۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بخاری گازی برقی و نفتی برقی استوک ژاپنی

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 13 مهر 1396
بخاری گازی برقی و نفتی برقی استوک ژاپنی
انواع بخاریهای گازی برقی و نفتی برقی استوک ژاپنی
All kinds of electric gas and electric Japanese stock heaters
 
امروزه تهیه گرمای منازل و مناطق مسکونی و محل کار و کارگاهها و مراکز عمومی با توجه به گران بودن انرژیهای  گرمازا یکی از دغدغه های اصلی عموم مردم است و با پیشرفت تکنولوژی و نوآوریهای جدید شرکتهای تولید کننده بخاریهای گرمازا در صدد کاهش هر چه بیشتر مصرف انرژی هستند، در این میان بخاریهای استوک ژاپنی را می توان بعنوان یکی از کم مصرفترین و پرکاربردترین و بهترین وباصرفه ترین نوع بخاریهای موجود در بازار به شمار آورد ، این بخاریها در انواع مدل و گرمادهی مختلف و در انواع مارکهای مختلف برای محیطهای مختلف ساخته می شوند و درسه نوع کلی بخاریهای نفتی برقی کوچک ژاپنی ، بخاریهای نفتی برقی بزرگ ژاپنی و بخاریهای  گازی برقی ژاپنی تولید شده ،  که در ادامه بحث مختصری در مورد این نوع بخاریها خواهیم داشت.
 
بخاریهای استوک نفتی برقی ژاپنی
 
بخاریهای نفتی برقی کوچک استوک ژاپنی 
این مدل از بخاریهای ژاپنی، نفتی برقی بوده و سوخت اصلی آنها نفت می باشد. این نوع بخاریها انژکتوری بوده و احتیاج به فتیله ندارند، سیستم کار آنها براساس تبدیل نفت به حالت گازی بوده ، درنتیجه بیشترین مقدار نفت تبدیل به گرما شده درنهایت به دودکش احتیاجی ندارند. همچنین بخاریهای نفتی برقی دارای فن بوده و گرما را با فن پرتاب کرده تا تمام محیط به صورت یکسانی گرم شود. این بخاریها چون بیشتر سوخت را تبدیل به گرما می کنند دارای مصرف بسیار پایینی هستند. مصرف برق این بخاریها پایین بوده و از 25 تا 40 وات مصرف دارند. همچنین این بخاریها دارای یک صفحه دیجیتالی یا آنالوگ جهت تنظیم درجه حرارت می باشند که بسته به سرمای محیط می توان دمای بخاری را از 16 درجه سانتی گراد تا 27 درجه سانتی گراد تنظیم نمود.
 
بخاری نفتی برقی ژاپنی کرونا
 
بخاریهای نفتی برقی استوک ژاپنی بزرگ 
سیستم کار این نوع از بخاریهای استوک ژاپنی مثل بقیه بخاریهای کوچک بوده ، با این تفاوت که مقدار کالری و گرمادهی آنها بیشتر از بقیه بخاریها بوده و برای فضاهای بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از بخاریهای ژاپنی نیز فن دار ، بدون دودکش ، انژکتوری ، کم مصرف ، قابلیت تنظیم درجه حرارت ، سیستم ضد زلزله و هوشمند هستند. بخاریهای استوک نفتی برقی ژاپنی بزرگ گرمادهی بالایی داشته و از 8000 کالری تا 15000 کالری دارند و برای محیطهای تا 200 مترمربع بکار می روند.
 
بخاریهای استوک ژاپنی نفتی برقی صنعتی
 
این سری از بخاریهای استوک ژاپنی گرمای تولیدیشان از طریق مصرف گاز می باشد. بخاریهای گازی برقی ژاپنی نیز فن دار ، بدون دودکش ، کم مصرف و هوشمند و دارای سیستم ضد زلزله بوده و قابلیت تنظیم درجه را دارا می باشند. این نوع بخاریهای گازی در اندازه های مختلف و با انواع گرما دهی تولید و عرضه می شوند. بخاریهای گازی برقی ژاپنی از 1800 کالری تا 5500 دارند و برای محیطهای 12 مترمربع تا 50 متر مربع بکار می روند.
 
بخاری گازی برقی استوک ژاپنی
 
توجه :
عکسهای استفاده شده در مقاله عکسهایی از انواع بخاریهای استوک ژاپنی از سایتهای اصلی شرکتهای سازنده بوده و عکسها از بخاریهای نو می باشد ، بخاریهای موجود در ایران کلا استوک کارکرده بوده وبخاریهای موجود در فروشگاه ما دارای تضمین کارو تست شده تحویل مشتریان داده می شود.
 
انواع بخاریهای استوک ژاپنی نفتی برقی و گازی برقی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha