۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بهترین اتو بخار صنعتی

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 24 اسفند 1400
بهترین اتو بخار صنعتی

بهترین اتو بخار صنعتی برای مصارف تجاری
The best industrial steam iron

بهترین اتو بخار


اگر حجم زیادی از اتوکردن را انجام می دهید یا نیاز به اتویی دارید که در طول روز مدام کار کند، استفاده از یک اتوی  صنعتی کاملاً راه حل مناسبی است. 
ویژگی های کلیدی اتوهای صنعتی عبارتند از :
تامین بخار بالا
قدرت بالا
بدون خاموش شدن خودکار
راحتی اتو در تمام روز

اتوهایی که مورد بررسی قرار می گیرند برای مصارف صنعتی ، خیاطها ، کارگاههای خیاطی و اتوکردن زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. انواع اتوهای بخار مورد آزمایش قرار گرفته اند که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند. این اتوهای صنعتی جزو بهترین اتوها هستند.

 

1.Sapporo – Best Industrial Gravity Feed Steam Iron
 

 اتو بخار صنعتی


به طور خلاصه، Sapporo  یک اتوی معمولی نیست. این یک دستگاه اتو صنعتی است که بخار مداوم تولید می کند و به شما امکان می دهد ساعت ها بدون مکث کار کنید. این برای کسانی است که حجم زیادی اتو دارند و به یک سیستم قدرتمند و حرفه ای نیاز دارند.
Sapporo بهترین اتو بخار برای کاهش زمان اتو است. خاموشی خودکار وجود ندارد، بنابراین پس از گرم شدن اتو، دیگر نگران خاموش شدن آن پس از مدت کوتاهی مانند اتو بخارهای معملی و هوشمند نباشید. این دستگاه دارای یک مخزن آب بزرگ است که همانطور که از نامش پیداست از نیروی جاذبه برای تغذیه اتو استفاده می کند. این بدان معنی است که شما باید مخزن آب و شیلنگ تغذیه را بالای ایستگاه کاری خود آویزان کنید.
اتو سنگین است، اما با صفحه پوشش نچسب وصل شده، بدون زحمت سر می خورد، بنابراین نباید هیچ گونه ناراحتی در بازو یا شانه احساس کنید. وزن به فشار دادن هرگونه چین و چروک بدون نیاز به فشار اضافی کمک می کند. در صورت عدم استفاده، اتو داغ روی یک پد سیلیکونی قرار می گیرد که برای مقاومت در برابر حرارت مستقیم کف اتو طراحی شده است.

برای تنظیم آن به فضای کمی نیاز دارید. اگر یک مغازه خیاطی یا فضای خشکشویی دارید، زمانی که به اتوی داغ آماده نیاز دارید، راحت خواهد بود. راه اندازی سیستم تا زمانی که اطمینان حاصل کنید که میز اتو/ایستگاه محکمی دارید که می تواند وزن سیستم را تحمل کند، پیچیده نیست.
راه اندازی مقرون به صرفه
بدون خاموش شدن خودکار
تولید بخار بدون وقفه با فشار یک دکمه
برای مصارف خانگی نیست.

 

2. Reliable Maven – Home and Commercial
 

بهترین اتو


Reliable Maven  یک مولد بخار سبک وزن است که علاوه بر استفاده تجاری برای خانه  نیزمناسب است. توان خروجی 1500 وات است و بخار خروجی آن با اتوهای خانگی قابل مقایسه است.
در این اتو عملیات کنترل ساده تراست. همانطور که گفته شد، از نظر کیفیت و راحتی، عالی عمل می کند ولی با توجه به کیفیت استاندارد آن برای استفاده یک خشکشویی کاملاً پیشرفته پیشنهاد نمی شود. مخزن 1 لیتری آب  آن می تواند در محیط های صنعتی به سرعت تمام شود، بنابراین اگر به ظرفیت آب بیشتری نیاز دارید، حتماً مدل 1.5 لیتری را بررسی کنید.
اگر به یک راه حل تجاری مقرون به صرفه نیاز دارید که روی بارهای کوچکتر کار کند، این اتو ممکن است گزینه خوبی باشد.
وزن فوق العاده سبک 
کارتریج ضد رسوب داخلی به راحتی تمیز می شود
در کمتر از 30 ثانیه آماده می شود
نمایشگر حالت دما دیجیتال
کفی سرامیکی
1500 وات
استفاده کاملا تجاری نیست.

 

3. Laurastar Lift for Professional Ironing
 

اتو مخزن دار


Laurastar نام بسیار شناخته شده ای است و می تواند به صورت تجاری مورد استفاده قرار گیرد اما به همان اندازه برای مصارف خانگی نیز مناسب است. فناوری (Dry Microfine Steam (DMS آنها به اعماق پارچه نفوذ می کند تا نتایج بسیار چشمگیری داشته باشد.
سیستم بخار بهداشتی آن‌ با آزمایش‌های گسترده برای از بین بردن ویروس کرونا ، کنه‌های گرد و غبار، باکتری‌ها و انواع ویروس‌ها بسیار مناسب است. 

حالت خاموش شدن خودکار دوگانه : 10 دقیقه یا روشن مداوم
سیستم بخار میکرو ریز خشک
مخزن آب قابل جابجایی
بسیار بی صدا
بیشتر یک اتوی پیشرفته برای مصارف خانگی.

 

4. Reliable 3000IS Commercial Iron Station
 

اتو ایستاده

 

Reliable 3000IS یک سیستم اتو بخار است که به طور گسترده توسط خیاطان و کارگاههای کوچک و بزرگ استفاده می شود. دارای بدنه ای از جنس استنلس استیل مرغوب است. مخزن آب (استیل ضد زنگ) ظرفیت زیادی دارد که تا دو ساعت بدون وقفه اتوکشی را حفظ می کند. دارای دسته چوب پنبه ای راحت و وزن مناسبی است تا باعث خستگی سریع شما نشود.
می توانید تنظیم حرارت اتو را متناسب با پارچه ای که با آن کار می کنید تنظیم کنید و با فشار دادن دکمه آبی رنگ کنار دسته، بخار تحت فشار (2.5 بار) از سوراخ های اتو خارج شود. کفی این اتو بخار به عنوان یک بخارشوی عمودی نیز بسیار موثر عمل می کند.

اتو وزن کم و 3.9 پوندی دارد که در مقایسه با اتوهای بخار معمولی کم وزن است. بین استفاده، روی یک پد سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت قرار می گیرد.
همچنین ایمنی ، تمرکز اصلی در اتو Reliable 3000IS است. از آنجایی که دستگاه بخار ، فشار را کنترل می کند، دارای دریچه هایی است که می توان آنها را آزاد کرد تا از هر گونه مشکلی جلوگیری شود. همچنین دارای نشانگر کم آب و ترموستات ایمنی بر روی المنت گرمایشی است تا در صورت کم شدن مخزن از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کند.
اتو بخار با استفاده  تجاری
2 ساعت اتو و بخار مداوم
بخار عمودی عالی
قیمت مناسب
به آرامی گرم می شود.

 

5. Rowenta Perfect Pro Steam Iron
 

اتو رونتا


Rowenta Perfect Pro  ، 7.4 بار فشار بخار ایجاد می کند که خروجی بخار 430 گرمی را باعث می شود. علاوه بر این، دارای یک حالت سازگار با محیط زیست است که مصرف برق و خروجی بخار را برای زمانی که به نیروی بخار کمتری نیاز دارید کاهش می دهد. برای استفاده حرفه‌ای ایده‌آل است زیرا فاقد ویژگی خاموش شدن خودکار است، بنابراین می‌توانید تا زمانی که نیاز دارید بدون مکث‌های برنامه‌ریزی نشده اتو کنید.
ظرفیت آب 37 اونس
400 سوراخ بخاردر کف اتو
تنظیمات صرفه جویی در مصرف انرژی
کمی گران است.

6. Rowenta IXEO with Adjustable Ironing Board

 

اتو بخار ایستاده

 

اتو رونتا Rowenta IXEO برای استفاده باورنکردنی است و بسیارعالی به نظر می رسد. این دستگاه برای مصارف خانگی یا تجاری توسط خیاطان ایده آل است. اگر اتو دائمی ندارید، این اتو بخار همه کاره زمان راه اندازی را به طور کامل کاهش می دهد. فقط آن را باز کنید و میز اتو، اتو و تولید بخار فوق العاده چشمگیر همگی آماده هستند.
در عرض چند ثانیه گرم می شود و از آنجایی که هر چیزی که نیاز دارید در یک دستگاه قرار دارد، می توانید از آن برای اتوی لباس سریع استفاده کنید یا حجم  زیادی از اتو را انجام دهید.
اتو کردن انواع لباس ها با بخار لذت بخش است. میز اتو انعطاف پذیر نه تنها با ارتفاع شما تنظیم می شود، بلکه می توانید زوایای آن را تنظیم کنید تا اتوکشی راحت تر شود. اتو دارای یک تنظیم دما برای همه پارچه ها است، بنابراین نیازی نیست صفحه را بر اساس موادی که با آن کار می کنید تنظیم کنید.
اتو با میز اتو 
گرمایش سریع
پایه قابل جابجایی
میز اتو قابل تنظیم
جابجایی و نگهداری آسان
به طور معقولی پایدار است
خروجی بخار بالا


عامل مشترک تمام اتوهای ذکرشده بخار است این بخار است که بیشترین تأثیر را بر چروک شدن لباس ها می گذارد. بخار همچنین خطر آسیب به پارچه ها را کاهش می دهد زیرا میزان قرار گرفتن در معرض یک کفی داغ به شدت کاهش می یابد.
برای استفاده حرفه ای، به دستگاهی نیاز دارید که برای ساعاتی که کار می کنید، گرم و آماده باشد. همه ماشین‌های فوق گرما و بخار مداوم را در صورت تقاضا ارائه می‌دهند، عمدتاً بدون ویژگی خاموش شدن خودکار.

ارزش پول
همه ماشین‌های بخار ذکر شده فوق‌العاده خوب کار می‌کنند، اما انتخاب شما در نهایت به بودجه و نیازهای دقیق شما بستگی دارد. سیستم های رده بالا به طور قابل توجهی هزینه بیشتری دارند و باید با درآمد کسب و کار جبران شوند. بنابراین گزینه های بودجه برای مشاغل کوچکتر و مشاغل خانگی ترجیح داده می شوند.
فضای موجود و راه اندازی
این اتوها فضای مناسبی را اشغال می کنند. خود اتو و همچنین سیستم تغذیه  آب گرانشی به یک منطقه اختصاصی نیاز دارند تا از ناراحتی ناشی از جابجایی بیش از حد آنها جلوگیری شود. البته جابجایی آنها مشکلی نیست، اما از آنجایی که از اتوی استاندارد سنگین تر هستند، یک مکان اختصاصی در محل کار یا اتاق لباسشویی ایده آل است.
نتیجه
این اتوها فقط برای استفاده تجاری نیستند. اگر یک مغازه خیاطی خانگی یا خانواده ای پرجمعیت دارید که اتو کردن یک رویداد منظم و حجیم است، پس شما می توانید از صرفه جویی در زمان و راحتی این لوازم بادوام و صنعتی بهره مند شوید.

این اتوها ها بدون شک روش اتو کردن شما را تغییر خواهند داد. با وجود منحصربفرد بودن آنها در روش های خاص خود، آنها زحمت اتو کشیدن را از بین می برند و در نهایت زمان صرف شده برای رفع چروک لباس ها را کاهش می دهند.
 

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha