۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بستنی شکلاتی

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 8 اسفند 1396
بستنی شکلاتی
تهیه بستنی شکلاتی
chocolate icecream
 
بستنی شکلاتی
 
جهت تهیه بستنی در خانه روشهای گوناگونی با استفاده از مدلهای مختلف و با انواع دستگاهای بستنی ساز وجود دارد. بستنی این خوردنی سرد که یکی از محبوبترین و پرمصرف ترین خوردنیهاست در انواع و اقسام مختلف و با طعم های متفاوت تهیه  می شود. ساده ترین و بهترین و باصرفه ترین روش جهت یک بستنی خوشمزه و مطابق با میل شما استفاده از بستنی سازهای خانگی است که در انواع مدل و مارک و باکیفیتهای متفاوت در بازار موجود است. در اینجا قصد داریم تا طرز تهیه بستنی شکلاتی درخانه را بدون استفاده از دستگاه بستنی ساز و همراه با آموزش ویدئویی آن برای شما توضیح دهیم. قابل ذکر است که در صورت وجود دستگاه بستنی ساز و استفاده از آن کار تهیه بستنی خیلی راحتر و سریعتر انجام می گیرد.
 
جهت تهیه بستنی شکلاتی ابتدا یک فنجان شیر غلیظ شده را در داخل یک ظرف ریخته و مقدار سه قاشق غذاخوری پودر کاکائو را به آن اضافه می کنید. در صورت تمایل می توانید مقدار بیشتری از پودر کاکائو ( 5 تا 6 قاشق غذاخوری ) را به شیر غلیظ شده اضافه نمود. 
 
بوسیله همزن دستی یا برقی مخلوط شیر غلیظ شده با پودر کاکائو را کاملا به هم زده تا بطور کامل با هم قاطی شوند. بعد از آماده شدن این مرحله یک ونیم فنجان خامه پرچرب را در داخل ظرفی ریخته و به مدت دو دقیقه با همزن برقی کاملا به هم زده تا کاملا غلیظ شود.
 
در مرحله بعد مقداری از مخلوط شیر و پودر کاکائو را که قبلا آماده شده به خامه پرچربی غلیظ شده اضافه می گردد و سپس به آرامی کاملا به هم بزنید ، بعد از آن مقدار باقی مانده مخلوط شیر و پودر کاکائو را دوباره به آن اضافه نموده و بهم می زنید.
 
بعد از آماده شدن آن و زمانی که مخلوط کاملا با هم قاطی شدند آنرا در داخل ظرفی دردار ریخته و به مدت 6 تا 8 ساعت در داخل فریزر قرار می دهید ، بعد از اتمام زمان ذکر شده بستنی شکلاتی شما آماده خوردن می باشد.
 
در صورتی که ار بستنی سازهای خانگی استفاده شود تمامی مراحل ذکر شده توسط دستگاه بستنی ساز انجام گرفته و نیازی به گذاشتن بستنی در فریزر یخچال ندارید. 
 
طرز تهیه بستنی شکلاتی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha