۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بخاری ژاپنی 3500

Japanese heater 3500

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
مدل
2005
توان
3500
نوع گاز مصرفی
گاز شهری
تصفیه هوا
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
بخاری ژاپنی 3500
 
یکی دیگر از بخاریهای گازی برقی ژاپنی مدل 3500 کالری تصفیه دار می باشد. این مدل از بخاریهای ژاپنی تا 35 متر مکعب را تحت پوشش قرار می دهد. این بخاریها بدون دودکش و فن دار بوده و از بهترین وسایل گرمازا جهت تهیه گرمای منازل، محل کار و زندگی می باشند و بدلیل راندمان و کارایی بالا و هوشمند بودن بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. 
 
بخاری گازی ژاپنی 3500
 
بخاری گازی 3500 ژاپنی دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی بوده و تمامی تنظیمات بخاری را می توان بوسیله آن انجام داد. قسمت دیجیتالی بخاری گازی نشان دهنده دمای محیط ، دمای تعیین شده توسط کاربر و ارورهای احتمالی که ممکن پیش بیاید، می باشد. 
 
دکمه های تنظیمات بخاری گازی برقی از راست به چپ  به صورت زیر می باشد. 
 
بخار گازی برقی 3500
 
1- تصفیه هوا :
این مدل از بخاری گازی ژاپنی دارای تصفیه هوا می باشد. دکمه اول از سمت راست مخصوص تصفیه هوا بوده و برای مواقعی که مورد نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
2- دکمه خاموش و روشن شدن بخاری گازی برقی ژاپنی
با استفاده از این دکمه می توان بخاری گازی را خاموش و روشن نمود.
3- دکمه کم و زیاد کردن دما و قفل کودک
با استفاده از این دو دکمه که دارای فلش به سمت بالا و پایین هستند می توان دما را به میزان دلخواه تنظیم نمود. همچنین با فشار دادن همزمان دو دکمه  و نگهداشتن آنها به مدت 3 ثانیه دکمه های صفحه تنظیمات قفل می شوند. جهت باز کردن قفل دو کمه فلش دار باید همزمان فشار داده شود. 
4- صفحه نمایش دیجیتالی
صفحه نمایش دیجیتالی بخاری گازی برقی ژاپنی مقدار دمای محیط و دمای تعیین شده توسط کاربر را نشان می دهد. همچنین ارورهای احتمالی که ممکن است پیش بیاید را نشان می دهد. 
5- عملکرد بخاری گازی ژاپنی در روز
6- عملکرد بخاری گازی ژاپنی در شب
 
بخاری گازی برقی 3500 دارای ترموستات حرارتی می باشد. زمانی که دمای محیط به دمایی که توسط کاربر تعیین شده برسد بخاری گازی به صورت اتوماتیک مصرف را پایین آورده تا زمانی که محیط دوباره سرد شود و بخاری گرما را افزایش می دهد. وجود این ترموستات در مصرف انرژی بسیار تاثیرگذار است.
 
بخاری گازی برقی 3500
 
از دیگر ویژگیهای بخاری گازی 3500 داشتن سنسور ضد زلزله و سنسور اکسیژن می باشد. در صورت کم شدن اکسیژن بنا بر هر دلیلی سنسور اکسیژن فعال شده و بخاری به صورت اتومات خاموش می شود و گاز آن نیز قطع می گردد. همچنین اگر بخاری تکان شدید بخورد یا واژگون شود سنسور ضد زلزله همزمان برق و گاز را خاموش کرده تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. 
 
قیمت بخاری ژاپنی 3500
 
بخاریهای گازی برقی ژاپنی به دلیل راندمان بالا و تبدیل بالای 99 درصد انرژی به گرما بدون بو و بدون دودکش می باشند. این بخاریها فن دار بوده و گرما را از قسمت پایین به بیرون پرتاب کرده تا دمای محیط کاملا یکنواخت باشد. همچنین مصرف برق این بخاریها بسیار کم و بین 15 تا 40 وات می باشد. این بخاریها استوک بوده و در ژاپن طراحی و در ژاپن نیز مونتاژ می شوند. 
 
بخاری گازی 3500
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
بخاری گازی 3500
شرکت سازنده
OSAKA GAS
مدل
2005
مشخصات فنی
توان
3500
قابلیت گرمادهی تا فضای
35 متر
نوع گاز مصرفی
گاز شهری
فن
صفحه نمایش دیجیتالی
تنظیم درجه حرارت
نشان دهنده دمای محیط
سنسور اکسیژن
سنسور ضد حرکت
ترموستات
تایمر
تصفیه هوا
چراغ نشانگر روشن بودن
نمایش ارور بخاری
نوع برق مصرفی
110 ولت
نوع ترانس مورد استفاده
220 ولت به 110 ولت
مصرف برق
38 وات
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha