۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بخاری ژاپنی 5800 پلاسما

Japanese Heater 5800 Plasma

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
مدل
2008
توان
5800
نوع گاز مصرفی
گاز شهری
تصفیه هوا
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
بخاری ژاپنی 5800 پلاسما  Japanese Heater 5800 Plasma
بخاری ژاپنی 5800
 
بخاریهای گازی برقی ژاپنی امروزه یکی از بهترین و باصرفه ترین بخاریها جهت تهیه گرمای منازل ، محل کار و زندگی می باشند. این بخاریها بدلیل راندمان بسیار و مصرف بسیار کم ، بیشتر از دیگر بخاریهای موجود در بازار مورد استفاده قرار گرفته و روز به روز بر محبوبیت آنها افزوده می شود. این بخاریهای ژاپنی در انواع سایز و گرما و با امکانا ت مختلف تولید و عرضه می شوند. یکی از این مدل بخاریهای گازی برقی ژاپنی مدل 5800 کالری پلاسما است. این مدل نیز همانند دیگر مدلها دارای فن و بدون دودکش بوده و قادر به گرم کردن محیط به اندازه 60 تا 70 متر می باشد. 
 
بخاری گازی برقی ژاپنی 5800
 
 بخاری گازی پلاسما دارای یک صفحه دیجیتالی بوده که تنظیمات بخاری بوسیله این صفحه انجام می شود. عملکرد دکمه های این صفحه نمایش به صورت زیر می باشد. 
 
عملکرد بخاری گازی ژاپنی
 
1- دکمه خاموش و روشن شدن بخاری پلاسما
2- تصفیه هوای بخاری 
3- دکمه تنظیم زمان 
4- دکمه های تنظیم دما
5- نمایش دهنده دمای محیط
6- نمایش دهنده دمای تعیین شده توسط کاربر
7- دکمه عملکرد بخاری در روز
8- دکمه عملکرد بخاری در شب
9- حال اکو در بخاری گازی پلاسما
10- دکمه روشن کردن تصفیه هوای بخاری گازی 
11- چراغ نشانگر روشن بودن بخاری و تصفیه هوای بخاری ژاپنی
 
پلاسما و تصفیه هوا
بخاری 5800  ژاپنی پلاسما دارای تصفیه هوا و یون ساز نیز می باشد. در هوا ذرات با بارهای منفی و مثبت وجود دارند. از تجمع ذرات با بار مثبت یون مثبت ، و از تجمع ذرات با بار منفی یونهای منفی بوجود می آیند. در صورت بالا بودن یونهای مثبت در هوا مشکلاتی از قبیل سرگیجه ، سردرد ، احساس خستگی و سستی و ... بوجود می آیند. برای حل این مشکل در بعضی از مدلهای بخاری گازی برقی ژاپنی یون سازهایی با قابلیت تهیه یون منفی گنجانده شده است. از فوائد وجود یونهای منفی می توان به از بين بردن باكتريها، بالا بردن توانايي نگهداري اكسيژن در خون، بهتر كردن عملكرد سوخت و ساز بدن، بالا بردن ميزان هوشياري، از بين بردن خستگي ، بالا بردن مقاومت بدن ( سيستم ايمني ) در مقابل بيماريها، تآثير اساسي در معالجه ء سردرد، بي خوابي و كم خوابي، آلرژي، آسم و ... اشاره نمود.
 
بخاری گازی ژاپنی پلاسما
 
بخاری گازی پلاسما ژاپن دارای سنسور اکسیژن و سنسور ضد حرکت است. در صورتی که اکسیژن محیط به هر دلیلی کم شود و یا بخاری تکان شدید خورده  یا واژگون شود بخاری به طور اتومات گاز و برق را قطع کرده و خاموش می شود. این بخاری گازی همچنین دارای چراغ نشانگر تمیز کردن فیلتر بوده و در صورت روشن شدن این چراغ فیلتر پشتی بخاری باید شسته وتمیز شود. بخاری گازی 5800 پلاسما همچنی دارای ترموستات حرارتی بوده و در صورت گرم شدن محیط ، بخاری به صورت اتومات مصرف را کم کرده و تا زمانی که محیط سرد شود بخاری دوباره گرما را افزایش می دهد. 
 
بخاری زاپنی فن دار
 
مصرف گاز و برق بخاریهای ژاپنی بسیار کم بوده و مصرف برق آنها در حدود 15 وات تا 45 وات می باشد. این بخاریها در قسمت پایین دارای یک فن بوده و گرما را با فن به بیرون هدایت کرده تا دمای محیط به صورت یکسان گرم شود. از دیگر ویژگیهای این بخاریها داشتن تایمر برای خاموش و روشن شدن در زمان تعیین شده می باشد. برق ورودی بخاریهای گازی ژاپنی 110 ولت بوده و از آنجایی که برق ایران 220 ولت می باشد از یک ترانس 220 ولت به 110 ولت 100 وات استفاده می شود. 
بخاریهای گازی ژاپنی در ژاپن طراحی و در ژاپن ساخته می شوند. 
 
بخاری گازی فن دار ژاپنی پلاسما
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
بخاری گازی ژاپنی 5800 پلاسما
شرکت سازنده
TOKYO GAS
مدل
2008
رنگ
دودی
مشخصات فنی
توان
5800
قابلیت گرمادهی تا فضای
60 تا 70 متر
نوع گاز مصرفی
گاز شهری
فن
صفحه نمایش دیجیتالی
تنظیم درجه حرارت
نشان دهنده دمای محیط
سنسور اکسیژن
سنسور ضد حرکت
ترموستات
تایمر
تصفیه هوا
چراغ نشانگر روشن بودن
نمایش ارور بخاری
نوع برق مصرفی
110 ولت
نوع ترانس مورد استفاده
220 ولت به 110 ولت
مصرف برق
43 وات
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha