۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بهترین اتو بخار ایستاده سال 2021

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 25 فروردین 1401
بهترین اتو بخار ایستاده سال  2021


بهترین اتو بخار ایستاده سال 2021

  The  Best Garment Steamers in 2021
 

اتو لباس

 

اتو بخارایستاده پوشاک جایگزین عالی برای اتو بخارهای معمولی هستند. استفاده از اتو بخار ایستاده لباس برای اتو کردن لباس‌ها فرآیندی بدون دردسر و راحت است. آنها به خوبی روی پارچه های نرم مانند ابریشم و پارچه های دیگر کار می کنند و فضای کمی را اشغال می کنند و برخی حتی قابل حمل هستند. برای صرفه جویی در زمان اضافی و نتایج عالی، باید بگوییم که اتو بخار ایستاده لباس علاوه بر اتو کردن معمولی، قطعا گزینه خوبی برای اتو کردن پرده و کت و شلوار و لباسهای آویزان هستند. در حالی که اتو بخارهای پوشاک در گذشته بیشتر به صورت تجاری مورد استفاده قرار می گرفتند، محبوبیت آنها در خانه ها به سرعت در حال افزایش است، زیرا استفاده از آنها بسیار آسان است و به سرعت نتایج عالی به دست می آورند. 

 

1-    اتو بخار ایستاده  فیلیپس          Philips ComfortTouch Plus GC552/46
 

اتو بخار ایستاده


نفوذ عمیق بخار برای از بین بردن چین و چروک
لباس های شما را تازه می کند
پایه محکم برای ثبات و سهولت استفاده
تنظیمات بخار در 3 سطح
زمان صرف شده برای اتو کردن را با اتو بخار لباس Philips ComfortTouch Plus کاهش دهید . نیازی به تنظیم وجود ندارد - فقط مخزن آب را پر کنید، لباس های خود را آویزان کنید، و شروع به اتو کردن نمائید.
با نفوذ عمیق بخار و StyleBoard  بسیار طولانی، چین و چروک روی پارچه به راحتی و به سرعت از بین می رود. همچنین می توانید با این کار به نتایج واضح و مناسبی روی شلوار یا پارچه های سفت تر خود برسید. اتو بخار لباس فلیپس که با 3 تنظیم سطح بخار مختلف ساخته شده است، می تواند برای پارچه های نرم و ظریف مانند ابریشم نیز استفاده شود.
ویژگی hang&lock آویز شما را ایمن می کند و بخار دادن راحت و آسان را فراهم می کند. پایه محکم نیز ثبات و بخاردهی راحت را فراهم می کند. برای ایمنی و رفاه خانواده شما، فیلیپس همچنین از شیلنگ های بخار سیلیکونی بدون PVC استفاده می کند تا برای استفاده با بخار داغ سازگار باشد.

با اتو بخار لباس Philips ComfortTouch Plus به اتو کردن لباس های شگفت انگیز و بی دردسر دست یابید.


2-    اتو لباس دستی فلیپس Philips Steam&Go – GC362/86
بهترین گزینه دستی
 

اتو بخار دستی

 
سبک و آسان برای استفاده
جمع و جور و قابل حمل
دستکش مقاوم در برابر حرارت برای محافظت بیشتر
بخار دهی عمودی و افقی برای تطبیق پذیری
اتو بخار دستی Philips Steam&Go یک گزینه مفید برای اتو کردن سریع است. با داشتن یک دستگیره ارگونومیک، دستگاه بخار سبک وزن و جمع و جور است. حتی می توانید آن را در طول تعطیلات یا سفرهای کاری خود همراه داشته باشید. یک دستکش مقاوم در برابر حرارت در نظر گرفته شده است تا در اثر بخار سوخته نشوید. کار با آن نیز آسان است. فقط دکمه روشن را فشار دهید و اتو لباس شروع به گرم شدن می کند. بسته به نوع پارچه می توانید بخاردهی عمودی و افقی را به طور متناوب انجام دهید. با بخار قوی، چین و چروک ها را بسیار موثر و سریع از بین می برد. اتو بخارلباس دستی Philips Steam&Go در خانه یا در مسافرت ، بهترین انتخاب در بازار باشد.

 

3-     اتو بخار لمسی فیلیپس GC487/86

 

اتو بخار پوشاک


بخار مداوم قوی برای رفع چین و چروک
صفحه بخار بزرگتر برای بخاردهی سریعتر
3 حالت بخار برای پارچه های مختلف
اتو بخار ایستاده لمسی فیلیپس به اندازه کافی قدرتمند است که جریان مداوم بخار داغ را برای از بین بردن تمام چروک های روی لباس شما تولید کند. سطح بخار بزرگتر به شما این امکان را می دهد که سطوح بزرگ تری از لباس های خود را بپوشانید و زمان صرف شده برای لباس های کاملا صاف و اتو شده را کاهش می دهد. دارای 3 تنظیم بخار مختلف است تا بهترین نتیجه را روی پارچه های مختلف بگیرید. همچنین بخار کمتر و ملایمی برای پارچه های نازک تر وجود دارد. استفاده از آن با یک سوراخ بزرگتر برای پر کردن مجدد آب بدون ریختن آسان تر است. محکم روی زمین می ایستد تا از شما پشتیبانی خوبی برای بخار دادن لباس هایتان داشته باشد. با ساختار جمع و جور خود، به راحتی نیز جمع می شود. 

 

4-    اتو بخار ایستاده فلیپس Philips GC514 EasyTouch Plus

 

اتو بخار ایستاده فلیپس


بهترین برای پیراهن و کت و شلوار

در از بین بردن چین و چروک روی انواع پارچه موثر است
سبک و آسان برای استفاده
اتو بخار پوشاک EasyTouch Plus Philips چه پارچه‌های ظریف یا ضخیم باشد و حتی برای آماده شدن سریع بخار، با 3  سطح تنظیم بخار برای حذف تمام چین‌ها تعبیه شده است. بخار با سرعت زیاد از سوراخ نازل خارج می شود، که کار را به سرعت انجام می دهد، به خصوص برای چین های سرسخت تر. از توانائی اتو لباس فیلیپس GV514 EasyTouch Plus شگفت زده شوید زیرا چین و چروک های روی طیف وسیعی از پارچه ها را بدون زحمت از بین می برد.

 

5-    اتو بخار ایستاده  لباس نوویتا Novita Garment Steamer SS38
 

اتو پرده


بخار دهی عمودی و افقی 2 در 1 برای تطبیق پذیری
همراه با میز اتو تاشو برای راحتی بیشتر
برای استفاده روی هر پارچه ای عالی است
Novita مراقبت از پوشاک را با  مدل Novita Garment Steamer SS38 خود ارتقا داده است. میز اتو و اتو بخار آسان تاشو بسته به سلیقه و نوع لباس شما به دو صورت افقی و عمودی قابل استفاده است. در حالت عمودی جمع می شود و باعث صرفه جویی در فضا می شود. دکمه چرخان کنترل دما به شما امکان می دهد دمای بهینه را برای پارچه های مختلف تنظیم کنید. با عملکرد گرمایش سریع، در کمترین زمان لباس هایی اتو شده به دست می آورید.
 
6-    اتو لباس ایستاده  تفال IS8380
 

اتو بخار تفال


عملکرد بخاردهی قدرتمند 
شما می توانید از اتو بخار لباس تفال بر روی انواع پارچه ها و حتی ملحفه ها و پرده ها استفاده کنید. دارای سطح صافی است که شبیه تخته است، می توانید لباس های خود را با این اتو بخار فشار دهید تا کاملا اتو شوند. همراه با عملکرد بخار خروجی بالا و زمان گرم شدن سریع 45 ثانیه، می توانید به سرعت لباس خود را حتی زمانی که عجله دارید اتو کنید. با اتو ایستاده لباس تفال Tefal IS8380 لباس های خود را فورا آماده کنید. 

 

7-     تفال IXEO QT1020
 

اتو پوشاک تفال


برد هوشمند محوری برای راحتی بخار
اتو و بخار در یک واحد برای همه لباس ها
سبک و آسان برای مچ دست و بازو

Tefal IXEO QT1020 دارای طراحی خلاقانه دو در یک است که هم گزینه بخار کردن و هم اتو کردن لباس را در اختیار شما قرار می دهد. صفحه دستی هم به عنوان یک صفحه بخار قوی و هم به عنوان یک اتوی سبک وزن استفاده می شود. به راحتی بدون فشاربه مچ دست و بازوی قابل استفاده است. این اتو بخار ایستاده همچنین دارای یک برد هوشمند است که می‌تواند در سه موقعیت چرخانده شود تا بتواند از همه کاربردهای مختلف پشتیبانی کند. با استفاده از این ویژگی، به شما انعطاف پذیری می دهد تا بهترین راه را برای رفع چروک و صاف کردن لباس های خود انتخاب کنید. این اتوهمچنین دارای یک فناوری بخار توربو است که فشار زیادی را ایجاد می کند تا اثری مشابه اتوهای دیگر داشته باشد. با Tefal IXEO QT1020 به راحتی یک کمد پر از لباس های صاف و بدون  چروک داشته باشید.

 

8-    اتو بخار لباس Europace Garment Steamer EGS 3162S
 

اتو بخار فروشگاه


4 سطح بخار قابل تنظیم
رخت آویز تاشو
ارتفاع قابل تنظیم برای انواع مختلف لباس
اتو بخار ایستاده Europace Garment جمع و جور است و به راحتی راه اندازی می شود. این قابلیت حمل و نقل عالی را به همراه دارد - می توانید در هر جایی از خانه اتو کنید. با 4 سطح بخار برای استفاده بر روی تمامی پارچه ها مناسب است. شیلنگ عایق است و قابل لمس است. فرزندان شما نیزمی توانند خودشان با این اتو لباس کار اتو را انجام دهند. 

 

9-     اتو بخار لمسی فیلیپس  GC499
 

اتو بخار پوشاک فلیپس


بخار قوی برای از بین بردن چین و چروک
ایمن برای استفاده در تمامی لباس ها
اتو بخار پوشاک لمسی فیلیپس توانایی حذف چین و چروک ها را دارد زیرا با بخار قوی و مداوم تغذیه می شود. میله قابل تنظیم آویزان کردن لباس‌ها با تمام طول‌ها را راحت می‌کند و می‌توان آن را جمع کرد. اگرچه قدرتمند است، اما روی پارچه های شما نیز ملایم است، به این معنی که می توانید آن را روی هر نوع لباس یا لباسی که دارید استفاده کنید.

 

10-     اتو بخار پوشاک کورنل CGS-EL238H
 

اتو بخار مغازه


خروجی بخار قدرتمند برای نتایج عالی
آسان برای استفاده از ویژگی ها برای سر و صدا کمتر
قابل حمل و به راحتی قابل نگهداری است
اتوبخار پوشاک کورنل خروجی بزرگی از بخار تولید می کند که به اندازه کافی قدرتمند است تا چروک های لباس های ضخیم تر را نیز از بین ببرد. دارای یک مخزن بزرگ آب است که از طریق آن می توانید از سطح آب و زمان نیاز به پر کردن مجدد مطلع شوید. چراغ پاور و نشانگر نور بخار نیز وجود دارد تا از زمان آماده استفاده شدن مطلع شوید. کفی با روکش نچسب عرضه می شود تا به راحتی روی تمام پارچه ها سر بخورد. این اتو همچنین با یک چسب چین و برس پرز ارائه می شود تا به شما کمک کند تا لباس های صاف را به دست آورید. دارای چرخ است و براحتی قابل حمل است. این باعث می‌شود آن را به راحتی برای استفاده بیرون بیاورید و بعد از اتمام کار کنار بگذارید. با اتو بخار لباس کورنل با چین و چروک ها خداحافظی کنید.

 

11-      اتو بخارلباس لمسی PowerPac Comfort PPIN619

 

اتو

 
آسان برای استفاده با زمان راه اندازی سریع
چروک ها را به سرعت با بخار قوی از بین می برد
آویز چرخشی را می توان برای کمک به بخار دهی تنظیم کرد
اتو بخار پوشاک لمسی PowerPac Comfort در عرض 45 ثانیه راه اندازی می شود. با بخار قوی و مداوم به طور موثری انقباضات  و چین و چروک را از بین می برد. آویز چرخشی را می توان با توجه به بهترین موقعیت مچ دست خود برای راحتی عالی تنظیم کرد. حتی می توانید بعد از اتمام کار از این برای آویزان کردن لباس های خود استفاده کنید. مخزن آب نسبتاً بزرگ با 1.7 لیتر است و دارای طراحی زهکشی ثبت شده است تا بتوانید بعد از هر جلسه آب را به راحتی تخلیه کنید. میله آلومینیومی را می توان تا 64 اینچ برای لباس ها یا شلوارهای بلندتر تنظیم کرد. شما حتی می توانید پرده ها  را با این اتو بخار کنید. با اتو بخار لباس لمسی PowerPac Comfort زندگی خود را آسان‌تر کنید.

 

12-     اتو بخار ایستاده RC-Global Garment
 

اتو کت شلوار


3 کنترل بخار سفارشی
اتو بخار ایستاده لباس عمودی با 3 سطح کنترل بخار، برای استفاده بر روی پارچه های مختلف بی خطر است. همچنین دارای یک شفت قابل تنظیم و یک مخزن قابل مشاهده آب با ظرفیت 2 لیتر تقریبی است. 

 

13-     اتو بخار دستی شیائومی  Xiaomi Zajia
 

اتو بخار دستی شیائومی


سبک و قابل حمل 
22G/min بخار برای نفوذ خوب
مخزن آب 150 میلی لیتری به مدت 8 دقیقه بخار

اگر یک اتو بخار قابل حمل لباس ارزان و مقرون به صرفه می‌خواهید، بهترین انتخاب، بخارشوی دستی زاجیا شیائومی خواهد بود . بسیار سبک وزن است و می تواند یک همراه عالی برای سفر باشد زیرا می توانید به راحتی آن را در چمدان خود قرار دهید.
برای یک اتو بخار لباس قابل حمل، فشار بخار بسیار قوی دارد. این می تواند 22G/min بخار تولید کند که به شما امکان می دهد اتوکشی بسیار کارآمدی داشته باشید. با یک مخزن آب 150 میلی‌لیتری، به شما امکان می‌دهد تا 8 دقیقه به طور مداوم بدون نیاز به پر کردن مجدد بخار تولید کنید. به طور کلی، بخارشوی دستی Xiaomi Zajia گزینه فوق العاده ای است، به خصوص با توجه به اینکه قیمت آن مناسب است.

 

14-     اتو بخار ایستاده  پوشاک  HGS 128 Harumi  
 

اتو بخار پوشاک


بخار قوی برای از بین بردن چین و چروک
2 تنظیم سرعت قابل تنظیم
اتو بخار ایستاده Harumi Garment HGS 128 دارای پایه محکم و آویز داخلی است که سهولت استفاده و ثبات بیشتری را فراهم می کند. به لطف بخار قوی و مداوم 1500 واتی، چین ها به طور موثری از بین می روند.
اگر بودجه اصلی ترین نقطه تصمیم گیری شما است، اتو بخار Harumi حتی روی پارچه های ضخیم تر و سفت تر مانند شلوار جین اتو کردن را به خوبی انجام می دهد.

 

15-      بخارپز پوشاک دقیق تفال IT6540
 

اتو بخار ایستاده تفال


بهترین برای مصارف خانگی
مناسب برای استفاده بر روی تمامی پارچه ها
سریع و آسان برای استفاده
2 سطح بخار قابل تنظیم
تنظیم ارتفاع برای لباس های مختلف 
اتو بخار ایستاده Tefal Master Precision Garment همه کاره است و نه تنها چین و چروک ها را از بین می برد، بلکه لباس ها را نیز تازه و ضد عفونی می کند تا سریع آن را بپوشید. با نوک تیز سراتو بخار دسترسی به نواحی دشوار مانند بین دکمه‌ها بسیار آسان است.
 

بسته به نوع پارچه می توانید بین استفاده از بخار تجمیعی یا پخش شده یکی را انتخاب کنید. این اتو بخار لباس همچنین دارای آویز چرخشی 360 درجه است، بنابراین شما حتی مجبور نخواهید بود برای بخار دادن به جلو و پشت لباس خود حرکت کنید. با راحتی و تطبیق پذیری زیاد، اتو بخار پوشاک Tefal Master برای مصارف خانگی عالی است.

و در پایان سه مدل اتو بخار ایستاده انتخابی ما عبارتند از :
1- Philips ComfortTouch Plus GC552/46
2- Philips Steam&Go Handheld GC362/86
3- Tefal IS8380 Instant Compact

انتخاب بین اتو بخار ایستاده  و اتو بخارمعمولی بستگی به نوع لباسی دارد که معمولاً با آن کار می کنید. اتو بخارهای  پوشاک برای پارچه هایی با طبیعت ظریف تر مانند ابریشم بهینه شده اند. اتوها زمانی به کار می آیند که پارچه های شما از مواد سنگین تری مانند شلوار جین ساخته شده باشند .
اما همانطور که گفته شد خوب است که هم اتو بخار ایستاده  لباس و هم اتو بخار معمولی را  در خانه داشته باشید، زیرا مکمل یکدیگر هستند و می توانند در مواقع نیاز هر کدام مفید باشند.

 

پارچه و لباس مناسب برای اتو کردن
اتو کردن یک شکل ظریف برای از بین بردن چین و چروک است. اکثر پارچه ها و لباس ها را قطعا می توان اتو کرد. اینها عبارتند از پنبه، ابریشم، پشم و پلی استرو..  با این حال، قطعاً باید از بخار دادن هر پارچه مومی یا موادی که ممکن است ذوب شوند، مانند پلاستیک، خودداری کنید. برای چنین پارچه ای، اگر واقعاً مجبور به بخار دادن هستید، باید سعی کنید آن را از داخل به بیرون بخار دهید. 

اتو بخار لباس های ایستاده  در مقابل اتو بخار دستی
هر دو به یک هدف طراحی شده اند، یعنی از بین بردن چین و چروک ها و اطمینان از صاف بودن لباس شما. هر چند تفاوت هایی وجود دارد.
اتو بخار پوشاک عمودی معمولاً برای مصارف خانگی و تجاری مناسب‌تر هستند. این اتو بخار لباس دارای یک مخزن آب است که معمولاً برای مدت طولانی می توانعمل اتو کردن را ادامه داد. برخی از اتوهای پوشاک ایستاده نیز دارای میز اتو هستند و می توانند بخاردهی افقی و عمودی را پشتیبانی کنند. آنها همچنین معمولاً با عملکردهای بیشتری مانند تنظیمات کنترل بخار و گرما و سرهای قابل تعویض همراه هستند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که اتو کارایی بیشتری داشته باشد. نقطه ضعف - یا حداقل محدودیت این است که آنها قابل حمل نیستند. 
از سوی دیگر، اتوهای دستی پوشاک بسیار قابل حمل هستند. با یک مخزن آب کوچکتر، ممکن است نیاز به پر کردن مجدد آب بین پارچه ها داشته باشید، اما زمان کمتری برای گرم شدن برای استفاده از آنها نیاز است. اما اگر به دنبال اتو کردن یک سبد کامل از لباس‌ها هستید، احتمالاً مجبور خواهید بود که مخزن آب را دائماً پر کنید.


نحوه استفاده از اتوبخار ایستاه لباس
استفاده از اتوبخار ایستاده  لباس به سادگی پر کردن مخزن آب و گرم شدن آن است. هنگامی که شروع به انتشار بخار کرد، آماده استفاده است. به همین سادگی. برای بهترین نتیجه، باید لباس خود را هنگام اتوکردن آویزان کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشید. به یاد داشته باشید که همیشه باید برچسب مراقبت روی پارچه خود را بررسی کنید که آیا می توان آن را اتو کرد یا خیر. 

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha