ساندویچ ساز وگریل فکیر CREA

Fakir GRILL SANDWICH MAKER
ساندویچ ساز وگریل فکیر CREA
لینک سایت اصلی:
وضعیت:
تماس بگیرید
شرکت سازنده
FAKIR
توان
1800 وات
قابلیت تنظیم حرارت
قابلیت تنظیم ضخامت صفحات
جنس صفحات
چدن نچسب
خاموش شدن خودکار
 
ساندویج سازوگریل فکیرFakirfakir germany
 
سایت آلمانی شرکت فکیرwww.fakir.de
 
معرفی اجمالی ساندویچ ساز و گریل فکیر
 
ساندویچ ساز فکر مدل CREA با طراحی زیبا و عملکردهای بسیار بالا و ویژه یکی از بهترین ساندویج سازهاست،این ساندویج ساز محصول شرکت فکیر آلمان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین ساندویج سازهاست .شرکت فکیر با سابقه ای 83 ساله در زمینه تولید محصولات خانگی همواره همگام وهمسو با استانداردهای و فنآوریهای روز دنیا بوده وکارنامه بسیار درخشانی در زمینه تولیدات لوازم خانگی دارد(جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت فکیربه قسمت مقالات سایت "معرفی شرکت فکیر"مراجعه فرمائید).
ساندویچ سازوگریل فکیر قابلیت تهیه انواع ساندویچ های تست شده،قابلیت گریل کردن مواد غذایی واسنکهای شیرینی و ...را دارد،این ساندویج ساز با قدرت بالای 1800 وات ودارا بودن صفحات بزرگ تمامی ساندویچها را با قابلیت انواع تنظیمات پخته ،دراختیار شما می گذارد،این دستگاه قابلیت امکان پخت کردن همزمان 4 عدد نان تست بزرک را دارا میباشد.
یکی از ویژگیهای ساندویچ سازوگریل فکر دارا بودن صفحات چدنی بزرگ و نچسب می باشد،این صفحات براحتی قابل جدا شدن بوده و می توان شستشو و تمیز نمود،جنس بدنه ساندویچ ساز از استیل ضد زنگ بوده وبه آسانی قابل تمیز شدن می باشد،قابلیت باز شدن ساندویچ ساز تا 180 درجه امکان استفاده از آن بعنوان یک ماهی تابه بزرگ رافراهم می سازد.
 
باز شدن 180 درجه ای ساندویج ساز وگریل فکیر CREA
قابلیت باز شدن 180 درجه ای ساندویچ ساز
 
 
یکی دیگراز ویژگیها و قابلیتهای منحصربفرد ساندویچ سازوگریل فکیر،قابلیت تنظیم درجه حرارت جداگانه صفحات بالاو پایین می باشد که این قابلیت در ساندویچ سازهای دیگر وجود ندارد ، با این قابلیت می توان دمای صفحات را به میزان دلخواه تنظیم کرده و کاربرد آن در مواردی است که می خواهید قسمت پایینی یا بالایی ساندویچ یامواد غذایی دیگر بیشترپخته شود.
صفحه LED دیجیتالی این ساندویج ساز امکان دیدن درجه حرارت وزمان را به کاربر نشان می دهد. از دیگر ویژگیهای این ساندویچ ساز وگریل دادن زمان پخت تا 30 دقیقه به دستگاه می باشد که د رساندویچ سازهای دیگر وجود ندارد،این دستگاه قابلیت تنظیم درجه حرارت از 150 درجه سانتی گراد تا 220د رجه را دارا می باشد که با توجه به نیاز کاربرو مواد مورد استفاده تنظیم می گردد.
 
صفحه دیجیتالی ساندویج ساز وگریل فکیر CREA
صفحه دیجیتالی دستگاه
 
 
از دیگر ویژگیهای این ساندویچ عالی قابلیت تنظیم ضخامت بین صفحات با توجه به مصرف مواد داخل ساندویچ ساز می باشد،این ویژگی باعث می شود که مواد به هر اندازه که ضخیم باشند میتوان داخل ساندویج ساز قرار داده و ضخامت آنرا تنظیم نمود،که این قابلیت نیز منحصر به این ساندویچ ساز می باشد.این قابلیت باعث می شود که بخار ناشی از ساندویچ و مواد داخل آن براحتی خارج شده ومواد باکیفیت بالایی پخته شوند.
 
 
قابلیت تنظیم صفحات در ساندویج ساز وگریل فکیر CREA
قابلیت تنظیم ضخامت صفحات ساندویچ سازوگریل
 
ویژگی دیگر این دستگاه وجود مخزن جمع آوری روغن حاصل از پخت مواد غذایی می باشد،که روغن حاصله در داخل آن ریخته می شود.دستگیره های آن کاملا عایق حرارت بوده وگرم نمی شوندوقابلیت جابجایی آن خیلی راحت وآسان می باشد.این دستگاه همچنین دارای پایه های ضد لغزش بوده تا در حین کا رثابت بمانند.همچنین این ساندویچ قابلیت خاموش شدن خودکارراباتوجه به زمان داده شده به آنرا دارد.
 
خاموش شدن اتومات ساندویج ساز وگریل فکیر CREA
 
ساندویچ سازو گریل فکیر در آلمان طراحی شده ومونتاژ چین می باشد.
 
 

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
FAKIR
مدل
CREA
رنگ
نقره ای مشکی
نوع دستگاه
ساندویچ ساز و گریل
مشخصات فنی
توان
1800 وات
صفحه نمایش دیجیتال
درجه حرارات قابل تنظیم
قابلیت تنظیم حرارت
تنظیمات حرارت جداگانه صفحات بالاوپایین
تنظیمات تایمر جداگانه صفحات بالاوپایین
قابلیت تنظیم ضخامت صفحات
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
جنس صفحات
چدن نچسب
خاموش شدن خودکار
ظرفیت نان تست
4 عدد
محل جا سازی کابل
قابلیت جدا سازی صفحات
مخزن جمع آوری روغن
قابلیت باز شدن تا
180 درجه سانتی گراد
زمان قابل تنظیم
30 دقیقه
چراغ نشانگر
دستگیره حرارت عایق
پایه ضد لغزش

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha