۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

جارو برقی اصلی و معیارهای انتخاب آن

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 18 اسفند 1395
جارو برقی اصلی و معیارهای انتخاب آن
جارو برقی اصلی ومعیارهای انتخاب آن
The main vacuum cleaner and its selection criteria
 
جارو برقی امروزه نقش مهمی در زندگی روزمره جهت تمیز نگه داشتن منازل ایفا می کند. با وجود تنوع برندها و تعداد زیاد جاروهای موجود در بازار انتخاب یک جاروی عالی کار دشوار و سختی می باشد. در اینجا قصد داریم هر چند کوتاه در مورد معیارهای یک جاروی اصلی وبا کیفیت بحثی داشته باشیم . توجه داشته باشید که بحث فقط در مورد جاروهای اصلی با برندهای اصلی می باشد.
 
جارو برقی سه کاره زلمر آلمان
 
اولین معیار در انتخاب یک جارو اطمینان پیدا کردن از اصلی بودن جارو و استاندارد بودن آن است . اگر جارویی اصل و همگام بااستانداردهای  روز دنیا می خواهید باید از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنید.جهت تشخیص جاروهای اصلی و دیگر محصولات خانگی اصلی از بدل به قسمت مقالات سایت در مورد " بانه Baneh " مراجعه فرمائید.
 
معیار بعدی در انتخاب یک جاروی اصلی انتظاراتی است که از جارو دارید.در ابتدا باید مشخص کنید که جارویی که می خواهید تک کاره ، دو کاره یا سه کاره باشد ، اگر جاروی تک کاره می خواهید باید جاروی خاک ، اگر دو کاره می خواهید باید جاروی آب وخاک و اگر سه کاره می خواهید باید آب وخاک و شوینده انتخاب نمائید.
 
سومین معیار در انتخاب یک جاروی خوب قدرت موتور جارو می باشد. امروزه جاروهایی با قدرتهای متفاوتی وجود دارند. اگر یک جاروی عالی و همگام با استانداردهای روز دنیا می خواهید باید جارویی را انتخاب کنید که دارای مصرف برق کم و قدرت مکش زیاد باشند . درزیر مختصرا در مورد قدرت مکش جاروها و مصرف برق آنها توضیح می دهیم :
 
<<  در ایران اکثر خریداران جارو ، واتی که بر روی جارو نوشته می شود را مبنای قدرت مکش و قدرت جارو می دانند، که این کاملا اشتباه می باشد.مصرف برق جارو با قدرت مکش دو مقوله ی کاملا از هم جدا هستند که د رهنگام خرید باید به آن کاملا دقت شود ، چون در انتخاب یک جاروی اصلی معیار قدرت مکش جاروست نه مصرف برق آن و بر خلاف نظر اکثر خریداران جارو مصرف برق باید کاملا پایین بوده ودرعوض قدرت مکش بالا باشد .واتی که بر روی خود جارو نوشته شده مصرف برق جارو بوده و هر چه پایین تر باشد جارو دارای استاندارد بالاتری است . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استانداردهای جهانی مصرف برق را پایین آورده ومکش را بالا می برند، برندهای معروفی چون" زلمر لهستان" و" فکیر آلمان "جاروهایی با مصرف برق 250 وات تولید کرده در حالی که قدرت مکش آنها تا 2200 وات هم میرسد که در جاروهای مشابه اصلی مثل فلیپس و بوش با مصرف برق 2200 وات دارای مکش 500 وات می باشند.امروزه جاروهایی با مصرف برق 4000 وات وجود دارند که قدرت مکش آنها 300 وات هم نمی رسد که این جاروها کاملا غیر استاندارد بوده وباعث مصرف زیاد برق با کارایی پایین می گردند.پس درهنگام خرید جارو حتما به وات مصرفی و قدرت مکش جارو توجه شود و حتما از فروشنده اطلاعات کافی را بخواهید. >>
 
معیار بعدی در انتخاب یک جاروی با کیفیت فیلتر بکار رفته در جاروست . فیلتر نقش بسیار مهمی در جلوگیری  از انتشار گرد وغبار ناشی از جارو کردن ایفا میکند ، که این امر برای کودکان و سالخوردگان و بیماران آسمی وتنفسی بسیار حائز اهمیت است. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی برندهای معروفی چون "زلمرلهستان"و"فکیرآلمان"از آخرین نسل فیلترها ، فیلتر HEPA 13 استفاده می کنند این فیلترها تا99.95% گرد غبار ناشی از جارو کردن را بخود جذب نموده و حتی قادرند ذرات ریز معلق و باکتریهای سمی موجود در هوا را تا .03% میکرون بخود جذب نمایند. 
 
فیلتر هیپا جارو برقی زلمر
لایه بندی فیلتر HEPA HE13
 
ویژگی بعدی که د راتخاب یک جاروی ایده ال بسیار مهم است میزان سرو صدای جارو جاروست که هرچه میزان دسی بل پایین تر باشد دارای استاندارد بالاتری است .امروزه برندهای معروف درصدد هرچه کمتر کردن صدای جاروها هستند.نکته بعدی شلنگ مورد استفاده در جاروست . اگر جارو دارای شلنگی با کیفیت بالا نباشد مصرف کننده هر چند وقت یک بار مجبور به تعویض شلنگ مورداستفاده درجارومی باشد.ازجمله برندهایی معروفی که شلنگهایی با کیفیت بالا واستاندارد جهانی می زنند شرکت "زلمر لهستان " و"فکیرآلمان"می باشند.این شرکتها شلنگهایی تولید می کنند که حاوی سیم فولادی بوده که باعث جلوگیری کردن از زیاد کش آمدن شلنگ ، پیچ خوردن وتا خوردن شلنگ گشته وتا سالیان متمادی می توان از آنها استفاده نمود.پس در انتخاب جاروی اصلی این نکته را در نظر داشته باشید.
 
شلنگ حاوی سیم فولادی شرکت زلمرلهستان وفکیرآلمان
نمونه ای از شلنگ حاوی سیم فولادی شرکت زلمرلهستان وفکیرآلمان
 
معیار بعدی در انتخاب جارو ابعاد جارو می باشد.جاروها با توجه به نیاز مصرف کننده و کوچکی و بزرگی فضای مورد استفاده و فضای خانه باید انتخاب شوند.

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha