۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

بهترین چرخ خیاطی مبتدیان

نویسنده : www.banehbuy.com
تاریخ : 9 اسفند 1400
بهترین چرخ خیاطی مبتدیان

بهترین چرخ خیاطی برای مبتدیان 2022

The best Otto Ronda models

چرخ خیاطی


به عنوان یک مبتدی، به راحتی می توانید تحت تأثیر میزان برش ، تنظیمات دوخت وامکانات و لوازم جانبی خیاطی و ... قرار بگیرید، به غیر از روش های پیچیده راه اندازی چرخ ها، چیزی که شما نیاز دارید یک چرخ خیاطی ساده و بدون دردسر برای مبتدیان است که آنچه را که باید انجام دهد به خوبی انجام داده، بدون اینکه چیزپیچیده ای دشته باشد.
در طول 4 سال، ما صدها چرخ خیاطی را آزمایش کرده‌ایم و آنچه پیدا کردیم بسیار شگفت‌انگیز بود.اکثر مردم به سرعت به دستگاهی که می خواهند دست می یابند و خرید چیزی که خیلی زود نیاز به تعویض نداشته باشد بسیار منطقی است. به همین دلیل است که تقریباً همیشه پیشنهاد می‌شود یک چرخ خیاطی در اول کارتان بخرید که در ابتدا کمی بیشتر از نیازهایتان را برآورده سازد. با کمی تمرین، به سرعت بر دستگاه خود مسلط خواهید شد و از اکثر ویژگی های آن به راحتی استفاده خواهید کرد.
ما فهرستی از بهترین چرخ خیاطی‌هایی که معتقدیم برای مبتدی‌ها هستند، جمع‌آوری کرده‌ایم. در ادامه به معرفی این چرخ خیاطی ها خواهیم پرداخت.


1-Brother CS7000X  
  

چرخ خیاطی چند کاره


  چرخ خیاطی مدل Brother CS7000x یک چرخ خیاطی مبتدی فوق العاده برای افرادی است که نمی خواهند در آینده محدود شوند. کار کردن با آن بسیار راحت بوده و به عنوان یک چرخ خیاطی بسیار کاربردی برای سال های آینده نیز خدمت خواهد کرد. با خرید این مدل چرخ خیاطی ممکن است مدت زمان زیادی به تعویض چرخ نیاز نداشته باشید.
حتی اگر کمی گران باشد بهترین انتخاب است، زیرا تعویض آن برای مدت طولانی ضروری نخواهد بود. دارای عملکرد کامپیوتری و نمایشگر LCD است و کار لحاف کاری به لطف ضمیمه میز عریض موجود آسان تر است.
    کیفیت عالی
 کنترل های دکمه فشاری
70 نوع دوخت
صفحه نمایش کامپیوتری  LCD

  نخ کن خودکار

 

2- Singer Start 1304

 

سینجر


چرخ خیاطی سینجرمدل  Singer start 1304   یک چرخ خیاطی عالی برای مبتدیان است زیرا عملکرد فوق العاده ساده ای دارد. یک دکمه همه گزینه های دوخت را کنترل می کند در حالی که یک دکمه معکوس تنها جهت دوخت را کنترل می کند. با توجه به قیمت، محدودیت هایی دارد، اما همچنان به عنوان یک گزینه مبتدی خوب و واجد شرایط است.
 فوق العاده ساده
  سبک و قابل حمل
 دکمه زن 

 

3-Singer Heavy Duty 4423

  

چرخ خیاطی سینجرچرخ خیاطی سینجر مدل  Singer Heavy Duty 4423   بسیار محبوب و گزینه عالی دیگری برای افرادی است که نمی خواهند در آینده توسط چرخ خیاطی خود محدود شوند و دوباره آن را تعویض کنند. به دلیل کیفیت و عملکرد بالایی که دارد، قیمت بسیار خوبی هم دارد.
 23 نوع  دوخت 
 نخ کن خودکار
 سریع و قدرتمند

پارچه های ضخیم تر را به راحتی می دوزد
کیفیت عالی
دکمه زن نیز دارد.


4-Singer M3500
  

SINGER


چرخ خیاطی سینجر مدل Singer M3500 یک چرخ خیاطی استاندارد با انواع دوخت و نخ کن خودکار است و به لطف عملکرد آسان آن و کارایی بالا در این لیست قرار داده شده است.
 دکمه زن
 دوخت پارچه های ضخیم تر
دارای انواع دوخت
کاربرد راحت و آسان

 

5- Brother LX3817A Aqua
  

چرخ خیاطی برازرچرخ خیاطی برازر مدل Brother LX3817A دارای طراحی زیبا به رنگ آبی با طرح های تزئینی گل است. دختران جوان این تم زیبا را بیشتردوست دارند. دارای 17 الگوی دوخت شامل 6 دوخت مستقیم و 4 دوخت زیگزاگ و چندین نوع دوخت دیگر می باشد. 
   قیمت خوب
 طراحی زیبا
 کیفیت بالا
نخ کن اتومات


6-Donyer Power

  

چرخ خیاطی خوب


چرخ خیاطی ارزان‌تر و کمتر شناخته شده Donyer به دلیل قیمت پایین و عملکرد دکمه‌ای که دارد محبوبیت بیشتری در بین مبتدیان پیدا کرده است .این یک گزینه سطح ورودی کوچک شیرین است که بانک را خراب نمی کند.
  آسان برای یادگیری 
12 نوع دوخت
 عملکرد دکمه فشاری
 بسیار مقرون به صرفه
 کیفیت خوب 


راهنمای انتخاب چرخ خیاطی

انتخاب برند مناسب از ابتدا
مانند اکثر محصولات فناوری، یک منحنی یادگیری برای برند خاص وجود دارد. هنگامی که بر چرخ خیاطی سینگر مسلط شدید، متوجه خواهید شد که مدل های پیشرفته تر در محدوده سینگر ، روش کار مشابه، هرچند پیچیده تری دارند.
نمادها و آیتم‌های منو شبیه به هم هستند و تقریباً درسطح یکسانی قرار دارند، بنابراین هر بار که یک دستگاه جدید می‌گیرید، متوجه نمی‌شوید مدلهای بالاتر نیز شبیه مدل انتخابی خودتان هستند به همین دلیل بسیار منطقی است که برندی را انتخاب کنید که ممکن است برای درازمدت تعویض نکنید. برخی از قطعات و لوازم جانبی نیز با مدل های مختلف یک برند سازگار هستند. این امر ارتقاء چرخ خیاطی مبتدی به مدل پیشرفته تر را آسان تر می کند.

نیازی به الگوهای دوخت زیاد ندارید
به عنوان یک مبتدی، شما مطلقاً نیازی به لیست طولانی از الگوهای دوخت تزئینی فانتزی ندارید. تنها دو الگوی دوختی که به آن نیاز دارید، "کوک مستقیم" و "دوخت زیگزاگ" است. بخیه های دیگر صرفا تزئینی هستند و به ندرت در دوخت های اولیه استفاده می شوند.
در هنگام دوخت لباس، دوخت مستقیم بهترین انتخاب است و زمانی که دوخت مستقیم مانند پارچه‌های کشدار به اندازه کافی قوی نیست و لبه‌های کناری و  درزها را کامل دوخت نمی‌کند، دوخت زیگزاگ به شما کمک می‌کند.

تعویض سوزن ها
کاری که شما حتی به عنوان یک مبتدی تا حد زیادی انجام خواهید داد، تعویض سوزن است مارکهای ، Singerو  Brother   و Janome همگی طراحی‌های مناسبی دارند که امکان تعویض آسان سوزن را فراهم می‌کند، اما برخی از ماشین‌های سطح ابتدایی‌تر این کار رایج را کمی سخت‌تر می‌کنند. سعی کنید "خیلی ابتدایی" نروید، زیرا متوجه خواهید شد که در نهایت سخت تر از زمانی که یک چرخ خیاطی ساده خوب دارید کار می کنید.

عملکرد سوراخ دکمه 
ایجاد جا دکمه تا حدودی یک تکنیک پیشرفته است و ممکن است در سال اول خیاطی خود نیازی به استفاده از آن نداشته باشید. همانطور که گفته شد، اگر قصد دارید چرخ خیاطی را برای چند سال داشته باشید و آن را به چیزی تبدیل کنید که بتوانید برای مدت طولانی تری از آن استفاده کنید، ویژگی سوراخ دکمه یک چیز عالی است.
برخی از ماشین‌های مبتدی ارزان‌تر اصلاً این ویژگی را ندارند و برخی دیگر ممکن است عملکرد سوراخ دکمه‌ای «سه مرحله‌ای» داشته باشند که از شما می‌خواهد پارچه را به اطراف حرکت دهید تا دوخت سوراخ دکمه را کامل کنید. این می تواند آزاردهنده باشد ، حتماً باید سعی کنید چرخ خیاطی پیدا کنید که سوراخ دکمه "یک مرحله ای" داشته باشد، حتی اگر در ابتدا به آن نیاز نداشته باشید.

قیمت مناسب چرخ خیاطی
این یکی دیگر از تصمیمات مهم در خرید چرخ خیاطی برای بار اول است. ممکن است بخواهید با خرید یک مدل واقعاً ابتدایی مقداری پول پس انداز کنید، اما می توانیم به شما اطمینان دهیم، اگر خیلی ارزان باشد، در نهایت خیلی زود یا در مارد بدتر آن را تعویض خواهید کرد و یا به طور کلی از خیاطی صرف نظر خواهید کرد.

برخی از مدل‌های ارزان‌تر ممکن است عملکرد خوبی داشته باشند، اما کیفیت دستگاه به زودی برای شما مشکل ساز خواهد شد و لذت خیاطی را از شما سلب می‌کند. خوشبختانه برندهای معروفی مانند سینگر و برادر (ذکر شده در بالا) محصولات با کیفیت واقعاً خوبی تولید می‌کنند و مدل‌های ارزان‌تر و مبتدی آن‌ها نقطه شروع خوبی است.

خرید چرخ خیاطی  نو یا دست دوم؟
به عنوان یک مبتدی، خرید یک چرخ خیاطی دست دوم قدیمی ممکن است راهی عالی برای به دست آوردن یک ماشین با کیفیت با قیمت عالی باشد. فقط مطمئن شوید که یک نفر کمی با تجربه تر دارید که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید. برای آنها باید آسان باشد که ببینند آیا دستگاه در واقع خرید مناسبی است و آیا همه قطعات به درستی کار می کنند. اگرچه ماشین‌های قدیمی‌تر می‌توانند کمی سر و صدای بیشتری داشته باشند، اما کیفیت ساخت بسیار خوبی دارند و می‌توانند مدت زمان زیادی کار کنند.

وزن و کیفیت ساخت
چرخ خیاطی ارزان‌تر و مبتدی از قطعات پلاستیکی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید استفاده می‌کنند. این باعث می شود کمی سست و ضعیف شود. حتی متوجه خواهید شد که در حین کار با آن‌ها، دستگاه همچنان می‌لرزد و به اطراف حرکت می‌کند.
چیزی که شما می خواهید یک چرخ خیاطی ساده است که دارای قطعات فلزی کافی (یا پوشش فلزی مناسب) باشد که وزن و ثباتی به ماشین اضافه کند. هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که سعی کنید یک لباس مجلسی را بدوزید در حالیکه کل میزی که روی آن کار می کنید احساس می کنید زیر دستان شما در حرکت است. این امر به ویژه زمانی صادق است که شما شروع به افزایش سرعت در خیاطی خود می کنید. چیزی که به مرور زمان و با تمرین کافی به طور خودکار اتفاق خواهد افتاد.

توانایی کنترل تنش
یک دستگاه راه انداز مناسب همچنان به شما امکان می دهد تنش را تنظیم کنید که به شما کمک می کند دستگاه روان کار کند. بدون این ویژگی شما در اختیار سازنده خواهید بود و بسته به ضخامت پارچه، ممکن است دائماً با سطوح تنش دچار مشکل شوید.
اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که انتخاب می کنید به شما امکان می دهد تنش را به سرعت و به راحتی به سطح دلخواه خود تنظیم کنید.

ضخامت پارچه
آنقدر «برش» نکنید که چرخ خیاطی شما نتواند از پارچه عبور کند. اگر قصد دارید روی مقداری پارچه مخملی یا مخملی با پشتی کار کنید، ممکن است برای شما سخت باشد که دو یا سه لایه پارچه با دستگاه چرخ خیاطی ارزان را دوخت بزنید این کارباعث می شود که شما زود خسته شوید و نتوانید هیچ کار خیاطی واقعی انجام دهید.


نتیجه
به عنوان یک کارآموز مبتدی، شما نیازی ندارید با توجه به تنوع چرخ خیاطیهای موجود در بازار، گران ترین چرخ خیاطی را بگیرید. همانطور که گفته شد، اگر چیزی بخرید که در اوایل کار خیاطی شما را محدود کند، در نهایت مجبور خواهید شد پول بیشتری را برای ارتقاء هزینه کنید یا بدتر از آن، ممکن است علاقه خود به خیاطی را از دست بدهید.
در لیست بالا، ما بهترین مدلهای چرخ خیاطی را برای شما انتخاب کرده ایم. در مدلهای بالا، قیمت منصفانه است و کیفیت و عملکرد عالی است. این طرح‌ها و رنگ‌های پررنگ‌تر هستند که اغلب باید کمبود عملکرد را جبران کنند. فریب عکس برگردان های زیبا و تم های رنگی را نخورید.
و در آخر، اگر واقعاً می خواهید وارد خیاطی شوید و مایل به سرمایه گذاری در یک ماشین خوب هستید، باید به شدت به یک دوره خیاطی مبتدی نیز فکر کنید. اصول اولیه، مانند دانستن اینکه چه زمانی باید از کدام دوخت استفاده کنید، برای موفقیت در این طولانی مدت ضروری است.

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز خود را بیان کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت به نمایش گداشته خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha