۰
سبد خرید شما
تعداد محصول : ۰ محصول
مبلغ پرداختی : ۰ تومان
پرداخت و تسویه

تصفیه هوا و رطوبت ساز UNOLD

Air Purifier and Humidifier UNOLD DELTA 87510

۱۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات کلی
ویژگی های فنی مهم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
UNOLD
نوع دستگاه
تصفیه هوا و رطوبت ساز
قدرت جذب ذرات
0.1 میکرون
نرخ تصفیه
480 متر مکعب در ساعت
سنسور اتومات گرد و غبار
قابلیت تولید یون منفی
پاکسازی خودکار هوا
خرید محصول مقایسه محصول محصول مورد علاقه
نقد و بررسی محصول

تصفیه هوا و رطوبت ساز آنولد    

Air Purifier and Humidifier UNOLD  DELTA  87510

 

تصفیه هوا


داشتن هوای تمیز و پاک درمناطق با هوای آلوده و آلاینده ها داشتن یک تصفیه هوای خوب است. شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و تولید انواع تصفیه های هوا فعالیت دارند که در انواع مدلها و شکلها با کیفیتهای متفاوت ساخته و روانه بازار می شوند. یکی از این شرکت ها ، شرکت آلمانUNOLD  ( آنولد ) است. شرکت آنولد UNOLD  یکی از بزرگترین شرکتهای آلمانی تولید کننده لوازم خانگی است که دارای سابقه ای طولانی در زمینه طراحی و تولید انواع لوازم خانگی و انواع تصفیه هوا دارد. این شرکت آلمانی در سال 2021 میلادی بزرگترین جایزه نوآوری جهان برای فناوری، ورزش و سبک زندگی را دریافت نمود. جایزه پلاس ایکس به بهترین برند تخصصی خرده فروشی، همکاری ارزشمند و مبتنی بر مشارکت بین برندها و خرده فروشان متخصص و تجارت های تخصصی اعطا می شود. در رای موسسه آلمانی ارزیابی محصول و بازار در سال 2021، شرکت UNOLD به عنوان بهترین برند تخصصی خرده فروشی برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات درجه یک، جایزه دریافت کرد. 
 

UNOLD


 یکی از محصولات شرکت آلمانی آنولد تصفیه هوا و رطوبت ساز دو کاره مدل  Air Purifier and  Humidifier UNOLD  DELTA  87510  این شرکت است که دارای مشخصات و امکانات منحصر به فردی بوده و یکی از بهترین و با کیفیت ترین تصفیه هوا در نوع خود بوده و بر اساس آخرین استانداردهای روز اروپا طراحی و ساخته شده است. 
 

دستگاه تصفیه هوا


LUFTREINIGER & LUFTBEFEUCHTER IN EINEM
دستگاه تصفیه هوا و رطوبت ساز به صورت یکجا ( 2 در 1 )
به لطف طراحی منحصر بفرد و وجود رطوبت ساز اختیاری از گرم شدن هوای گرم و خشک تابستانی و رطوبت پایین هوا جلوگیری کنید و هوای تنفسی فیلتر شده و تمیز خود را ایده آل تر کنید. هنگامی که رطوبت هوا پایین باشد و هوا نیز آلوده باشد نفس کشیدن مخصوصا برای افراد سالخورده ، بیماران تنفسی و کودکان بسیار سخت می شود ، جهت جلوگیری از خشکی بیش از حد هوا ، کاهش آلودگی و افزایش رطوبت محیط در دستگاه تصفیه هوای آنولد UNOLD  یک رطوبت ساز نیز قرار داده شده است که میزان رطوبت محیط معتدل گردد و هوای تازه با رطوبت متعادل داشته باشید. 

 

رطوبت ساز


ZUSCHALTBAREM IONISATOR
+ سیستم یونیزه کننده دستگاه تصفیه هوا 
یکی از مراحل تصفیه هوا یونیزاسیون است. با یونیزاسیون یکپارچه در دستگاه تصفیه هوای آنولد ، یون‌هایی با بار منفی تولید میشود  که به گرد و غبار با بار مثبت و مولکول‌های خارجی می‌چسبند، آن‌ها را بزرگ می‌کنند و حذف آن‌ها را از هوای تنفسی برای فیلتر کردن آسان‌تر می‌کنند. 
 

تصفیه


مراحل تصفیه هوا در دستگاه تصفیه آنولد UNOLD
VORFILTER > HEPA 13 FILTER > KALKKATALYTISCHER FILTER > AKTIVKOHLE-FILTER
پیش فیلتر > فیلتر هپا 13 > فیلتر کاتالیزوری کلسیم > فیلتر کربن فعال
سیستم فیلتر یکپارچه و چهار مرحله ای DELTA شامل یک پیش فیلتر، فیلتر HEPA 13، فیلتر کاتالیزوری سرد و فیلتر کربن فعال است.
هوای عبوری از ذرات بزرگتر مانند گرد و غبار، گرده، موی حیوانات و سایر ذرات معلق در اولین عنصر فیلتر قبل از نفوذ جریان هوا به فیلتر HEPA 13 با کارایی بالا با منافذ فیلتر 0.1 تا 0.3 میکرومتر پاک می شود. 
بعد از مرحله پیش فیلتر ، از یک فیلتر کاتالیزوری سرد استفاده می شود که پیوندهای شیمیایی را در سطح مولکولی تجزیه می کند و مواد شیمیایی را به مشتقات بی ضرر/اشکال اصلاح شده تبدیل می کند، بنابراین هوایی که تنفس می کنیم را از آمونیاک، بنزن، فرمالدئید، TVOC و سایر گازهای مضر پاک سازی می کند.
در آخرین فرآیند فیلتراسیون، دستگاه تصفیه هوا از خواص شیمیایی منحصر به فرد کربن فعال بهره می برد که ذرات و رادیکال های آزاد را به هم متصل می کند و آنها را قفل می کند تا آنها را از هوای خروجی تنفس خارج کند، که اکنون با راندمان 99.97٪ تمیز می شود. و کیفیت هوای درجه یک را  تضمین می کند.
 

فیلتر تصفیه هوا


SCHALTEN SIE BEI BEDARF LUFTBEFEUCHTUNG, IONISATION UND/ODER UV-DESINFEKTION ZU
در صورت لزوم رطوبت، یونیزاسیون و/یا ضدعفونی UV را  جداگانه روشن کنید.
ویژگی های اضافی :
پیش فیلتر > فیلتر هپا 14 > فیلتر کاتالیزوری کلسیم > فیلتر کربن فعال > رطوبت ساز هوا > یونیزاسیون > لامپ UVC
همه حالت های قابل تعویض اختیاری هستند و در صورت تمایل می توانند به صورت جداگانه یا همزمان روشن شوند.
از گرما و خشکی تابستان یا گرم شدن هوا جلوگیری کنید و هوای تنفسی فیلتر شده خود را به لطف مرطوب کننده اختیاری افزایش دهید.
یونیزاسیون یکپارچه، یون‌هایی با بار منفی تولید می‌کند که به گرد و غبار با بار مثبت و مولکول‌های خارجی می‌چسبند، آنها را بزرگ می‌کند و حذف آنها را از هوای تنفسی که قرار است فیلتر شود، آسان‌تر می‌کند.
با کمک نور مصنوعی خورشید که توسط لامپ های UVC داخل دستگاه به هوای فیلتر تابش می شود، نور UV ماده ژنتیکی ویروس ها و باکتری ها را تغییر داده و آنها را بی ضرر می کند.
به لطف فناوری پیشرفته از کیفیت زندگی جدیدی بهره مند شوید.
 

 تصفیه هوای اصلی


حالت های دستگاه تصفیه هوا و رطوبت ساز آنولد 
حالت خودکار:
بسته به کیفیت هوای موجود و اندازه‌گیری شده، از تنظیم عملکرد کاملاً خودکار و هوشمند لذت ببرید.
حالت شب/خواب :
از کم صداترین حالت  کار ممکن برای خوابی مطلوب با هوای تازه تمیز بهره ببرید.
حالت تایمر:
زمان خاموش کردن سیستم را با حالت تایمر انتخاب کنید و از آرامش خاطر لذت ببرید.
حالت دستی :
عملکرد کاری را که برای تصفیه هوا استفاده می‌شود، با حداکثر سرعت ممکن، تا حد امکان ظریف یا متناسب با نیاز خوتان، شخصی کنید.
 

حالت تصفیه

 

در اتاق هایی تا 100 متر مربع، دستگاه تصفیه هوا و رطوبت ساز DELTA با سیستم فیلتر چهار لایه خود تا 99.97 درصد از آلودگی هوا را از بین می برد. این دستگاه تصفیه علاوه بر پیش فیلتر، سیستم فیلتر HEPA-13 و فیلتر کربن فعال، یک فیلتر کاتالیزوری سرد نیز برای خنثی کردن گازهای خطرناک محیطی و ترکیبات آلی فرار - به اصطلاح VOCs (ترکیبات آلی فرار) ارائه می دهد. حالت خودکار با سنسورهای PM2.5 از طریق تنظیم خودکار عملکرد، صرفه جویی در انرژی و استفاده مبتنی بر نیاز را تضمین می کند. سرعت را می توان به صورت دستی بین 4 سطح تغییر داد. در صورت تمایل، باکتری‌ها و ویروس‌ها را نیز می‌توان با لامپ UV-C قابل تعویض از بین برد و کوچک‌ترین ذرات توسط یونیزرها از هوای اتاق فیلتر می‌شوند. رطوبت هوا را می توان گام به گام با استفاده از رطوبت سازهوای قابل تعویض با مخزن آب 1.8 لیتری افزایش داد.
صفحه نمایش دیجیتال و صفحه نمایش رنگی اطلاعاتی در مورد کیفیت هوا و رطوبت و همچنین دمای اتاق ارائه می دهند. حالت شب ، کاهش نور شب و قفل کودک و همچنین تایمر 1 تا 8 ساعته عملکردهای اضافی دیگری برای استفاده راحت هستند.
 

خرید تصفیه هوا


تصفیه هوا و رطوبت ساز آنولد مدل   Air Purifier and Humidifier UNOLD  DELTA  87510 در آلمان طراحی و در آلمان نیز مونتار می شود. 
 

تصفیه هوا UNOLD

خصوصیات فنی
مشخصات کلی
شرکت سازنده
UNOLD
نوع دستگاه
تصفیه هوا و رطوبت ساز
رنگ
سفید
وزن
13.5 کیلوگرم
ابعاد
39.5x23x62cm
مشخصات فنی
مصرف برق
95 وات
قدرت جذب ذرات
0.1 میکرون
نشانگر تمیز کردن فیلتر
نرخ تصفیه
480 متر مکعب در ساعت
قابلیت تنظیم سرعت
4 سطح
تایمر
سنسور اتومات گرد و غبار
حسکر اتومات خودکار
صفحه نمایش LED
فضای تحت پوشش
تا 100 مترمربع
قابلیت تولید یون منفی
پاکسازی خودکار هوا
سایر ویژگیها
دارای رطوبت ساز هوا - دارای UV - تایمر 8 ساعته - دارای حالت خودکار و دستی - دارای چراغ شب
نظرات کاربران

برای این مطلب نظری ثبت نشده است

شما نیز نظر خود را ثبت کنید

* نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha