۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620

philips gc9620 perfectcare elite

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
اتو مخزن دار هوشمند
توان
2400 وات
مقدار بخار G/M
420 گرم بر دقیقه
فشار بخار BAR
6.7 بار
ظرفیت مخزن آب
1.8 لیتر
قابلیت بخار پرس
سیستم ضد چکه
جنس کف اتو
T-ionicGlideبا لایه اکسید تیتانیوم
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
اتو مخزن دار فلیپس  PHILIPS
محصولات فلیپس
 
محصولات استوک:
این سری از محصولات ، استوک کشورهای اروپایی بوده ، دارای کیفیت و استاندارد اروپا بوده و دارای درجه بندی A بوده وصفر می باشند . برای اصلاع ازمحصولات استوک و نوع درجه بندی به قسمت مقالات سایت "استوک STOCK" مراجعه فرمائید.
"تمامی محصولات استوک این سایت دارای گارانتی یک ساله هستند"
 
اتوهای مخزن دار فلیپس یکی از بهترین اتوهای موجود در بازار هستند،این شرکت با کارنامه درخشانی که دارد یکی از شرکتهایی است که همواره در زمینه تولیدات محصولات خانگی همگام با استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید محصولات خود میکند.
اتو مخزن دار فلیپس مدل GC9620 یکی از آخرین مدلهای شرکت فلیپس است که دارای ویژگیها و کاربردهای فراوانی است . این اتو با طراحی زیبا و امکانات فوق العاده اش جایگاه ویژه ای را در بین اتوهای مخزن دار به خود اختصاص داده است.
 
<< توضیح >> 
 
(در میان عموم مردم باور براین است که هرچه اتو سنگین ترباشد بخاردهی آن بهتراست ولی سنگینی اتوهیچ ربطی به میزان بخاردهی اتو نداشته وتنهامیزان بخاراتوست که کیفیت و کارایی اتورابالا می برد .سنگینی اتو اولا باعت خستگی زودهنگام میگردد وثانیا بعلت بخارکم اتوهای مدل قدیمی اتوکردن لباسها به سختی انجام می گیرد. امروزه با پشرفت تکنولوژی درصدد هرچه کم کردن وزن اتوها و افزایش بخار ودرنهایت افزایش کارایی اتوواتوشدن لباسها درکوتاهترین زمان ممکن می باشند که این ویژگی دراتوهای دستی ومخزن دارفلیپس کاملا مشهود می باشد.)
 
اتو مخزن دار فلیپس یکی از جدیدترین مدلهای اتو دارای توان 2400 وات ، بخار بسیار زیاد 420 گرم بردقیقه بوده وپرس بخار آن 6.7 بار می باشد که یکی از پر قدرت ترین و باکیفیت ترین اتوهای مخزن دار در حال حاضر می باشد.
 
اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
این سری از اتوهای مخزن دارفلیپس از پردازنده کنترل هوشمند برخورد دارند . بر اساس این ویژگی در هنگام اتو کردن دیگر نیازی به تنظیم حرارت و مقدار بخار نبوده ، اتو بطور اتوماتیک مقدار حرارت وبخار مورد نیاز را بر اساس جنس پارچه تعیین کرده و کار کردن با اتو را فوق العاده  آسان می کند.در دیگر مدلها ی مخزن دار تنظیم حرارت وبخار با دست و بوسیله دکمه هایی که بر روی دستگاه تعبیه شده انجام می پذیرد که در این مدلها ی فلیپس نیازی به تنظیم نیست .
 
هوشمند بودن اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
از دیگر ویژگیهای  اتو مخزن دار فلیپس قابلیت جدا شدن مخزن اتو می باشد این مخزن 1.8 لیتری بوده ، به محض تمام شدن آب آن دیگر نیازی به جابجایی اتو نبوده وراحت می توان مخزن را جدا کرده ، پر نموده بر روی اتو جا داد.
 
قابلیت جدا شدن مخزن آب اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
صرفه جویی در مصرف برق و آ ب با حالتECO   از دیگر خصوصیات این اتو مخزن دار می باشد . با انتخاب حالت ECO  بوسیله دکمه ای که بر روی  بدنه اتو است می توان در مصرف آب و برق صرفه جویی کرد .
 
حالت اکو در اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
اتو مخزن دار فلیپس دارای قفل اتو می باشد با قفل کردن اتو در قسمت بالایی دستگاه قرار گرفته جابجایی اتو براحتی انجام می گیرد. 
 
قفل اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
از دیگر خصوصیات این اتو خاموش شدن خودکار اتو است ، زمانی که کاراتو متوقف می شود واتو بدون حرکت می ماند اتو بطور اتوماتیک خاموش شده و حتی اگر بر روی لباس بماند باعث سوختن لباس نمی گردد و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.
 
خاموش شدن اتوماتاتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
جنس کف اتو از T-ionicGlide بوده که دارای یک لایه اکسید تیتانیوم مقاوم می باشد . کف اتو بسیار مقاوم در برابر خراش بوده ، براحتی بر روی پارچه جابجا می شود. کف اتو بعلت ترکیبات بکار رفته مواد سازنده آن مانع از برق انداختن و سوختن پارچه می گردد.
 
کف اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
  
این اتو دارا ی بخار عمودی می باشد که کاربرد آن برای پرده و لباسهای آویزان و البسه موجود بر رخت آویز است .این لباسها بدون آنکه جابجا شوند براحتی با این اتو و به حالت بخار عمودی اتو می شوند.
 
بخار عمودی اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
 
اتو مخزن دار فلیپس دارای وزن سبک با کارایی و بخاربسیار بالا می باشد این اتو درعین سبکی قادر به صاف کردن بیشترین چین وچروکها بوده و پارچه های بسیار نازک را هم بدون هیچ نگرانی بواسطه داشتن سیستم پردازنده کنترل هوشمند ، اتو می کند.
 
اتوکشی راحت در اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
  
این اتو دارای سیستم ضد چکه بوده و براحتی می توان آنرا رسوب زدایی نمود .رسوب زدایی اتو با پیچی که پشت اتو تعبیه شده انجام می پذیرد. با باز کردن این پیچ ، چندین بار داخل دیگ بخار آب ریخته و آن را خالی کرده تا رسوبات داخل اتو کاملا بیرون بیایند.همچنین اتو دارای چراغ نشانگر آب و چراغ نشانگر حالت ECO  و چراغ نشانگر آماده شدن بخار می باشد.شلنگ اتو در محل اتصال به اتو دارای چرخش 360 درجه ای جهت آسان کار کردن با اتو می با شد.پایه اتو محلی که اتو بر روی آن قرار می گیرد نسوز می باشد.مدت زمان آماده بکار اتو حدود 2 دقیقه می باشد.
اتو مخزن دار فلیپس مدل  GC9620  در هلند طراحی شده و مونتاژ اندونزی می باشد.
 
اتو مخزن دار هوشمند فلیپس GC9620
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
اتو مخزن دار هوشمند
مدل
GC9620
رنگ
سفید سورمه ای
وزن
5.1 کیلوگرم
ابعاد
23.3*28.5*45.3 سانتی متر
مشخصات فنی
توان
2400 وات
مقدار بخار G/M
420 گرم بر دقیقه
فشار بخار BAR
6.7 بار
ظرفیت مخزن آب
1.8 لیتر
قابلیت بخار پرس
سیستم خاموشی خودکار
قابلیت اتوکشی عمودی
سیستم ضد چکه
سیستم ضد رسوب
رسوب گیر
ترموستات
چراغ نشانگر خالی بودن آب
چراغ نشانگر آماده بکار
شیرتخلیه رسوب
ویژگی بخار اتوماتیک
جنس دیگ بخار
فولادی ضد زنگ
قابلیتECO (صرفه جویی آب و برق)
جنس کف اتو
T-ionicGlideبا لایه اکسید تیتانیوم
سیستم تشخیص جنس پارچه
نوع مخزن
قابل جدا شدن
قابلیت جا سازی شلنگ بخار
قابلیت جا سازی کابل برق
مدت زمان آماده سازی بخار
2 دقیقه
پردازنده کنترل هوشمند
فن آوری Optimal TEMP
طول شلنگ بخار
1.5 متر
طول کابل برق
1.5 متر
مدت زمان خاموش شدن اتومات
10 دقیقه
چرخش 360 درجه محل اتصال شلنگ
قابلیت جداسازی مخزن
قابلیت اتو کردن لباسهای نازک
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha