۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

اتو دستی هوشمند فکیر SKYJET

Fakir STEAM IRON SKYJET

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
FAKIR
نوع دستگاه
اتو دستی
توان
2400 وات
مقدار بخار G/M
170 گرم
قابلیت بخار پرس
سیستم ضد چکه
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
 
اتو دستی فکیرFakirمحصولات شرکت فکیر آلمان
 
 
سایت آلمانی شرکت فکیرwww.fakir.de
 
معرفی اجمالی اتو دستی  هوشمند فکیر
 
یکی دیگرازمحصولات شرکت فکیرمدل هوشمند SKYJET می باشد این اتو با طراحی جدید وبسیارزیبا وتکنولوژی نوین وهمگام با استانداردهای روز دنیا ساخته شده است، شرکت فکرهمواره درارائه محصولات جدید و به روز ومطابق با آخرین استانداردهای جهان و نوآوری یکی ازبرترین شرکتهای حال حاضردردنیا می باشد این شرکت آلمانی با سابقه ای بیش از 83 سال به یکی از بهترین شرکتهای تولید لوازم خانگی در دنیا تبدیل شده است که محصولات آن به بیش از 106 کشورجهان صادرمی شود(جهت اطلاعات بیشتردرمورد شرکت فکیربه قسمت مقالات سایت "معرفی شرکت فکیر" مراجعه فرمائید).
 
توضیح:
-------
<< در میان عموم مردم باوربراین است که هرچه اتو سنگین ترباشد بخاردهی آن بهتراست ولی سنگینی اتوهیچ ربطی به میزان بخاردهی اتو نداشته وتنهامیزان بخاراتوست که کیفیت و کارایی اتورا بالا می برد، سنگینی اتو اولا باعث خستگی زودهنگام میگردد وثانیا بعلت بخار کم اتوهای دستی قدیم اتوکردن لباسها به سختی انجام می گیرد.>>
امروزه با پشرفت تکنولوژی درصدد هرچه کم کردن وزن اتوها وافزایش بخارودرنهایت افزایش کارایی اتو واتو شدن لباسها درکوتاهترین زمان ممکن می باشند که این ویژگی در اتوهای دستی ومخزن دارفکر کاملا مشهود می باشد.
 
اتودستی فکیر دارای بخارمداوم 45 گرم بردقیقه وبخارلحظه ای 170 گرم بر دقیقه می باشد؛هنگامی که اتو کشی انجام می شود اتو بطور خودکار 45 گرم بر دقیقه بخار تولید می کند در مواقعی که لباس خیلی ضخیم بوده یا چین وچروک آن زیاد است از بخار لحظه ای(170گرم بردقیقه) که بوسیله یک دکمه که بر روی دسته آن تعبیه شده ، استفاده می شود .
از دیگر ویژگیهای بارز این اتو هوشمند بودن آن است ، این اتودرسه حالت افقی،عمودی وخوابیده به بغل،اگر بدون حرکت بماند بطور خودکار خاموش می شود(AUTO OFF) که این حالت برای زمانی که کار اتو بنا به هر دلیلی متوقف شوداتو به طور اتوماتیک خاموش شده وحتی اگر رو لباس بماند باعث سوختن آن نمی شود.
اتو فکر دارای کف سرامیکی نچسب ونسوز بوده و باعث برق انداختن لباسها نمی شود ، اتو کردن و حرکت دادن  این دستگاه بر روی پارچه بسیار آسان بوده و براحتی البسه ها را اتو می کند.همچنین این اتو قابلیت بخار عمودی جهت اتو کردن پرده و لباسهای آویزان و... رادارد.
 
بخار عمودی در اتو دستی هوشمند فکیر SKYJET
اتو دستی فکیردر حالت بخار عمودی
 
این دستگاه دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت بوده و مقدار حرارت و بخار را می توان بوسیله دکمه تعبیه شده در زیر دسته اتو تنظیم نمود.برای پارچه های نازک بخار وحرارت کم وپارچه های ضخیم ودارای چین وچروک زیاد بخار وحرارت زیاد لازم است .
اتوی فکیر دارای قابلیت چرخش 360 محل اتصال کابل به اتو می باشد که باعث سهولت در انجام اتوکشی می شودوبدلیل کابل برق بلندی که دارد (3متر) کار کردن با آن بسیار راحت وآسان است.این اتو دارای سیستم ضد چکه و ضد رسوب نیزمی باشد.
اتوی فکر طراحی آلمان ومونتاژترکیه می باشد.
 
اتو دستی هوشمند فکیر SKYJET
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
FAKIR
نوع دستگاه
اتو دستی
رنگ
قرمز و مشکی
مشخصات فنی
توان
2400 وات
مقدار بخار G/M
170 گرم
تنظیم میزان بخاردهی
قابلیت بخار پرس
سیستم خاموشی خودکار
قابلیت اتوکشی عمودی
سیستم ضد چکه
سیستم ضد رسوب
رسوب گیر
ترموستات
ویژگی بخار اتوماتیک
قابلیت اسپری آب
سیستم تشخیص جنس پارچه
چرخش 360 درجه محل اتصال شلنگ
قابلیت اتو کردن لباسهای نازک
قابلیت استفاده برای انواع لباسها
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha