۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU

ZELMER MEAT MINCER ZMM1583SRU

تماس بگیرید
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Zelmer
مدل
ZMM1853SRU
قدرت چرخ گوشت
1900 وات
دکمه معکوس
مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول
چرخ گوشت  زلمرzelmerمحصولات zelmer
 
معرفی اجمالی  چرخ گوشت چهار کاره زلمرzelmer 
 
یکی دیگر از محصولات شرکت زلمرلهستان چرخ گوشت مدل ZMM1583SRU این شرکت است ، این شرکت لهستانی با سابقه ای بیش از 80 سال تولید لوازم خانگی یکی از برترین شرکتهای حال حاضر جهان است ،  این شرکت هم اکنون بعنوان بخشی از گروه شرکت تولیدی BSH به فعالیت خود ادامه می دهد ، گروه شرکت BSH متشکل از چندین شرکت ازجمله بوش،زیمنس،زلمروبا داشتن 40 کارخانه تولیدی و 80 شرکت توزیعی در بیش از 56 کشور جهان بزرگترین تولیده کننده لوازم خانگی در اروپا و دومین تولید کننده لوازم خانگی در جهان است . شرکت زلمر لهستان بعنوان بخشی از این گروه  و کارنامه درخشانش در زمینه  طراحی ، تولید و تکنولوژی و دریافت چندین نشان برتر از جمله برندهای معروف جهان است (جهت اطلاعات بیشتردر مورد شرکت  zelmer  به قسمت مقالات سایت "معرفی شرکت زلمر" مراجعه فرمائید). 
 
شرکت زلمر همگام با استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید محصولات خود می کند ، در این راستا این شرکت محصولات خود را با مصرف برق کمتر و قدرت بیشترو کیفیت بالاتر تولید می کند.چرخ گوشت های تولیدی شرکت زلمر نیز از این تکنولوژی برخوردارند،این چرخ گوشتها گیربوکسی بوده با مصرف بسیار کم برق درای قدرت بالایی هستند.این ویژگی بوسیله چرخ دنده های بزرگی که از جنس ABS  می باشند میسرمی گردد.مواد تشکیل دهنده ABS آکریلونیتریل(ACRYLONITRILE ) ، بوتادین (BUTADINE) و استایرن (STYRENE) می باشند،این مواد دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و واکنشهای شیمیایی داشته و در برابر فشار تقویت شده ودارای سختی بالایی می باشند.
 
توضیح :
--------
>>> در مورد چرخ گوشتها و توان و مصرف برقشان باید به این نکته توجه داشته باشیم که مصرف برق با توان دستگاه کاملا متفاوت می باشد اما متاسفانه اکثرا به این نکته توجه نکرده و فقط به مصرف برق نگاه کرده و مصرف بالای برق را نشانه قدرت زیادتر دستگاه  می دانند که این کاملا برعکس بوده ومصرف برق بالا نشانه قدرت بالا نیست .امروزه با پیشرفت تکنولوژی وبالا رفتن استانداردهای جهانی در صدد هر چه کم کردن مصرف برق و افزایش قدرت می باشند .پس در هنگام انتخاب کالا حتما به مقدار برق مصرفی و توان دستگاه توجه شود.<<<
 
شرکت زلمر لهستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و درصدد تولید محصولات با مصرف برق کم و قدرت بالا بوده ، و همگام با استانداردهای روز دنیا و افزایش کیفیت محصولات و طراحیهای بی نظیر قدم در این راه گذاشته است.یکی از محصولات شرکت زلمر چرخ گوشت چهار کاره مدل ZMM1583SRU است این چرخ گوشت دارای مصرف بسیار پایین 260 وات بوده وقدرت بالای1900 وات می باشد (در چرخ گوشتهای اصلی دیگر مثل بوش در بهترین حالت مصرف برق 2200 وات بوده وقدرت موتورشان 800 وات می باشد یعنی درچرخ گوشتهای زلمربا مصرف برق 8.5 برابرکمتردارای قدرت2.5 برابر بیشتر است) اینکار بوسیله چرخ دنده های بزرگ ساخته شده ازجنس ABS میسرمی گردد این چرخ دنده ها با مصرف برق پایین قدرت بالایی به چرخ گوشت می دهند. 
 
چرخ دنده چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
چرخ دنده بکار رفته در چرخ گوشت زلمر از جنس ABS
 
چرخ گوشت چهار کاره زلمر علاوه بر چرخ گوشت دارای رنده برقی نیز با 4 سری مختلف بوده ، کار خرد کردن انواع مواد غذایی راانجام داده ، جهت تهیه سالاد ومواد اولیه غذا مورد استفاده قرارمی گیرد. تیغه های رنده بسیار تیزواز جنس فولاد ضد می باشد.
 
 
رنده های چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
سریهای مختلف  رنده چرخ گوشت با کارایی آنها
 
کاربعدی این دستگاه چهار کاره آب پرتقال گیر آن می باشد این چرخ گوشت عالی طوری طراحی شده که با چرخش 90 درجه ای آن و پایه ای که از زیر باز می شود بصورت آب پرتقال گیر در آمده ، قطعه آب پرتقال گیر بر روی آن قرار گرفته وبصورت یک آب پرتقال گیر حرفه ای با قدرت بالای 1900 وات عمل می کند.
 
   آب پرتقال گیر چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
آب پرتقال گیر دستگاه
نحوه قرار گیری آب پرتقال گیر در چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
مراحل قرارگیری آب پرتقال گیر روی دستگاه
 
کار دیگر چرخ گوشت چهار کاره  زلمر آبمیوه گیرمته ای آن می باشد این دستگاه عالی علاوه برآبمیوه گیری می تواند بعنوان رانی ساز و رب ساز عمل کند قدرت بالای 1900 وات و تیغه های غالی فولادی ضد زنگ  از آن یک آبمیوه گیر چند کاره می سازد.
 
آبمیوه گیر دستگاه چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
آبمیوه گیر دستگاه
 
ویژگی دیگر این چرخ گوشت دارا بودن تیغه فولادی ضد زنگ بوده که دو طرفه می باشد در چرخ گوشتهای دیگر تیغه یک طرفه است این ویژگی باعث می شود که مقدار بیشتری از مواد را با مصرف برق کمتر چرخ می کند.
 
  تیغه دو طرفه چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
تیغه دو طرفه فولادی ضد زنگ چرخ گوشت
 
چرخ گوشت زلمر دارای  سه دیسک سوراخ دارفولادی ضد زنگ ریز ومتوسط و درشت برای چرخ  کردن می باشد ،
 
شبکه های چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
شبکه های چرخ گوشت
 
  موتور داخلی دستگاه دارای حفاظ ، جهت جلوگیری از آسیبهای ناخواسته به موتور دستگاه می باشد ، همچنین این چرخ گوشت دارای نازل مخصوص برای ساخت سوسیس می باشد.
 
 
چرخ گوشت با سری مخصوص سوسیس ساز
سوسیس ساز در چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
مراحل قرار گیری سوسیس ساز بر روی چرخ گوشت چهار کاره 
 
از ویژگیهای بارز دیگر چرخ گوشتهای زلمر لهستان صدای بسیار پایین این چرخ گوشتهاست ، بر خلاف چرخ گوشتهای دیگر که صدای بلند و ناهنجاری داشته دارای صدای کمی می باشند.
 
چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU در حالت جداسازی
چرخ گوشت چهار کاره در حالت جدا سازی قطعات
 
چرخ گوشت زلمر در لهستان طراحی شده و در اروپا مونتاژ می شود.
 
چرخ گوشت 4 کاره زلمر ZMM1583SRU
خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
Zelmer
نوع دستگاه
چرخ گوشت چهار کاره
مدل
ZMM1853SRU
رنگ
سفید
مشخصات فنی
قدرت چرخ گوشت
1900 وات
مصرف برق
260 وات
جنس تیغه ها
فولادی ضد زنگ
نوع تیغه ها
دو طرفه
تعداد شبکه
3 شبکه
سوسیس ساز
دکمه معکوس
کبه ساز
دسته فشار پلاستیکی
پایه ضد لغزش
جنس چرخ دنده
ABS بسیار مقاوم
محل جا سازی قطعات
محافظ داخلی موتور دستگاه
نوع موتور
گیربوکسی
رنده
تعداد تیغه های رنده برقی
4 عدد
جنس تیغه های رنده برقی
فولادی
آب پرتقال گیر
قدرت آب پرتقال گیر
1900 وات
آب میوه گیر
قدرت آب میوه گیر
1900 وات
جنس تیغه آبمیوه گیر
فولادی ضد زنگ
قابلیت رانی ساز
قابلیت رب ساز
محل جمع آوری سیم
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha