بخاریهای استوک ژاپنی 5000کالری

Japanese Stokes Gas Stoves
بخاریهای استوک ژاپنی 5000کالری
وضعیت:
تماس بگیرید
گارانتی:
دارد (نوین سرویس)
بخاریهای گازی فن دار استوک ژاپنیبخاری گازی ژاپنی
 
بخاریهای استوک ژاپنی یکی از بهترین و به صرفه ترین بخاریهایی است که در بازار هستند و جهت گرم کردن فضای خانه و محیطهای دیگری همچون محیطهای آموزشی ، محل کار ، کارگاهها ، مراکز پرورشی ، گلخانه ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. این بخاریها استوک بوده وبا برق 110 ولت کار می کنند که جهت استفاده در ایران باید از یک ترانس 220 ولت به 110 ولت استفاده شود. بخاریهای استوک ژاپنی به دلیل کم حجم بودن ، گرمای بالا ، فن دار بودن ، مصرف کم و از همه مهمتر بدون نیاز به دودکش بودن آنها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. 
 
بخاریهای گازی برقی فن دار ژاپنی
 
بخاریهای استوک ژاپنی دارای تنظیم درجه حرارت نیز می باشند ومی توان دمای محیط را به اندازه ای که می خواهید گرم می کند، همچنین این بخاریها دارای سنسور حرارتی بوده ، بدین صورت که اگر بعنوان مثال برای 26 درجه سانتی گراد  تنظیم شده باشد و دمای محیط به 26 درجه سانتی گراد برسد به طور اتوماتیک مصرف را پایین آورده و تا زمانی که دمای محیط به زیر 26 درجه برسد دوباره به طور خودکار دمای محیط را به 26 درجه می رساند و باعث صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی می شود. از دیگر ویژگیهای این بخاریها  تبدیل گاز به گرما تا بالای 99% بوده ، که از این لحاظ کم نظریند.
 
بخاری گازی استوک ژاپنی
 
بخاریهای گازی استوک ژاپنی در انواع مارک و مدلهای مختلف و با گرماهای متفاوت به بازار عرضه می شوند. یکی از شرکتهای تولید این بخاریها شرکت Rinnai  ژاپن می باشد این شرکت از سال 1920 میلادی کار خود را با تولید آبگرمکن شروع کرد و در ادامه جهت بهینه سازی انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی اقدام به تولید بخاریهای کم مصرف نمود. شرکت Rinnai در ادامه فعالیتهای خود به دلیل تولیدات متناسب با محیط زیست و کم مصرف موفق به در یافت چندین نشان و جایزه از جمله: جایزه انرژی بهره وری از اتحادیه اروپا برای صرفه جویی در انرژی در سال 2008؛ جایزه حفظ انرژی وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت در سال 2014؛ و همچنین جایزه انرژی Kitaguni / ا(نرژی جدید در همان سال) گردید.
بخاریهای استوک ژاپنی در مدلهای مختلف با گرمادهی از 1800 کالری تا 5800 کالری به بازار عرضه می شوند. این بخاریها طراحی ژاپن بوده و در ژاپن نیز مونتاژ می شوند.
 
انواع بخاری گازی برقی ژاپنی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha