۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

قهوه و لاغری

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 13 مرداد 1398
قهوه و لاغری
قهوه و لاغری
Coffee and Slimming
 
قهوه و لاغری
 
نوشیدن قهوه به طور معقول
 
نوشیدن قهوه
 
قهوه را به مقدار مناسب بنوشید. نوشیدن قهوه می تواند به طور موقت اشتهای شما را سرکوب کند و ممکن است حداقل کالری سوزی را تحریک کند. اما مصرف زیاد قهوه می تواند منجر به افزایش استرس و بی خوابی شود که هر دو منجر به پرخوری می شوند. فقط 1 یا 2 فنجان قهوه کاملاً کافئین در روز ممکن است برای کاهش وزن به شما کمک کند. در کل ، شما نباید بیش از 400 میلی گرم کافئین در روز داشته باشید. این معادل چهار فنجان قهوه دم کرده ، 10 قوطی کولا یا دو نوشیدنی انرژی زا است. 
به خاطر داشته باشید که قهوه ساده از نظر کاهش وزن بهترین گزینه شماست. یک فنجان قهوه سیاه فقط 2 کالری انرژی  بدون چربی دارد. نوشیدنی هایی مثل نوشابه و نوشیدنی های انرژی زا ممکن است کالری بالایی داشته باشند یا قند پنهان داشته باشند که می تواند باعث افزایش وزن شما شود.
 
زمان نوشیدن  قهوه خود را تنظیم کنید
 اگر می خواهید بیشترین مزایای کاهش وزن را از نوشیدن قهوه به دست آورید ، فاصله نوشیدن قهوه  را در طول روز در نظر بگیرید. این نه تنها می تواند باعث افزایش فعالیت شما در محل کار یا هنگام ورزش شود بلکه ممکن است هوس های غذایی را نیز سرکوب کند.
 
زمان نوشیدن قهوه
 
تا حد ممکن قهوه را در روز میل کنید
 به عنوان مثال ، اگر می توانید با خیال راحت 4 فنجان قهوه در روز بنوشید ، می توانید صبح یک فنجان ، یک فنجان قبل از ناهار ، یک فنجان بعد از ظهر و یک فنجان قبل از شام میل کنید. برنامه را تنظیم کنید تا ببینید بهترین نتیجه در چه زمانهایی حاصل می شود. 
 
بهترین زمان نوشیدن قهوه
 
نیمه فنجان قهوه را امتحان کنید
اگر می خواهید در طول روز قهوه بیشتری بنوشید ، سعی کنید فنجان قهوه را به نیم فنجان تبدیل کنید یا از قهوه بدون کافئین نیز استفاده کنید و یا از قهوه نیمه کافئین دار استفاده کنید. برای اطمینان از قهوه نیمه کافئین دار ، حتماً برچسب های محصول را بخوانید. این برچسب همچنین ممکن است نشان دهد که کافئین در یک فنجان چقدر است. این امر به شما امکان می دهد تا تعداد دفعات بیشتری  در روز قهوه را با خیال راحت بنوشید و ممکن است به شما در کاهش وزن موثرتر کمک کند.
کاهش میل غذاخوردن با  قهوه
هوس غذا خوردن  را با یک فنجان قهوه کاهش دهید. یکی از ویژگی های مثبت قهوه توانایی آن در سرکوب اشتهای شما است. اگر خودتان میل دارید غذا بخورید نوشیدن قهوه را امتحان کنید. این امر ممکن است هوس غذا خوردن شما را به تاخیر بیاندازد.
اگر نمی خواهید یک فنجان کامل قهوه نزدیک  به زمان خواب بنوشید ، از قهوه با نصف کافئین استفاده کنید. در صورت امکان باید از کافئین در طی چهار تا شش ساعت قبل از خواب خودداری کنید. نوشیدن قهوه بیش از حد نزدیک به زمان خواب شما می تواند خواب شما را مختل کرده و افزایش وزن را افزایش دهد.
 
کاهش میل غذا خوردن با قهوه
  
مصرف قهوه و آب
 اگرچه قهوه می تواند به عنوان یک ادرار آور عمل کند ، اما باعث کمبود آب بدن نمی شود. نوشیدن قهوه و آب در طول روز ممکن است به شما کمک کند مدت طولانی تری هوس غذا خوردن نکنید و از وسوسه خوردن خودداری کنید. علاوه بر این آب می تواند از نوشیدن زیاد قهوه و اختلال در خواب شما جلوگیری کند. اگر مرد هستید روزانه 3 لیتر آب بنوشید و اگر زن هستید 2.2 لیتر آب بنوشید.
  
قهوه و آب
 
قهوه و ورزش
قهوه را قبل از ورزش کردن و تمرین بنوشید. قهوه ممکن است گرمازدایی بدن را بیشترتحریک کند و این راهی است که بدن هضم مواد غذایی و تولید  گرما و انرژی را بیشترکند. این امرمی تواند به از دست دادن کالری اضافی منجر شود. با نوشیدن قهوه همراه با یک تمرین ، ممکن است بدن شما کالری و چربی بیشتری بسوزاند. برای نتیجه مطلوبتر در یک تمرین حدود 200 میلی گرم کافئین قهوه بنوشید. این می تواند معادل یک قهوه دم کرده متوسط یا کوچک باشد.
 
قهوه و ورزش
 
جلوگیری از مشکلات کالری قهوه 
برچسب های محصول را بخوانید. محصولات قهوه و قهوه های مخصوص طعم فوق العاده ای دارند ، اما می توانند با کالری اضافی غیر ضروری یا چربی و قند همراه باشند ، که می تواند به افزایش وزن کمک کند. علاوه بر این ، هر چیزی که در قهوه خود مانند خامه یا شکر قرار دهید ، میزان کالری قهوه شما را افزایش می دهد. خواندن برچسب های هر نوع محصول قهوه ای که خریداری می کنید به شما کمک می کند تا از قهوه هایی دوری کنید که ممکن است مانع از دست رفتن وزن شما شود. 
  
کالری قهوه
 
خامه و شکر را کنار بگذارید. قهوه فقط دو کالری در هر فنجان دارد. اضافه کردن خامه و شکر به قهوه می تواند میزان کالری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر نمی توانید قهوه سیاه بنوشید ، به جای آن از شیرچربی و شیرین کننده های بدون قند استفاده کنید. 
 
قهوه تلخ
 
از نوشیدنی های مخصوص قهوه خودداری کنید. 
بسیاری از کافی نت ها و کافی شاپ ها قهوه های خوشمزه ای ارائه می دهند که دارای طعم های جذاب هستند. اما این نوشیدنی ها اغلب بیشتر شبیه دسرهایی هستند که صدها کالری دارند و هر کدام چربی اضافه می کنند. اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، به قهوه دم کرده ساده بپیوندید و از قهوه خالص استفاده کنید.
 
قهوه و نوشیدنیهای آن
 
وعده های غذایی منظم و غنی از مواد مغذی بخورید. رژیم شما نقش مهمی در کاهش وزن شما دارد. داشتن سه وعده غذایی متعادل و سالم درهر روز می تواند به شما در کاهش وزن و سوزاندن چربی اضافی کمک کند. غذاهای کامل که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی ، کربوهیدرات های پیچیده و مقادیر متوسط چربی هستند می توانند باعث بهبود سلامتی شما شوند و به شما در کاهش وزن کمک می کند.
کم کردن 500 - 1000 کالری در روز از میزان مصرف فعلی شما یک قاعده خوب برای رعایت کالری در هنگام کاهش وزن است. به یاد داشته باشید که نباید روزانه کمتر از 1200 کالری مصرف کنید زیرا ممکن است نتیجه ای نبینید. 
غذاهای مختلف از پنج گروه غذایی را در وعده های غذایی و میان وعده های روزانه خود بگنجانید. پنج گروه غذایی عبارتند از: میوه ، سبزیجات ، غلات ، پروتئین ها و لبنیات. حتماً انتخاب های خود را تغییر دهید تا بتوانید طیف وسیعی از مواد مغذی را برای ارتقاء سلامت و کاهش وزن خود بدست آورید. 
 
قهوه و رژیم غذایی
 
نه به غذای های پرچربی بگوئید
این غذاها ممکن است طعم عالی داشته باشد ، اما مواد غذایی ناخواسته بدترین دشمن رژیم غذایی است. غذاهای ناسالم غالباً دارای چربی و کالری بالایی هستند که می تواند شما را از کاهش وزن باز دارند. 
از غذاهای نشاسته ای ساخته شده از کربوهیدرات های تصفیه شده مانند نان سفید ، ماکارونی ، برنج و کالاهای پخته شده خودداری کنید. عدم خوردن این غذاها یا جایگزینی آنها با نسخه های گندم کامل می تواند به شما در حفظ وزن و کاهش وزن کمک کند.
 رژیم خود را به آرامی تغییر دهید. تغذیه سالم کاری نیست که شما برای چند هفته انجام می دهید ، بلکه برای طول عمر شما است. این می تواند به شما در کاهش و حفظ وزن کمک کند.
 برنامه های غذایی بنویسید . داشتن برنامه های غذایی باعث می شود که شما به راحتی در عادت های بد غذا خوردن را ترک کنید. این می تواند اطمینان حاصل کند که کالری و مواد مغذی کافی دریافت می کنید.
 
قهوه و چربی
 
فعالیت بدنی منظم
به طور منظم تمرین کنید. ترکیب فعالیت بدنی با قهوه و یک رژیم غذایی سالم می تواند به شما در کاهش وزن حدود 1 تا 2 پوند در هفته کمک کند. انجام برخی از نوع فعالیتها پنج تا شش روز در هفته می تواند به شما در رسیدن سریع تر به اهداف کاهش وزن کمک کند. 
حداقل هر هفته 150 دقیقه فعالیت متوسط یا 75 دقیقه فعالیت شدید انجام دهید. به عنوان یک قاعده باید حداقل 30 دقیقه روزانه تمرین کنید تا وزن خود را کاهش دهید. اگر نمی توانید 30 دقیقه فعالیت را همزمان انجام دهید ، آنرا در بخش های قابل کنترل تقسیم کنید. فعالیتهایی را که از آنها لذت می برید از قبیل پیاده روی ، آهسته دویدن ، شنا یا دوچرخه سواری انتخاب کنید. 
 
قهوه و ورزش
 
بگذار بدن شما استراحت کند. درست مثل رژیم و ورزش ، استراحت برای سلامتی شما اهمیت دارد. عدم استراحت کافی در واقع می تواند باعث افزایش وزن شما شود ، زیرا بدن شما استرس بیشتری دارد. خواب کمتر از هفت ساعت در هر شب می تواند مزایای سایر عادات سالم شما را کاهش داده و از بین ببرد. 
حداقل یک روز استراحت کامل از ورزش در هفته به خود اختصاص دهید. این به بدن شما کمک می کند تا عضلات ایجاد کند و از ورزش یا استرس بهبود یابد. 
 
قهوه و لاغری coffee and slimming

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha