۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

خرید اینترنتی لوازم خانگی

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 12 فروردین 1401
خرید اینترنتی لوازم خانگی


نحوه خرید اینترنتی لوازم خانگی

Online shopping for home appliances

 

خرید اینترنتی لوازم خانگی شما دارای مزایای زیادی است؛ از جمله داشتن توانایی تحقیق از قبل در مورد دستگاه، مقایسه رتبه بندی محصولات بر اساس نظرات سایر مصرف کنندگان، و جستجوی بهترین معاملات و قیمت ها در وب سایت های متعدد کاهش هزینه سفر و خطرات آن. هنگامی که لوازم خانگی بزرگتر را به صورت آنلاین خریداری می کنید، باید اندازه فضای مورد نظر را بگیرید تا مطمئن شوید که دستگاه به درستی در خانه شما قرار می گیرد.  غیر از این ، تقریباً تمام ویژگی های دیگر دستگاه را می توان از وب سایت فروشنده دریافت کرد. در اینجا چند مورد مهم در مورد خرید اینترنتی یا آنلاین را ذکر می کنیم.
 

لوازم خانگی

 

1-    محل قرار گرفتن کالای بزرگ خانگی را  قبل از خرید اندازه گیری کنید.
 اگر دستگاه بزرگی می‌خرید که باید به ‌درستی در فضای مورد نظر خود قرار گیرد، این روش مفید است. مانند ماشین لباسشویی، خشک کن، اجاق گاز یا یخچال و... حتما قبل از خرید فضای مورد نظر را اندازه بگیرید. برای این کاراز یک نوار اندازه گیری یا متر برای اندازه گیری عرض، ارتفاع و عمق فضای دستگاه در خانه خود استفاده کنید.
اندازه‌گیری‌ها را در یک دفترچه یادداشت وارد کنید، که بعداً هنگام جستجوی آنلاین لوازم خانگی می‌توانید به آن مراجعه کنید. اکثر وب سایت ها اندازه گیری های دقیقی را برای هر وسیله ای که در سایت خود نشان داده شده است در اختیار شما قرار می دهند.

 
خرید لوازم خانگی

 

2-    فهرستی از ویژگی های مورد نیاز دستگاه خود را تهیه کنید.
این به شما کمک می کند هنگام خرید آنلاین، دستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید فری بخرید که دارای ویژگی‌های اضافی مانند ویژگی بخارپز و تنظیمات خود تمیز شونده است، این ویژگی‌ها را در لیست خود ذکر کنید.
لیست ویژگی های دستگاه را در دفترچه کنار اندازه گیری های خود وارد کنید، که می توانید هنگام خرید آنلاین به آن مراجعه کنید.
 

قیمت لوازم خانگی

 

3-    لوازم خانگی را در وب‌سایت‌های خرده‌فروشی که دارای نظرات مشتریان هستند، مرور کنید.
 این به شما این امکان را می دهد که در مورد تجربیات مثبت و منفی سایر مصرف کنندگان با همان محصول مطالعه کنید و از یافته ها و نظرات آنها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید یخچالی از جنس بدنه استیل بخرید، اما نگران این هستید که سطح آن چقدر راحت می تواند فرورفته شود و آسیب ببیند ، بررسی‌های مصرف‌کننده برای آن محصول ممکن است نشان دهد که آیا خریداران با فرورفتگی‌ها مشکل داشته‌اند یا خیر.
به دنبال تصاویر ستاره ها یا نمادهای مشابهی باشید که رتبه بندی را در زیر نام و توضیحات هر محصول در وب سایت نشان می دهد. نمونه‌ای از وب‌سایتی که دارای نظرات مصرف‌کننده است سایت آمازون است که بخش بزرگی از محصولات آن دارای نظرات مشتریان و مصرف کنندگان است.
نتایج جستجوی دستگاه را درهر وب سایت بر اساس رتبه بندی محصول مرتب کنید. این به شما امکان می دهد محصولاتی را که بیشتر مورد علاقه مصرف کنندگان هستند بررسی کنید. با این حال، بررسی کنید که شرکت سازنده آن چه ویژگیها  و امکاناتی را برای محصول مورد نظر قرار داده است.

 

خرید آنلاین لوازم خانگی

 

4-    جستجوی اینترنتی برند لوازم خانگی مورد علاقه خود را انجام دهید.
 اگر به دنبال یک نام تجاری خاص هستید، جستجوی اینترنتی ممکن است چندین وب سایت را نشان دهد که آن محصول یا نام تجاری خاص را می فروشند.
به هر موتور جستجویی بروید و کلمات کلیدی را برای یک دستگاه خاص تایپ کنید. به عنوان مثال، اگر به دنبال برند و مدل خاصی از ماشین لباسشویی با بار بالا هستید، نام برند، شماره مدل و عبارت "top-load washer" را در موتور جستجو وارد کنید. نتایج جستجو به احتمال زیاد تعدادی از خرده فروشان آنلاین را نشان می دهد که آن دستگاه خاص را می فروشند و امکانات و مشخصات دستگاه و حتی محصولات مشابه را مورد بررسی قرار می دهند.

 

جستجوی لوازم خانگی


5-    سیاست های خرید در هر وب سایت را بررسی و درک کنید.
 برخی از وب سایت ها ممکن است سیاست های مهم را رعایت کنند و بعضی دیگر ممکن است آن را نادیده بگیرند مانند ، بازگرداندن یا بازپرداخت در صورت معیوب بودن دستگاه یا نارضایتی شما از محصول و یا گارانتی محصول.
برای بررسی اطلاعات خط‌ مشی، به دنبال بخش‌های «بازگشت»، «خط‌مشی مبادله» یا «شرایط و ضوابط» در وب‌سایت باشید. در بیشتر موارد، این اطلاعات را می توان در بخش "سوالات متداول" یا شرایط و ضوابط وب سایت یافت.

 
خرید از سایت


6-    دستگاه را از وب سایت با بهترین قیمت خریداری کنید.
هر وب سایتی را بررسی کنید تا هزینه خود دستگاه، هزینه های حمل و نقل و تحویل، مالیات فروش و سایر هزینه های قابل اعمال مانند هزینه های گارانتی و... را تعیین کنید.
مجموع تمام هزینه ها و هزینه های مربوط به دستگاه را در دفترچه یادداشت خود بنویسید تا تعیین کنید کدام وب سایت بهترین معامله و قیمت را ارائه می دهد.

 

خرید مطمئن

 

نکات :
بخش های ترخیص یا فروش وب سایت ها را برای یافتن لوازم خانگی با تخفیف بررسی کنید. لوازمی که در این بخش‌ها ارائه می‌شوند معمولاً تخفیف داده می‌شوند تا فضایی در انبار برای مدل‌های محصولات جدیدتری که اخیراً عرضه شده‌اند باز شود.
اگر در مورد خط ‌مشی‌ها یا در مورد خود دستگاه سؤال دارید، اگر اطلاعات در وب‌سایت ارائه نشده است، مستقیماً با وب‌سایت خرده‌فروشی تماس بگیرید. برای یافتن شماره تلفن، آدرس ایمیل یا اطلاعات چت به دنبال پیوند "تماس با ما" در وب سایت باشید.

banehbuy

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha