× بازدید کننده گرامی ، به دلیل نوسانات بالای ارز ، لطفا قبل از ثبت سفارش با مدیریت سایت تماس حاصل کرده و از موجودی کالا و قیمت دقیق آن اطمینان حاصل فرمائید.

ساندویج ساز وگریل فکیر CREA

Fakir GRILL SANDWICH MAKER
ساندویج ساز وگریل فکیر CREA
لینک سایت اصلی:
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۶/۱۹
تعداد بازدید:
۷۱۵ بازدید
وضعیت:
منتظر موجودی
 
ساندویج سازوگریل فکیرFakir
 
سایت آلمانی شرکت فکیرwww.fakir.de
 
معرفی اجمالی ساندویچ ساز و گریل فکیر
 
ساندویچ ساز فکر مدل CREA با طراحی زیبا و عملکردهای بسیار بالا و ویژه یکی از بهترین ساندویج سازهاست،این ساندویج ساز محصول شرکت فکیر آلمان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین ساندویج سازهاست .شرکت فکیر با سابقه ای 83 ساله در زمینه تولید محصولات خانگی همواره همگام وهمسو با استانداردهای و فنآوریهای روز دنیا بوده وکارنامه بسیار درخشانی در زمینه تولیدات لوازم خانگی دارد(جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت فکیربه قسمت مقالات سایت "معرفی شرکت فکیر"مراجعه فرمائید).
ساندویچ سازوگریل فکیر قابلیت تهیه انواع ساندویچ های تست شده،قابلیت گریل کردن مواد غذایی واسنکهای شیرینی و ...را دارد،این ساندویج ساز با قدرت بالای 1800 وات ودارا بودن صفحات بزرگ تمامی ساندویچها را با قابلیت انواع تنظیمات پخته ،دراختیار شما می گذارد،این دستگاه قابلیت امکان پخت کردن همزمان 4 عدد نان تست بزرک را دارا میباشد.
یکی از ویژگیهای ساندویچ سازوگریل فکر دارا بودن صفحات چدنی بزرگ و نچسب می باشد،این صفحات براحتی قابل جدا شدن بوده و می توان شستشو و تمیز نمود،جنس بدنه ساندویچ ساز از استیل ضد زنگ بوده وبه آسانی قابل تمیز شدن می باشد،قابلیت باز شدن ساندویچ ساز تا 180 درجه امکان استفاده از آن بعنوان یک ماهی تابه بزرگ رافراهم می سازد.
 
قابلیت باز شدن 180 درجه ای ساندویچ ساز
 
 
یکی دیگرازویژگیهاوقابلیتهای منحصربفرد ساندویچ سازوگریل فکیر،قابلیت تنظیم درجه حرارت جداگانه صفحات بالاو پایین می باشدکه این قابلیت در ساندویچ سازهای دیگر وجود ندارد،با این قابلیت می توان دمای صفحات را به میزان دلخواه تنظیم کرده و کاربرد آن در مواردی است که می خواهیم قسمت پایینی یا بالایی ساندویچ یامواد غذایی دیگر بیشترپخته شود.
صفحه LED دیجیتالی این ساندویج ساز امکان دیدن درجه حرارت وزمان را به کاربر نشان می دهد.از دیگر ویژگیهای این ساندویچ ساز وگریل دادن زمان پخت تا 30 دقیقه به دستگاه می باشد که د رساندویچ سازهای دیگر وجود ندارد،این دستگاه قابلیت تنظیم درجه حرارت از 150 درجه سانتی گراد تا 220د رجه را دارا می باشد که با توجه به نیاز کاربرو مواد مورد استفاده تنظیم می گردد.
 
صفحه دیجیتالی دستگاه
 
 
از دیگر ویژگیهای این ساندویچ عالی قابلیت تنظیم ضخامت بین صفحات با توجه به مصرف مواد داخل ساندویچ ساز می باشد،این ویژگی باعث می شود که مواد به هر اندازه که ضخیم باشند میتوان داخل ساندویج ساز قرار داده و ضخامت آنرا تنظیم نمود،که این قابلیت نیز منحصر به این ساندویچ ساز می باشد.این قابلیت باعث می شود که بخار ناشی از ساندویچ و مواد داخل آن براحتی خارج شده ومواد باکیفیت بالایی پخته شوند.
 
 
قابلیت تنظیم ضخامت صفحات ساندویچ سازوگریل
 
ویژگی دیگر این دستگاه وجود مخزن جمع آوری روغن حاصل از پخت مواد غذایی می باشد،که روغن حاصله در داخل آن ریخته می شود.دستگیره های آن کاملا عایق حرارت بوده وگرم نمی شوندوقابلیت جابجایی آن خیلی راحت وآسان می باشد.این دستگاه همچنین دارای پایه های ضد لغزش بوده تا در حین کا رثابت بمانند.همچنین این ساندویچ قابلیت خاموش شدن خودکارراباتوجه به زمان داده شده به آنرا دارد.
 
 
ساندویچ سازو گریل فکیر در آلمان طراحی شده ومونتاژ چین می باشد.
 
 

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
فکیر آلمان Fakir GERMANY
مدل
CREA
رنگ
نقره ای مشکی
نوع دستگاه
ساندویچ ساز و گریل
مشخصات فنی
توان
1800 وات
صفحه نمایش دیجیتال
درجه حرارات قابل تنظیم
قابلیت تنظیم حرارت
تنظیمات حرارت جداگانه صفحات بالاوپایین
تنظیمات تایمر جداگانه صفحات بالاوپایین
قابلیت تنظیم ضخامت صفحات
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
جنس صفحات
چدن نچسب
خاموش شدن خودکار
ظرفیت نان تست
4 عدد
محل جا سازی کابل
قابلیت جدا سازی صفحات
مخزن جمع آوری روغن
قابلیت باز شدن تا
180 درجه سانتی گراد
زمان قابل تنظیم
30 دقیقه
چراغ نشانگر
دستگیره حرارت عایق
پایه ضد لغزش

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

محصولات