۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651

philips gc8651 perfect care aqua silence steam generator iron

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
اتو مخزن دار هوشمند
توان
2400 وات
فشار بخار BAR
6.2 بار
ظرفیت مخزن آب
2.5 لیتر
قابلیت بخار پرس
سیستم ضد چکه
جنس کف اتو
T-ionicGlide
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
 
اتو مخزن دار فلیپس  PHILIPS
فلیپس
 
محصولات استوک:
این سری از محصولات ، استوک کشورهای اروپایی بوده ، دارای کیفیت و استاندارد اروپا بوده و دارای درجه بندی A بوده و صفر می باشند . برای اصلاع ازمحصولات استوک و نوع درجه بندی به قسمت مقالات سایت "استوک STOCK" مراجعه فرمائید.
"تمامی محصولات استوک این سایت دارای گارانتی یک ساله هستند"
 
اتوهای مخزن دار فلیپس یکی از بهترین اتوهای موجود در بازار هستند،این شرکت با کارنامه درخشانی که دارد یکی از شرکتهایی است که همواره در زمینه تولیدات محصولات خانگی همگام با استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید محصولات خود میکند.
اتو مخزن دار فلیپس مدل GC8651 یکی دیگراز مدلهای شرکت فلیپس است که دارای ویژگیها و کاربردهای فراوانی است . این اتودارای طراحی زیبا و امکانات ویژه ای بوده که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم. 
 
<< توضیح >> 
 
(در میان عموم مردم باور براین است که هرچه اتو سنگین ترباشد بخاردهی آن بهتراست ولی سنگینی اتوهیچ ربطی به میزان بخاردهی اتو نداشته وتنهامیزان بخاراتوست که کیفیت و کارایی اتورابالا می برد .سنگینی اتو اولا باعت خستگی زودهنگام میگردد وثانیا بعلت بخارکم اتوهای مدل قدیمی اتوکردن لباسها به سختی انجام می گیرد. امروزه با پشرفت تکنولوژی درصدد هرچه کم کردن وزن اتوها و افزایش بخار ودرنهایت افزایش کارایی اتوواتوشدن لباسها درکوتاهترین زمان ممکن می باشند که این ویژگی دراتوهای دستی ومخزن دارفلیپس کاملا مشهود می باشد.)
 
اتو مخزن دار فلیپس مدل  GC8651  دارای توان 2400 وات ، بخار 330 گرم بردقیقه بوده وپرس بخار آن 6.2  بار می باشد که یکی از پر قدرت ترین و باکیفیت ترین اتوهای مخزن دار در حال حاضر می باشد.
 
اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
این سری از اتوهای مخزن دارفلیپس از پردازنده کنترل هوشمند برخورد دارند . بر اساس این ویژگی در هنگام اتو کردن دیگر نیازی به تنظیم حرارت و مقدار بخار نبوده ، اتو بطور اتوماتیک مقدار حرارت وبخار مورد نیاز را بر اساس جنس پارچه تعیین کرده و کار کردن با اتو را فوق العاده  آسان می کند.در دیگر مدلها ی مخزن دار تنظیم حرارت وبخار با دست و بوسیله دکمه هایی که بر روی دستگاه تعبیه شده انجام می پذیرد که در این مدلها ی فلیپس نیازی به تنظیم نیست .
 
هوشمند بودن اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
این مدل اتو مخزن دار فلیپس دارای مخزن ثابت بوده ، ولی دارای ظرفیت 2.5 لیتر بوده که زمان پر کردن مخزن را افزایش می دهد و نسبت به اتوهایمخزن دار دیگر مدت زمان بیشتری دارای بخار خواهد بود.
 
مخزن دو و نیم لیتری اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
صرفه جویی در مصرف برق و آ ب با حالتECO ازدیگر خصوصیات این اتو مخزن دار می باشد . با انتخاب حالت ECO  بوسیله دکمه ای که بر روی  بدنه اتو است می توان در مصرف آب و برق صرفه جویی کرد .
 
حالت اکو در اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
اتو مخزن دار فلیپس دارای قفل اتو می باشد با قفل کردن اتو که در قسمت بالایی دستگاه قرار گرفته جابجایی اتو براحتی انجام می گیرد. 
 
قفل اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
از دیگر خصوصیات این اتو خاموش شدن خودکار اتو است ، زمانی که کاراتو متوقف می شود واتو بدون حرکت می ماند اتو بطور اتوماتیک خاموش شده و حتی اگر بر روی لباس بماند باعث سوختن لباس نمی گردد و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.
 
خاموش شدن اتومات اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
جنس کف اتو از T-ionicGlide بوده که دارای یک لایه اکسید تیتانیوم مقاوم می باشد . کف اتو بسیار مقاوم در برابر خراش بوده ، براحتی بر روی پارچه جابجا می شود. کف اتو بعلت ترکیبات بکار رفته مواد سازنده آن مانع از برق انداختن و سوختن پارچه می گردد.
 
کف مقاوم اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
  
این اتو دارا ی بخار عمودی می باشد که کاربرد آن برای پرده و لباسهای آویزان و البسه موجود بر رخت آویز است .این لباسها بدون آنکه جابجا شوند براحتی با این اتو و به حالت بخار عمودی اتو می شوند.
 
بخار عمودی در اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
اتو مخزن دار فلیپس دارای وزن سبک با کارایی و بخاربسیار بالا می باشد این اتو درعین سبکی قادر به صاف کردن بیشترین چین وچروکها بوده و پارچه های بسیار نازک را هم بدون هیچ نگرانی بواسطه داشتن سیستم پردازنده کنترل هوشمند ، اتو می کند.
 
اتو کشی راحت در اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
  
این اتو دارای سیستم ضد چکه بوده و براحتی می توان آنرا رسوب زدایی نمود .رسوب زدایی اتو با پیچی که پشت اتو تعبیه شده انجام می پذیرد. با باز کردن این پیچ ، چندین بار داخل دیگ بخار آب ریخته و آن را خالی کرده تا رسوبات داخل اتو کاملا بیرون بیایند.
 
رسوب گیر اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
همچنین اتو دارای چراغ نشانگر آب و چراغ نشانگر حالت ECO  و چراغ نشانگر آماده شدن بخار می باشد.شلنگ اتو در محل اتصال به اتو دارای چرخش 360 درجه ای جهت آسان کار کردن با اتو می با شد.پایه اتو محلی که اتو بر روی آن قرار می گیرد نسوز می باشد.مدت زمان آماده بکار اتو حدود 2 دقیقه می باشد.
 
آماده شدن اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651 در 2 دقیقه
 
این اتو دارای صدای بسیار پایینی بدلیل تکنولوژی بکار رفته در این اتو نسبت به اتوهای دیگر بوده ودر هنگام کارکردن بدون ایجاد مزاحمت صوتی می توان کار اتو کردن را انجام داد.
 
صدای بسیار پایین اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
 
اتو مخزن دار فلیپس مدل  GC8651  در هلند طراحی شده و مونتاژ اندونزی می باشد.
 
اتو مخزن دار هو شمند فلیپس GC8651
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
اتو مخزن دار هوشمند
مدل
GC8651
رنگ
طلایی و سفید
وزن
4.5 کیلوگرم
ابعاد
cm 36.2 x 27 x 26.3
مشخصات فنی
توان
2400 وات
فشار بخار BAR
6.2 بار
ظرفیت مخزن آب
2.5 لیتر
قابلیت بخار پرس
سیستم خاموشی خودکار
قابلیت اتوکشی عمودی
سیستم ضد چکه
سیستم ضد رسوب
رسوب گیر
ترموستات
چراغ نشانگر خالی بودن آب
چراغ نشانگر آماده بکار
شیرتخلیه رسوب
ویژگی بخار اتوماتیک
جنس دیگ بخار
فولادی ضد زنگ
قابلیتECO (صرفه جویی آب و برق)
جنس کف اتو
T-ionicGlide
سیستم تشخیص جنس پارچه
نوع مخزن
ثابت
قابلیت جا سازی شلنگ بخار
قابلیت جا سازی کابل برق
مدت زمان آماده سازی بخار
2 دقیقه
نشانگر رسوب
پردازنده کنترل هوشمند
طول شلنگ بخار
1.7 متر
چرخش 360 درجه محل اتصال شلنگ
قابلیت اتو کردن لباسهای نازک
قابلیت استفاده برای انواع لباسها
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha