
Gran Lattissima همچنین یک دستگاه اتوماتیک است که استفاده از آن را آسان می کند و تمیز کردن دستگاه نیز با دستورالعمل های موجود در دفترچه راهنما ساده است. در مجموع، اگر به دنبال سفارشی کردن لاته یا کاپوچینوی خود با استانداردهای خود هستید، می‌توانم بگویم این بهترین دستگاه نسپرسو است.

 

راهنمای انتخاب نسپرسوساز : 
Nespresso machine selection guide : 

 

خرید نسپرسوساز


اندازه : اندازه یک دستگاه نسپرسو می تواند تجربه خوبی را ایجاد کند یا آن را خراب کند. اگر آشپزخانه شما کوچکتر است یا فضای زیادی ندارید، مطمئناً مدل جمع و جورتر گزینه بهتری نسبت به مدل بزرگتر خواهد بود.
زمان گرم کردن : زمان گرم شدن می تواند به میزان قابل توجهی بر میزان لذت شما از استفاده از دستگاه تأثیر بگذارد. این جمله به ویژه در صورتی صادق است که زمان زیادی برای صبر کردن برای گرم شدن دستگاه خود نداشته باشید.


نوع کپسول : اگر به دنبال تجربه قهوه ای هستید که به جای اینکه قابل تنظیم باشد، به هیچ تلاشی نیاز ندارد، احتمالا کپسول های Nespresso Vertuo را به کپسول های اصلی ترجیح می دهید. کپسول های اصلی راحت تر پیدا می شوند، تنوع بیشتری دارند و هزینه کمتری دارند.

 

سازنده : سازنده یک دستگاه نسپرسو خاص می تواند به طور قابل توجهی بر کیفیت دستگاه تأثیر بگذارد. همیشه بهترین کار این است که به دنبال تولید کننده ای باشید که با محصولات باکیفیت شناخته می شود، به خصوص تولید کننده ای که در صنعت قهوه تجربه داشته باشد.
کف‌کننده شیر: کف‌کننده‌ای که به همراه دستگاه نسپرسو شما ارائه می‌شود برای تجربه شما در تولید لاته و کاپوچینو ضروری است. اگر کف کننده اضافه شده نتواند شیر را آنطور که دوست دارید درست کند، طبیعتاً بهترین تجربه را نخواهید داشت.


مواد ساخت : مواد تولیدی یک ماشین می تواند مستقیماً با کیفیت و دوام آن ارتباط داشته باشد. یک ماشین پلاستیکی سبک وزن نه تنها ارزان است بلکه ممکن است اجزای ارزان تری نیز در داخل آن داشته باشد. قطعات ارزان تر یا با کیفیت پایین تر در معرض آسیب یا شکستگی هستند.


قابلیت سفارشی‌سازی : اگر علاقه زیادی به قهوه خود دارید، گزینه‌های قابل سفارشی‌سازی دستگاه می‌تواند تجربه شما را با دستگاه ایجاد کند یا آن را خراب کند. در عین حال، سفارشی‌سازی ممکن است باعث شود دم کردن قهوه بیشتر طول بکشد. گاهی اوقات باید بین قابلیت سفارشی سازی یا زمان یکی را انتخاب کنیم.


اندازه مخزن آب : پر کردن مخزن آب دستگاه نسپرسو بخشی از فرآیندی است که همه ما باید آن را بپذیریم. با این حال، اگر دستگاهی با مخزن آب بسیار کوچک‌تر از آنچه که قبلاً استفاده می‌کردید خریداری کردید، ممکن است از خرید خود پشیمان شوید. همیشه خوب است که اندازه مخزن آب را قبل از خرید دستگاه نسپرسو جدید در نظر بگیرید.


سهولت استفاده : قابلیت سفارشی سازی و سهولت استفاده با دستگاه های نسپرسو همراه است. خرید دستگاه نسپرسو با گزینه‌های بسیار زیاد که نمی‌توانید آن‌ها را بفهمید، بدون شک تجربه شما را تلخ می‌کند. اگر با این نوع چیزها مشکل دارید، شاید بهتر باشد به سراغ دستگاه نسپرسو با گزینه های کمتری بروید که استفاده آسان تر است.


مراحل تمیز کردن : مانند پر کردن مخزن آب دستگاه نسپرسو، همه ما می پذیریم که هر از گاهی باید دستگاه های خود را تمیز کنیم. بهتر است پس از هر بار استفاده، اصول اولیه را انجام دهید، اما به طور منظم نیازی به رسوب زدایی نیست. با این حال، تمیز کردن برخی از دستگاه های نسپرسو بسیار سخت تر از سایرین است. برخی از دستگاه ها دارای قطعات قابل شستشو و قابل جدا شدن در ماشین ظرفشویی هستند، در حالی که برخی دیگر از شما می خواهند که دستگاه را بدون جداسازی تمیز کنید. 

 

نتیجه :
دستگاه‌های نسپرسو می‌توانند برخی از شگفت‌انگیزترین دستگاه‌هایی باشند که به ما امکان می‌دهند کاپوچینو و لاته را در خانه‌های خودمان درست کنیم. با این حال، از آنجایی که ماشین های زیادی برای انتخاب وجود دارد، بهتر است قبل از خرید در مورد آنها تحقیق کنید. اگرچه استفاده اولیه ممکن است برای تهیه نوشیدنی شیری مورد علاقه شما باشد، بسیاری از جنبه ها می توانند تجربه شما را بهبود بخشند یا بدتر کنند.
 

انواع نسپرسوساز
 

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha