۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

ارور بخاری نفتی برقی ژاپنی کرونا corona

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 18 آبان 1397
ارور بخاری نفتی برقی ژاپنی  کرونا  corona
ارور بخاری نفتی برقی ژاپنی  کرونا  CORONA
Corona Japanese Electric Oil Heater Error
راهنمای بر طرف کردن  ارور E4  بخاری نفتی برقی ژاپنی کرونا
 
بخاریهای نفتی برقی ژاپنی از جمله بخاریهایی هستند که در ایران با استقبال زیادی روبرو شده اند. این بخاریها بدون دودکش و کم مصرف بوده و دارای بازدهی بالایی هستند. مصرف اصلی این بخاریها نفت بوده و گرما از طریق سوختن نفت حاصل می شود. بخاریهای نفتی برقی ژاپنی دارای انواع مدل در طرحها و گرمادهی متفاوت بوده و با چندین برند مختلف تولید می شوند. این بخاریها هوشمند بوده و چنانچه به هر دلیلی در کار آنها خللی وارد شود به طور هوشمند ارور ایجاد شده را اعلام می کنند. 
 
ارور بخاری نفتی برقی ژاپنی کرونا corona
 
یکی از انواع بخاریهای نقتی برقی ژاپنی مارک کرونا CORONA بوده که دارای چندین مدل مختلف می باشد. بخاریهای کرونا دارای انواع مدل در طرحها و اندازهای مختلف با گرمای متفاوت می باشند. این مدل بخاریهای ژاپنی دارای چندین ارور مختلف بوده که در قسمت مقالات سایت به آنها اشاره شده است. بخاریهای ژاپنی دارای یک صفحه دیجیتالی بوده که تنظیمات بخاری و کدهای خطای اعلام شده را می توان برروی آنها مشاهده نمود. ازجمله ارورهای شایع بخاری کرونا که دراکثر مدلها یکسان می باشد ارور E4 بوده که در اینجا به علل و نحوه بر طرف کردن آن می پردازیم.
 
صفحه دیجیتالی بخاری نفتی ژاپنی
 
ارور E4 بخاری ژاپنی کرونا ممکن در اثر عملیات ناقص سوختن ، عملیات احتراق ناقص ، استفاده از نفت کثیف و کهنه ، گرفتگی لوله انتقال نفت ، مسدود شدن فیلتر هوا و عدم وجود اکسیژن کافی بوجود بیاید. شایع ترین علت این کد خطا عملیات احتراق ناقص می باشد. در این حالت آتش خانه بخاری دراثر سوختن نفت کثیف و کهنه جرم گرفته و بقایای حاصل از این احتراق ناقص در داخل کاسه آتش خانه بخاری جمع شده و مانع از سوختن کامل سوخت می شود. 
 
بخاری نفتی برقی ژاپنی
 
در این حالت باید نسبت به تمیز کردن کاسه آتش خانه بخاری ژاپنی کرونا اقدام نمود. مراحل باز کردن یک مدل از بخاری ژاپنی کرونا در زیر با شکل توضیح داده شده است.
 
ارور e4 بخاری نفتی برقی ژاپنی کرونا
 
 نحوه باز و تمیزکردن  اکثر بخاریهای نفتی برقی ژاپنی کرونا شبیه هم می باشد. پس از باز کردن کامل بخاری و در آوردن کاسه آتش خانه آن را کاملا تمیز کرده و جرم و ناخالصی های داخل کاسه را گرفته و دوباره ببندید.توجه داشته باشید در ابتدا بخشهای دیگر مربوط به ارور بخاری نفتی برقی ژاپنی را بررسی کرده ، سپس اقدام به تمیز کردن بخاری ژاپنی نمائید.
 
انواع بخاری نفتی برقی ژاپنی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha