۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

خصوصیات بخاری گازی برقی ژاپنی japanese electric gas heater characteristics

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 23 آبان 1397
خصوصیات بخاری گازی برقی ژاپنی  japanese electric gas heater characteristics
خصوصیات بخاری گازی برقی ژاپنی
  Japanese electric gas heater characteristics
 
بخاری گازی برقی ژاپنی
 
بخاریهای گازی برقی و نفتی برقی ژاپنی در ایران خیلی مورد استفاده قرار گرفته و روز به روز بر تعداد استفاده کنندگان از این بخاریهای بدون دودکش افزوده می شوند. این بخاریها ساخت کشور ژاپن بوده ، و در خود ژاپن مورد استفاده قرار می گیرند. هر چند که تعدادی از شرکتهای ژاپنی به سفارش کشورهای اروپایی و آمریکا اقدام به تولید این سری از بخاریها می کنند. دلیل استقبال گسترده از این نوع بخاریهای ژاپنی کم مصرف بودن ، هوشمند بودن ، بدون دودکش ، فن دار، راندمان بالا ، مصرف بسیار پایین گاز و برق و بسیاری از ویژگیهای منحصر بفردی بوده که در ادامه به خصوصیات و ویژگیهای بخاریهای گازی برقی فن دار ژاپنی خواهیم پرداخت. 
 
انواع بخاری گازی برقی ژاپنی
 
همچنان که گفته شد این بخاریها مصرف داخلی ژاپن بوده و بیشتر در داخل کشور ژاپن مورد استفاده قرار می گیرند ؛ از این رو بخاریهای گازی برقی و نفتی برقی ژاپنی بیشتر به صورت استوک کار کرده وارد بازار ایران شده و کمتر آکبند این نوع بخاریها وارد ایران می شوند. این بخاریها چون مصرف داخلی خود ژاپن بوده دارای برق مصرفی 110 ولت بوده و برای تبدیل برق باید از یک ترانس 220 ولت به 110 ولت 50 تا 100 وات استفاده می شود. 
 
خصوصیات بخاری گازی برقی 
بخاریهای گازی ژاپنی دارای خصوصیات بسیار زیادی بوده و این خصوصیات بارز این نوع بخاریها را از دیگر بخاریهای موجود متمایز کرده است.
 
بدود دودکش :
بخاریهای گازی استوک ژاپنی بدودن دودکش می باشند که یکی از ویژگیهای برتر این بخاریها به شمار می روند. به دلیل راندمان بالا ( بالای 99% ) و تبدیل تقریبا تمام گاز به گرما این نوع بخاریها  احتیاجی به دودکش ندارند. 
 
بخاری گازی برقی ژاپنی  بدون دودکش
 
فن دار :
یکی دیگر از ویژگیهای بارز این نوع بخاریها فن دار بودن آنهاست. بخاریهای ژاپنی معمولا در قسمت پایین دستگاه دارای یک فن بوده که گرما را به بیرون پرتاب می کند. وجود این فن باعث می شود که گرما به بیرون پرتاب شده و گرما را د رفضا پخش کرده و گرما به صورت یکسانی در محیط پخش شده و بر خلاف دیگر بخاریها کل فضا را بصورت یکسان گرم می کنند. 
 
قطع اتوماتیک بخاری :
به دلیل هوشمند بودن این نوع بخاریها در صورتی که گاز بخاری به هر دلیلی قطع شود و یا اکسیژن محیط کم شود دستگاه به طور اوتومات خاموش شده و هیچ خطری وجود نخواهد داشت. 
 
قطع خودکار گاز بخاری گازی برقی ژاپنی
 
مصرف بسیار پایین برق :
بخاریهای ژاپنی دارای مصرف بسیار پایین برق بوده و یکی از کم مصرف ترین بخاریها در سطح جهانی به شمار می روند. مصرف برق در این نوع بخاریها معمولا 15 تا 35 وات می باشد. 
 
مصرف کم بخاری گازی برقی ژاپنی
 
کارکردن در فشار کم گاز :
بر خلاف دیگر بخاریهای گازی موجود در بازار چنانچه فشار گاز کم باشد این بخاری می تواند کار کند و همچنان به تولید گرما ادامه دهد. 
 
کار کردن در فشار کم گاز بخاری گازی برقی ژاپنی
 
نگهداری آسان :
یکی دیگر از ویژگیهای این نوع بخاریهای ژاپنی نگهداری راحت و آسان آنهاست. این بخاریها معمولا دارای یک فیلتر در پشت بخاری بوده که در صورت کثیف شدن براحتی می توان آن را باز کرده و تمیز کرد. جهت تمیز کردن داخل بخاری گازی می توان صفحه جلویی را باز کرده و با زدن چند بار باد ، فن و دیگر قسمتهای داخل بخاری را تمیز کرد.
 
نگهداری آسان بخاری گازی برقی ژاپنی
 
قفل ایمن :
از دیگر ویژگیهای این بخاریها داشتن قفل کودک می باشد. این ویژگی تقریبا در تمامی بخاریهای گازی برقی ژاپنی وجود دارد. با فعال کردن قفل کودک در این بخاریها تمامی کلیدها قفل شده و فقط کلید خاموش و روشن شدن فعال می باشد.
 
قفل ایمن بخاری گازی برقی ژاپنی
 
عملکرد بی بو و بی صدا :
بخاریهای گازی برقی ژاپنی علی رغم بدون دودکش و فن دار بودن تقریبا بدون بو و بی صدا هستند و این عملکردشان به دلیل راندمان و کارایی بالای این بخاریهاست. هنگامی که این بخاریها روشن هستند بودن بخاری را حس نمی کنید.
 
عملکرد بی بو وبی صدا در بخاری گازی برقی ژاپنی
 
مصرف بسیار پایین گاز :
بخاریهای گازی برقی علاوه بر کم مصرف بودن در برق ، در مصرف گاز نیز بسیار کم مصرف بوده و کمتر از 50% از دیگر بخاریهای گازی مصرف دارند ، که این مصرف پایین گاز و برق باعث صرفه جویی بالایی در مصرف انرژی و کسر هزینه ها میگردد.
 
مصرف کم بخاری گازی برقی ژاپنی
 
قابلیت کار با گاز شهری و گاز LP :
این بخاریها در دو مدل گاز شهری و گاز کپسول ساخته می شوند. در مکانهایی که گاز شهری وجود ندارد می توان از مدل گاز کپسول یا LP استفاده کرد. 
 
قابلیت کار با گاز شهری و کپسول در بخاری گازی برقی ژاپنی
 
خاموش و روشن شدن آسان :
از دیگر خصوصیات بخاریهای گازی برقی ژاپنی خاموش و روشن شدن این بخاریها تنها تنها با یک دکمه می باشد. با فشار دادن یک بار دکمه خاموش و روشن  می توان دستگاه را روشن یا خاموش نمود.
 
خاموش و روشن شدن آسان در بخاری گازی برقی ژاپنی
 
کنترل درجه حرارت اتوماتیک :
بخاریهای گازی ژاپنی علاوه بر تنظیم درجه حرارت به مقدار دلخواه ، دارای قابلیت کنترل درجه حرارت اتوماتیک نیزمی باشند ، بدین صورت زمانی که درجه حرارت محیط به میزان درجه ای که شما تنظیم نموده اید ، رسید بخاری به طور اتومات مصرف را پایین آورده و گرما کم می شود تا زمانی که محیط سرد شده و بخاری دوباره به طور اتومات مقدار گرما را افزایش می دهد. که این امر علاوه بر تنظیم حرارت محیط به میزان دلخواه ، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می گردد.
 
کنترل درجه حرارت بخاری گازی برقی ژاپنی
 
در مدلهای جدیدتر این نوع بخاریها ، ویژگیهای جدیدی همچون قابلیت یون سازی ، تصفیه هوا ، پایه گردان و سیم جمع کن نیز اضافه شده است. این بخاریهای ژاپنی به دلیل خصوصیات و ویژگیهای منحصر بفرد و به صرف بودن یکی از بهترین بخاریهای موجود در بازار می باشند. 
 
تصفیه هوا و یون سازی در بخاری گازی برقی ژاپنی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha