۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

نوشیدن قهوه drinking coffee

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 24 مرداد 1398
نوشیدن قهوه drinking coffee
نوشیدن قهوه Drinking coffee
 
قهوه نوشیدنی گرمی است که بسیار مفید و دارای خواص بسیار باارزشی است و در سراسر جهان دارای طرفدارانی بی شماری است.  بواسطه تلخی موجود در قهوه بعضی از افراد علیرغم داشتن فواید زیاد قهوه مایل به نوشیدن آن نیستند. برای اینکه بتوان خوردن قهوه را به صورت عادت روزانه در آورد  و از مزایا و خواص آن بهره برد با رعایت چند نکته و انجام بعضی از کارها می توان به نوشیدن قهوه و اسپرسو عادت کرد. 
 
خوردن بستنی با طعم قهوه
 
بستنی با طعم قهوه
 
بستنی قهوه بخورید. بستنی با طعم قهوه دارای مزه و طعم خوبی بوده واکثر افراد از خوردن آن لذت می برند ، حتی افرادی که دارای کام کاملاً حساس هستند ، معمولاً می توانند از یک بستنی با طعم قهوه لذت ببرند. خوردن این نوع بستنی می تواند شما را به خوردن قهوه ترغیب کرده و کم کم به نوشیدن قهوه روی بیارید.
 
کیک با طعم قهوه را امتحان کنید.
 
کیک با طعم قهوه
 
کیک با طعم واقعی قهوه را امتحان کنید. کیک ها با طعم ها گوناگونی ساخته می شوند که یکی از این طعمها طعم قهوه می باشد. اگر کیک با طعم قهوه را تجربه کنید کم کم به نوشیدن قهوه تمایل پیدا خواهی کرد. همچنین می توانید پودر قهوه را در هنگام درست کردن و خوردن کیک قهوه استفاده کنید. 
 
نوشیدنی های مختلف قهوه را امتحان کنید.
 
انواع قهوه
 
نوشیدن قهوه را با خامه و شکر شروع کنید. یکی از اولین راه هایی که بیشتر افراد قهوه خود را می نوشند و به خوردن آن عادت پیدا کرده ، نوشیدن قهوه با خامه و شکر می باشد. میزان استفاده از مقدار شکر یا خامه  بستگی به افراد دارد. همچنین در هنگام نوشیدن قهوه می توانید از شیر معمولی یا شیر بادام استفاده کنید. راه دیگر استفاده از دارچین برای کاهش تلخی قهوه می باشد. 
 
نسبت ها را به دلخواه خود تنظیم کنید.
 
کافه لاته
 
کافه لاته را امتحان کنید. لاته ها به طور سنتی نوشیدنی اسپرسو با شیر هستند. در کافه لاته مقدار شیر و کف شیر از مقدار قهوه یا اسپرسو بیشتر می باشد. این نوشیدنی محبوب به دلیل استفاده بیشتر کف شیر و شیر در آن دارای طعم ملایم تر و شیرین تری نسبت به قهوه خالی است. معولا کافه لاته دارای دو سوم شیر و کف شیر بوده و یک سوم آن قهوه می باشد. 
 
نوشیدنی های یخ زده را امتحان کنید.
 
نوشیدنی یخ زده
 
 برخی افراد به از طرفداران نوشیدنی های گرم نیستند. اگر می خواهید یک فنجان قهوه سرد را امتحان کنید ، یک قهوه یخ زده یا پرس سرد سفارش دهید. خامه و شربت ساده را به دلخواه خود اضافه کنید. تقریباً هر چیزی را که در کافی شاپ سفارش می دهید می توانید یخ بگذارید. بسیاری از علاقه مندان به قهوه این امر را نادیده می گیرند زیرا از طعم قهوه دور می شوند. 
یک نوشیدنی یخ زده بخورید. قهوه ، مانند سایر انواع نوشیدنی ها و ترکیبات نوشیدنی ، می تواند منجمد شود. انواع مختلف نوشیدنی قهوه منجمد مانند Starbucks 'Frappuccino وجود دارد. این امر خصوصاً مورد علاقه دوستداران بستنی با طعم قهوه قرار خواهد گرفت. 
 
تهیه قهوه مورد دلخواه
 
تهیه قهوه مورد دلخواه
 
انواع مختلفی از قهوه ها را خریداری کنید. انواع قهوه با تلخی های مختلفی وجود دارد با امتحان کردن هر کدام از این قهوه ها ، می توان قهوه ای را که بیشتر با مزاج شما سازگاری دارد تهیه نمود. همچنین در برخی موارد می توان چندین نوع قهوه را با هم میکس کرده تا طعم مورد نظر بدست آید. همچنین می توان با فروشندگان قهوه در مورد انواع قهوه و ویژگیهای آنها صحبت کرده تا قهوه مورد نظر خود را  پیدا کنید.
 
روش تهیه قهوه
 
تهیه قهوه
 
تصمیم بگیرید که چگونه قهوه را تهیه کنید. روش های زیادی برای تهیه قهوه وجود دارد. قهوه را می توان به روشهای مختلفی با دستگاههای گوناگون به صورت قهوه فرانسه ، اسپرسو، کاپوچینو ، کافه لاته و ... تهیه نمود. یکی از ساده ترین راهها نوشیدن آن بصورت قهوه فرانسه بوده ، که احتیاج به تجهیزات زیادی نداشته و طعم قهوه ماندگاری بیشتری داشته و کمتر طعم آن عوض می شود. 
 
قهوه های خود را با هم مقایسه کنید. 
 
مقایسه قهوه
 
اکنون که فهمیدید که چطور دوست دارید قهوه خود را بنوشید ، چندین فنجان مخلوط مختلف قهوه آماده کنید. طعم هر کدام از آنها را امتحان کرده و بهترین نوع قهوه را انتخاب کنید.
وقتی می خواهید قهوه بنوشید ، سعی کنید وابستگی شدیدی به قهوه ایجاد نشود. از قهوه به عنوان یک نوشیدنی در طول روز استفاده کنید. از نوشیدن قهوه قبل از خواب خوداری کنید.
 
مزایای سلامتی قهوه
 
مزایای سلامتی قهوه
 
احتمال مرگ و میر زودرس را کاهش دهید. انجمن قلب آمریکا یک مطالعه گسترده در بین نوشیدنی های قهوه و نوشیدنی های غیر قهوه انجام داد. آنچه دریافتند این بود که افرادی که روزانه 1- 5 فنجان قهوه مصرف می کردند با خطر کمتری از مرگ و میر در ارتباط بودند. آنها حتی استنباط کردند که هم قهوه کافئین دار و هم کافئین در کاهش مرگ و میر شما یکسان هستند. 
خطر سکته مغزی را کاهش دهید. یک مطالعه دیگر توسط انجمن قلب آمریکا نشان داد که 1 - 2 فنجان قهوه در روز احتمال ابتلا به سکته مغزی را کاهش می دهد. این مطالعه نشان داد که مصرف قهوه خطر ابتلا به سایر اشکال بیماری های قلبی عروقی را نیز کاهش می دهد. خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهید. یک مطالعه دیگر نشان داد که مصرف کافئین و قهوه احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 را کاهش می دهد. 
 
کاهش افسردگی با مصرف قهوه
 
قهوه و کاهش افسردگی
 
خطر افسردگی را کاهش دهید. در این مطالعه از یک گروه بزرگ زنان عاری از هرگونه علائم افسردگی استفاده شده و مصرف قهوه آنها را پیگیری کرده است. نتایج نشان داد زنانی که یک فنجان یا قهوه کمتری می نوشند خطر بیشتری برای ابتلا به افسردگی دارند. افرادی که سه تا پنج فنجان نوشیدند ، کمتر خطری برای افسردگی یافتند. این مطالعه فقط بر روی زنان آزمایش شده و ممکن است برای مردان نتایج متفاوتی داشته باشد.

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha