۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224

Philips PerfectCare Expert GC9224

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
اتو مخزن دار هوشمند
توان
2400 وات
مقدار بخار G/M
310 گرم بر دقیقه
فشار بخار BAR
5.7 بار
ظرفیت مخزن آب
1.5 لیتر
قابلیت بخار پرس
سیستم ضد چکه
جنس کف اتو
T-ionicGlideبا لایه اکسید تیتانیوم
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
اتو مخزن دارهوشمند فلیپس  PHILIPS
محصولات فلیپس
 
محصولات استوک:
این سری از محصولات ، استوک کشورهای اروپایی بوده ، دارای کیفیت و استاندارد اروپا بوده و دارای درجه بندی A بوده و صفر می باشند . برای اصلاع ازمحصولات استوک و نوع درجه بندی به قسمت مقالات سایت "استوک STOCK" مراجعه فرمائید.
"تمامی محصولات استوک این سایت دارای گارانتی یک ساله هستند"
 
اتوهای مخزن دار فلیپس یکی از بهترین اتوهای موجود در بازار هستند،این شرکت با کارنامه درخشانی که دارد یکی از شرکتهایی است که همواره در زمینه تولیدات محصولات خانگی همگام با استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید محصولات خود میکند.
اتو مخزن دار فلیپس مدل GC8651 یکی دیگراز مدلهای شرکت فلیپس است که دارای ویژگیها و کاربردهای فراوانی است . این اتودارای طراحی زیبا و امکانات ویژه ای بوده که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم. 
 
<< توضیح >> 
 
(در میان عموم مردم باور براین است که هرچه اتو سنگین ترباشد بخاردهی آن بهتراست ولی سنگینی اتوهیچ ربطی به میزان بخاردهی اتو نداشته وتنهامیزان بخاراتوست که کیفیت و کارایی اتورابالا می برد .سنگینی اتو اولا باعت خستگی زودهنگام میگردد وثانیا بعلت بخارکم اتوهای مدل قدیمی اتوکردن لباسها به سختی انجام می گیرد. امروزه با پشرفت تکنولوژی درصدد هرچه کم کردن وزن اتوها و افزایش بخار ودرنهایت افزایش کارایی اتوواتوشدن لباسها درکوتاهترین زمان ممکن می باشند که این ویژگی دراتوهای دستی ومخزن دارفلیپس کاملا مشهود می باشد.)
 
اتو مخزن دار فلیپس مدل  GC9224  دارای توان 2400 وات ، بخار 310 گرم بردقیقه بوده وپرس بخار آن  5.7 بار می باشد که یکی از پر قدرت ترین و باکیفیت ترین اتوهای مخزن دار موجود در بازار است.
  
اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
 
این سری از اتوهای مخزن دارفلیپس از پردازنده کنترل هوشمند برخورد دارند . بر اساس این ویژگی در هنگام اتو کردن دیگر نیازی به تنظیم حرارت و مقدار بخار نبوده ، اتو بطور اتوماتیک مقدار حرارت وبخار مورد نیاز را بر اساس جنس پارچه تعیین کرده و کار کردن با اتو را فوق العاده  آسان می کند.در دیگر مدلها ی مخزن دار تنظیم حرارت وبخار با دست و بوسیله دکمه هایی که بر روی دستگاه تعبیه شده انجام می پذیرد که در این مدلها ی فلیپس نیازی به تنظیم نیست .
 
هوشمند بودن اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
این مدل اتو مخزن دار فلیپس دارای مخزن متحرک بوده ، به راحتی قابل جدا بودن بوده و به محض اتمام آب مخزن براحتی می توان آنرا پر نمود. در اتوهای قدیمی مخزن اتو قابل جدا شدن نبوده و زمانی که مخزن آب خالی می شد باید پس از سرد شدن اتو مخزن دوباره پر می شد که این کار مدت زمان زیادی طول می کشید.ولی در این اتوها مخزن همان لحظه ای که خالی می شود می توان پرنمود .
 
مخزن جدا شونده اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
صرفه جویی در مصرف برق و آ ب با حالتECO  ازدیگر خصوصیات این اتو مخزن دار می باشد . با انتخاب حالت ECO  بوسیله دکمه ای که بر روی  بدنه اتو است می توان در مصرف آب و برق صرفه جویی کرد .این دکمه که د ر قسمت پشت اتو قرار گرفته د ر واقع همان دکمه خاموش و روشن کردن دستگاه بوده که با نگهداشتن انگشت بر روی آن بمدت 2 ثانیه تبدیل به حالت ECO می شود.
 
حالت اکو در اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
اتو مخزن دار فلیپس دارای قفل اتو می باشد با قفل کردن اتو که در قسمت بالایی دستگاه قرار گرفته جابجایی اتو براحتی انجام می گیرد. 
 
قفل اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
از دیگر خصوصیات این اتو خاموش شدن خودکار اتو است ، زمانی که کاراتو متوقف می شود واتو بدون حرکت می ماند اتو بطور اتوماتیک خاموش شده و حتی اگر بر روی لباس بماند باعث سوختن لباس نمی گردد و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.
 
خاموش شدن اتومات اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
جنس کف اتو از T-ionicGlide بوده که دارای یک لایه اکسید تیتانیوم مقاوم می باشد . کف اتو بسیار مقاوم در برابر خراش بوده ، براحتی بر روی پارچه جابجا می شود. کف اتو بعلت ترکیبات بکار رفته مواد سازنده آن مانع از برق انداختن و سوختن پارچه می گردد.
 
کف مقاوم اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
  
این اتو دارا ی بخار عمودی می باشد که کاربرد آن برای پرده و لباسهای آویزان و البسه موجود بر رخت آویز است .این لباسها بدون آنکه جابجا شوند براحتی با این اتو و به حالت بخار عمودی اتو می شوند.
 
بخار عمودی اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
اتو مخزن دار فلیپس دارای وزن سبک با کارایی و بخاربسیار بالا می باشد این اتو درعین سبکی قادر به صاف کردن بیشترین چین وچروکها بوده و پارچه های بسیار نازک را هم بدون هیچ نگرانی بواسطه داشتن سیستم پردازنده کنترل هوشمند ، اتو می کند.
این اتو دارای سیستم ضد چکه بوده و براحتی می توان آنرا رسوب زدایی نمود .رسوب زدایی اتو با پیچی که پشت اتو تعبیه شده انجام می پذیرد. با باز کردن این پیچ ، چندین بار داخل دیگ بخار آب ریخته و آن را خالی کرده تا رسوبات داخل اتو کاملا بیرون بیایند.
 
جرم گیر اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
 
همچنین اتو دارای چراغ نشانگر آب و چراغ نشانگر حالت ECO  و چراغ نشانگر آماده شدن بخار می باشد.شلنگ اتو در محل اتصال به اتو دارای چرخش 360 درجه ای جهت آسان کار کردن با اتو می با شد.پایه اتو محلی که اتو بر روی آن قرار می گیرد نسوز می باشد.مدت زمان آماده بکار اتو حدود 2 دقیقه می باشد.
 
آماده شدن اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224 در دو دقیقه
 
 اتو مخزن دار فلیپس توسط موسسهای کارشناسی مستقل نساجی از جمله Woolmark مورد تست بر روی انواع  پارچه و لباسها قرار گرفته وبه لطف دارا بودن سیستم فن آوری تراشه هوشمند موفق به دریافت استاندارد گردیده است . با استفاده از این فن آوری می توان انواع پارچه ها  از جنسهای مختلف در کنار هم بدون آنکه آسیبی به پارچه ها وارد شود یا بسوزند اتو کرد.
 
 
اتو مخزن دار فلیپس مدل  GC9224  در هلند طراحی شده و مونتاژ اندونزی می باشد
 
اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC9224
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
اتو مخزن دار هوشمند
مدل
GC92224
رنگ
سفید سورمه ای
وزن
5 کیلو گرم
ابعاد
23.3*28.5*45.3 سانتی متر
مشخصات فنی
توان
2400 وات
مقدار بخار G/M
310 گرم بر دقیقه
فشار بخار BAR
5.7 بار
ظرفیت مخزن آب
1.5 لیتر
قابلیت بخار پرس
سیستم خاموشی خودکار
قابلیت اتوکشی عمودی
سیستم ضد چکه
سیستم ضد رسوب
رسوب گیر
ترموستات
چراغ نشانگر خالی بودن آب
چراغ نشانگر آماده بکار
شیرتخلیه رسوب
ویژگی بخار اتوماتیک
جنس دیگ بخار
فولادی ضد زنگ
قابلیتECO (صرفه جویی آب و برق)
جنس کف اتو
T-ionicGlideبا لایه اکسید تیتانیوم
سیستم تشخیص جنس پارچه
نوع مخزن
قابل جدا شدن
قابلیت جا سازی شلنگ بخار
قابلیت جا سازی کابل برق
مدت زمان آماده سازی بخار
2 دقیقه
نشانگر رسوب
پردازنده کنترل هوشمند
طول شلنگ بخار
1.7 متر
طول کابل برق
1.7 متر
چرخش 360 درجه محل اتصال شلنگ
قابلیت جداسازی مخزن
قابلیت اتو کردن لباسهای نازک
قابلیت استفاده برای انواع لباسها
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha