۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بخاری بخاری ژاپنی

Japanese Plasma Heater

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
مدل
2009
توان
4000
نوع گاز مصرفی
گاز شهری
پایه گردان
تصفیه هوا
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
بخاری ژاپنی پلاسما
Japanese Plasma Heater
بخاری پلاسما ژاپن
 
یکی دیگر از  بخاریهای گازی برقی ژاپنی ، بخاری 4000 پلاسما و سخنگوی شرکت Rinnai است. این بخاری استوک ژاپنی دارای گرمای 4000 کالری بوده و قادر به تامین گرمای تا 40 متر مربع می باشد.این بخاری ژاپنی همانند دیگر بخاریهای ژاپن دارای مصرف بسیار پایین ، کارایی بالا و راندمان بالایی است و از بهترین بخاریهای موجود جهت تامین گرمای منازل و محل کار و زندگی می باشد. 
 
بخاری گازی برقی پلاسما
 
بخاریهای گازی برقی استوک ژاپنی در انواع مدلها با امکانات مختلف و گرماهای متفاوت ساخته می شوند. یکی از این مدل بخاریهای ژاپنی مدل 4000 پلاسما می باشد. این بخاری ژاپنی دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بوده که تمامی تنظیمات بخاری توسط این صفحه نمایش انجام می شود. 
 
بخاری ژاپنی پلاسما 4000
 
1- صفحه نمایش دیجیتالی نشان دهنده دمای تعیین شده و دمای محیط
2- دمای تعیین شده توسط کاربر
3- دمای فعلی اتاق
4- چراغ نشانگر تهویه
5- نشانگر فیلتر
6- نشانگر ساعت
7- نشتنگر عملکرد بخاری در روز
8- نشانگر عملکرد بخاری در شب
8a – دکمه خاموش و رو شدن شدن بخاری گازی
9- تنظیم زمان بخاری
10- کم و زیاد کردن دمای بخاری گازی 
11-   حالت اکو
12- حالت کار در روز 
13- حالت کار در شب
14- تغییر صدا
15- حالت کار پلاسما
 
بخاری 4000 ژاپنی پلاسما دارای تصفیه هوا می باشد. در هوا ذرات با بارهای منفی و مثبت وجود دارند. از تجمع ذرات با بار مثبت یون مثبت ، و از تجمع ذرات با بار منفی یونهای منفی بوجود می آیند. در صورت بالا بودن یونهای مثبت در هوا مشکلاتی از قبیل سرگیجه ، سردرد ، احساس خستگی و سستی و ... بوجود می آیند. برای حل این مشکل در بعضی از مدلهای بخاری گازی برقی ژاپنی یون سازهایی با قابلیت تهیه یون منفی گنجانده شده است. از فوائد وجود یونهای منفی می توان به از بين بردن باكتريها، بالا بردن توانايي نگهداري اكسيژن در خون، بهتر كردن عملكرد سوخت و ساز بدن، بالا بردن ميزان هوشياري، از بين بردن خستگي ، بالا بردن مقاومت بدن( سيستم ايمني ) در مقابل بيماريها، تآثير اساسي در معالجه ء سردرد، بي خوابي و كم خوابي، آلرژي، آسم و ... اشاره نمود.
 
بخاری گازی برقی ژاپنی
 
یکی از ویژگیهای این بخاری گازی پلاسما داشتن پایه گردان می باشد. به لطف داشتن این پایه گردان می توان جهت گرمای خروجی بوسیله فن را در زاویه مناسب تنظیم نمود. 
 
بخاری فن دار ژاپنی
 
بخاریهای گازی برقی ژاپنی بدودن دود کش و دارای مصرف بسیار پایین گاز و برق هستند. بدلیل راندمان بالا و تبدیل بیش از 99 درصد گاز به انرژی گرمایی احتیاجی به دودکش ندارند. این بخاریها در قسمت پایین دارای یک فن بوده که هوای گرم را به بیرون پرتاب کرده و باعث گرم شدن یکنواخت محیط می گردد. 
 
بخاری بدون دودکش ژاپنی
 
بخاری گازی برقی 4000 ژاپنی دارای سنسور اکسیژن و سنسور ضد زلزله می باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی اکسژن هوای محیط کم شود این بخاری به طور اتوماتیک خاموش شده و به طور همزمان گاز و برق بخاری قطع می شود. همچنین این بخاری گازی دارای سنسور ضد حرکت بوده و در صورت تکان شدید یا واژگون شدن به طور اتومات گاز و برق آن قطع شده تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. 
بخاری استوک گازی فن دار 4000 پلاسما سخنگو بوده و عملیات و ارورهای احتمالی را به زبان ژاپنی اعلام می کند. این بخاری دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بوده که دمای فعلی اتاق و دمای تعیین شده توسط کاربر را نشان می دهد، همچنین این صفحه نمایش دیجیتالی ارورهای احتمالی بوجود آمده را نشان داده تا نسبت به رفع آنها اقدام نمود. 
 
بخاری پلاسما ژاپنی
 
برق مصرفی بخاریهای گازی ژاپنی 110 ولت می باشد و از آنجایی که برق ایران 220 ولت می باشد باید از یک ترانس کاهنده 220 ولت به 110 ولت 100 وات استفاده شود. بخاریهای استوک ژاپنی در ژاپن طراحی و در ژاپن تولید و عرضه می شوند. 
 
بخاری ژاپنی پلاسما
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
بخاری ژاپنی پلاسما
شرکت سازنده
Rinnai
مدل
2009
رنگ
نارنجی
مشخصات فنی
توان
4000
قابلیت گرمادهی تا فضای
40 متر
نوع گاز مصرفی
گاز شهری
فن
صفحه نمایش دیجیتالی
تنظیم درجه حرارت
نشان دهنده دمای محیط
سنسور اکسیژن
سنسور ضد حرکت
ترموستات
تایمر
پایه گردان
تصفیه هوا
چراغ نشانگر روشن بودن
نمایش ارور بخاری
نوع برق مصرفی
110 ولت
نوع ترانس مورد استفاده
220 ولت به 110 ولت
مصرف برق
41 وات
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha