۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بهترین بستنی سازهای جهان

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 3 اسفند 1396
بهترین بستنی سازهای جهان
بهترین بستنی سازهای سال 2107 میلادی
The best ice cream in the world
 
بستنی سازها امروزه جهت تهیه یک بستنی مورد دلخواه و با کیفیت و با طعم ها و افزودنیهای مورد نظر درخانه نقش مهمی را ایفا می کنند.شرکتهای بسیاری درسراسر جهان اقدام به تولید وعرضه انواع بستنی سازها درمدلها ومارکهای مختلف با کیفیتهای گوناگون می نمایند. قابل ذکر است که بستنی سازهای خانگی دردو مدل بستنی سازهای کمپرسور دار و بدون کمپرسورتولید می شوند. در اینجا به معرفی 10 برند برتر بستنی ساز در سال 2017 میلادی توسط شرکت  wiki.ezed ، که پس از ساعتها تحقیق و بررسی وکار انتخاب شده اند، می پردازیم.
 
بهترین بستنی ساز
KichenAid
 
10 –  مارک   Nostalgia ICMW400 Vintage
رتبه ده بهترین بستنی سازهای دنیا به مارک Nostalgia ICMW400 Vintage اختصاص دارد. این بستنی ساز دارای کیفیت بسیار بالایی نیست و فاقد کمپرسور می باشد. ولی یکی از بهترین بستنی سازها جهت تهیه بستنی مخصوصا برای کودکان می باشد که در آن جهت تهیه بستنی از یخ استفاده می شود. 
 
بستنی ساز سطلی یخی
 
9 - مارک Hamilton Beach 68330N
این مارک از بستنی سازها رتبه 9 بهترین بستنی سازهای دنیا را دارا می باشد. این بستنی ساز نیز فاقد کمپرسور بوده و از یخ به جای کمپرسو جهت تهیه بستنی استفاده می شود. مارک Hamilton Beach 68330N یک گزینه مقرون به صرفه با قیمت مناسب جهت تهیه بستنی در خانه می باشد.
 
بستنی ساز سطلی یخی
 
8 – مارک  KitchenAid KICA0WH
یکی دیگر از ده بستنی ساز برتر دنیا در سال 2017 میلادی برند KitchenAid KICA0WH است که حاوی رتبه 8 می باشد. این دستگاه بستنی ساز محصول شرکت kichenaid  آمریکا بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. این بستنی ساز در مدت زمان 25 دقیقه قادر به آماده سازی 2 کاپ بستنی دلخواه می باشد.
 
بهترین بستنی ساز
 
7 – مارک Gourmia GSI170 
 این مارک رتبه 7 بهترین بستنی سازها را به خود اختصاص داده است. با وجود حجم کوچکی که دارد مناسب خانه های کوچک و آپارتمانی بوده و نیازهای یک خانواده را برآورده می کند. دستگاه بستنی ساز مدل Gourmia GSI70 دارای کمپرسور جهت فریز کردن بستنی بوده و احتیاجی به گذاشتن بستنی در داخل یخچال نمی باشد.
 
بهترین بستنی ساز
 
6 – مارک Cuisinart ICE-100  
شیشمن رتبه بستنی سازهای برتر به مارک Cuisinart ICE-100  اختصاص دارد. این بستنی ساز نیز دارای کمپرسور بوده و احتیاجی به فریز کردن بستنی در داخل یخچال نیست و در مدت زمان کوتاهی قادر به آماده نمودن بستنی است. 
 
انواع بستنی ساز
 
5 – مارک  Whynter ICM-200LS
یکی دیگر از بهترین بستنی سازهای دنیا د رسال 2017 مارک  Whynter ICM-200LS می باشد. این دستگاه نیز دارای کمپرسور جهت فریز کردن بستنی بوده  و در دو سایز مختلف به بازار عرضه می شود. این بستنی ساز مجهز به هشدار اتمام  تهیه  بستنی بوده و بعد از پایان کار به صدا در می آید.
 
بهترین بستنی سازها
 
4 – مارک Breville BCI600XL Smart Scoop
رتبه چهارم بهترین بستنی سازهای دنیا به مارک Breville BCI600XL Smart Scoop اختصاص داده شده است. این بستنی ساز نیز مجهز به کمپرسور می باشد. تنظیمات این بستنی ساز دارای 12 مرحله بوده که بنا بر نیاز کاربرد و با توجه به نوع بستنی تنظیم می گردد.
 
بستنی ساز و انواع آن
 
3 – مارک DeLonghi Ariete
رتبه سوم رده بندی بهترین بستنی سازهای جهان به مارک DeLonghi Ariete اختصاص دارد. این بستنی ساز دارای صفحه نمایش دیجیتالی تنظیمات  بوده و مجهز به کمپرسور جهت فریز کردن بستنی می باشد. کاسه آن قابل جدا شدن بوده و براحتی قابل تمیز شدن می باشد. 
 
انواع بستنی سازهای معروف
 
2 - مارک Cuisinart ICE-60W Cool Creations
از دیگر بستنی سازهای برتر مارک Cuisinart ICE-60W Cool Creations است که رتبه دوم بهترین بستنی ساز را به خود اختصاص داده است. این بستنی ساز نیز مجهز به کمپرسور بوده و دارای شمارنده معکوس زمان می باشد. مقدار چرخش همزن آن از 30 تا 50 دور در دقیقه قابل تنظیم ی باشد.
 
بهترین بستنی ساز
 
1- مارک Lello Musso Lussino 
 و بالاخره  رتبه اول بهترین بستنی سازهای دنیا  در سال 2017 میلادی به مارک  Lello Musso Lussino اختصاص دارد. این دستگاه دارای ظرفیت 1.5 لیتر بوده و بدنه آن از استیل ضد زنگ می باشد. این بستنی ساز مجهز به کمپرسور بوده  و ظرف مدت زمان 30 دقیقه قادر به آماده سازی بستنی می باشد.
 

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha