۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بخاری فن دار نفتی برقی ژاپنی

Japanese Heaters

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
بخاریهای نفتی برقی استوک ژاپنی 
بخاری ژاپنی
یکی از بهترین و کم مصرف ترین بخاریهای گرما زا ، بخاریهای استوک ژاپنی هستند. این بخاریها دارای گرمادهی ، راندمان بالا و کارایی بسیار بالایی بوده و برای مصارف خانگی ، کارگاهها، آموزشگاهها ، مراکز عمومی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.
 
بخاری نفتی برقی ژاپنی صنعتی
 
بخاریهای نفتی برقی ژاپنی دارای سایزهای مختلف با گرمادهی های مختلفی بوده که بسته به مقدار سرما و محیط مورد استفاده ،انتخاب می گردند. 
بخاریهای بزرگ استوک ژاپنی دارای فن در قسمت بالایی بوده که این فن باعث شده گرما در سراسر محیط پخش شده و گرما به تمام محیط برسد و همچنین از گرم شدن قسمت بالایی بخاری جهت خطرهای احتمالی جلوگیری می کند.
یکی از ویژگهای این مدل از بخاریهای استوک ژاپنی فن دارگرمادهی بالای این مدلهاست. این مدل از بخاریها قدرت گرمادهی شان از 8000 کالری شروع شده و تا 15000 کالری دارند که باعث گرم شدن محیطهای از 80 متر مربع تا 200 مترمربع می گردد. 
بخاریهای استوک فن دار ژاپنی ، انژکتوری بوده و بدون فتیله هستند. سیستم کار این مدل از بخاریها تبدیل نفت به حالت پودری و گازی بوده ، که این امر باعث می شود نفت تقریبا کلا تبدیل به گرما شده بدون آنکه ایجاد دود و بوی ناخوشایند احساس شود. همچنین این بخاریها به دلیل تبدیل تقریبا تمام نفت به گرما دارای مصرف بسیار پایین نفت هستند. همچنین این بخاریها دارای برق ورودی 110 ولت بوده و از یک ترانس 220 ولت به 110 ولت 500 وات یا 700 وات و بالاتر استفاده می شود ، همچنین مقدار مصرف برق این بخاریها بسیار پایین ( 35 تا 50 وات ) می باشد.
از دیگر خصوصیات این مدل از بخاریهای استوک ژاپنی دار بودن سیستم تنظیم درجه حرارت با توجه به دمای محیط اطراف می باشد، این بخاریها دارای دو نوع درجه حرارت بوده که یکی مقدار دمایی است که می خواهید محیط گرم شود و دیگری نشان دهنده دمای محیط اطراف است. مقدار دما را میتوان از 16 درجه سانتی گراد تا 27 درجه سانتی گراد تنظیم نمود.
 
صفحه نمایش دیجیتالی بخاری ژاپنی
  
ازدیگر ویژگیهای این نوع بخاریهای استوک ژاپنی دارا بودن سیستم ضد زلزله است ، بدین معنی زمانی که بخاری تکان شدید بخورد جهت جلوگیری از خطرات احتمالی خودبخود خاموش می شود.
باک نفت این مدل از بخاریها در قسمت پایین بخاری قرار گرفته و بسته به انواع مدل دارای ظرفیتهای متفاوتی از 15 لیتر تا 20 لیتر می باشند، همچنین باک این نوع بخاریها دارای نشانگر مقدار نفت موجود در باک بخاری بوده و میتوان مقدار نفت موجودی در باک را کنترل نمود.
بخاریهای نفتی برقی استوک ژاپنی بسته به نوع کالری و مقدار گرمای تولیدی قیمتشان از 880 هزار تومان شروع شده و بزرگترین سایز آنها یک میلیون ودویست وپنجاه هزار تومان می باشد.
 
بخاری بزرگ نفتی برقی ژاپنی
نظرات کاربران
نظرات ثبت شده برای این محصول
سیامک نوذری 1402/ دی/ 17

قطعات داخلی بخاری نفتی برقی ژاپنی رو هم شما میفرشین از قبیل کل مدار و اژنکتور بخاری نفتی برقی مدل دایچی مدل FM-151

banehbuy 1402/ دی/ 17


با سلام نه متاسفانه ما فقط فروش داریم .

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha