ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool

Whirlpool SupremeClean WFO 3P33 DL Dishwasher
لینک سایت اصلی:
وضعیت:
موجود نیست
گارانتی:
دارد (نوین سرویس)
شرکت سازنده
ویرپول whirpool
نوع دستگاه
ظرفشویی 14 نفره
مدل
WFO 3P33 DL
کلاس مصرف انرژی
+++A
تعداد برنامه های شستشو
11 برنامه
تعداد طبقات سبد
3 طبقه
ظرفشویی 14 نفره ویرپول مدل Whirlpool SupremeClean WFO 3P33 DL
محصولات ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
شرکت چند ملیتی آمریکایی ویرپول در سال 1911 میلادی در شهر بندری بنتون ایلات میشیگان آمریکا توسط لویی آپتون و اموری آپتون تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی کوچک و بزرگ و وسایل صنعتی فعالیت دارد. شرکت ویرپول آمریکا در سال 2006 میلادی و با پیشی گرفتن از شرکت الکترولوکس به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در جهان شناخته شد. این شرکت در حال حاضر دارای 70 کارخانه تولیدی و مرکز تحقیق و توسعه در سراسر دنیاست و مالک بیش از 80 مارک اصلی تولید کننده لوازم خانگی معتبر مانند هوور، می تگ ، آدمیرال ، امانا ، جان اینگلس و کیچن اید و دهها مارک اصلی دیگر می باشد. شرکت ویرپول آمریکا با سابقه ای بیش از 107 سال بزرگترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی در جهان است که همواره محصولاتی با کیفیت عالی و استانداردهای روز دنیا به مصرف کنندگان عرضه می کند. 
 
دفتر شرکت ویرپول
دفتر مرکزی شرکت ویرپول در ایالت میشگان آمریکا
 
امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و وارد شدن انواع وسایل جهت رفاه و آسایش مردم  در زندگی روزمره شاهد نوآوریها و فن آوریهای زیادی در این زمینه هستیم. یکی از وسایلی که در زندگی روزانه کاربرد زیادی داشته ، ماشین ظرفشویی است ، که در انواع کیفیتها و مدلهای متفاوت ساخته وعرضه می شود. از بزرگترین شرکتهای  تولید کننده لوازم لوازم خانگی در جهان شرکت ویرپول آمریکا است که در این زمینه فعالیت دارد و همواره محصولاتی با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می کند. ظرفشویی 14 نفره مدل Whirlpool SupremeClean WFO 3P33 DL ویرپول یکی از جدیدترین ظرفشوییهای این شرکت است که دارای کیفیت بسیار بالا ، طراحی زیبا و کیفیت و نوآوریهای جدیدی بوده و یکی از بهترین و کم مصرفترین ظرفشویها است که دارای بازدهی بسیار بالایی است.
 
ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
خلاقیت ، نوآوری ، کمترین مصرف ، بالاترین بازدهی
1 HOUR WASH & DRY
یکی از برنامه های ظرفشویی 14 نفره ویرپول ، برنامه شستشو و خشک کردن ظرف مدت یک ساعت می باشد. با انتخاب این برنامه ظروف در مدت یک ساعت شسته و خشک می شوند در حالی که کمترین میزان مصرف آب و برق را خواهد داشت. این برنامه را می توان برای ظروف پلاستیکی نیز بکار برد.
 
برنامه شستشوی1 ساعت ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
POWERCLEAN PRO
آبپاش جتی قدرتمندی که در قسمت عقبی ماشین ظرفشویی قرار داده شده است بهترین نتایج عالی شستشو را فراهم می سازد. به لطف سنسورهای هوشمندی که درماشین ظرفشویی تعبیه شده اند درجه کثیفی ظروف را اندازه گیری کرده ومقدار فشارآب را بامقدارکثیفی ظروف تطبیق داده واز هدر رفتن آب اضافی جلوگیری می کنند.
 
تکنولوژی آبپاش  POWER CLEAN PRO در ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
THIRD RACK
وجود قفسه سوم در ماشین ظرفشویی ویرپول باعث می شود که همیشه فضای کافی برای شستن انواع ظروف داشته باشید. قفسه سوم همیشه فضای کافی را برای بار اضافی فراهم می کند.
 
ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool سه طبقه
 
START DELAY
یکی دیگر از برنامه های ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول داشتن برنامه تاخیری شستشوی ظروف است. با استفاده از این برنامه می توان شستشوی ظروف را به زمانی دیگری موکول کنید. برنامه تاخیری شستشوی ظروف را می توان تا 24 ساعت تنظیم نمود.
 
تایمر تاخیری در ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
FLEXIBLE WASHING OPTIONS
از دیگر ویژگیهای ماشین ظرفشویی 14 نفره  ویرپول داشتن مدیریت فضای داخلی و سبدها با توجه به نیاز و نوع ظرف و اندازه ظروف می باشد. به لطف قفسه های دارای قسمت های کوچک و لبه های تاشو، فضای داخلی ماشین ظرفشویی خود را  می توان اضافه حذف یا انطباق داد.
 
تنظیم قفسه ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
14 PLACE SETTINGS
ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول دارای 14 تنظیم مختلف مکان داخل دستگاه می باشد. بنابراین همیشه فضای کافی و مورد دلخواه را جهت شستن ظروف را در اختیار خواهید داشت.
 
14 تنظیم مختلف مکان در ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
EXTRASPACE
داشتن ویژگی EXTRASPACE باعث مدیریت عالی فضای داخلی ماشین ظرفشویی می شود. طراحی منحصرد بفرد این دستگاه اجازه می دهد تا با بارگیری عمودی ظروف در قفسه پایین تر، فضای اضافی را برای 10 ظرف فراهم شود که این امرباعث صرفه جویی در فضا و وقت جهت شستن ظروف می گردد.
 
فضای بزرگتر ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
SUPER SILENT
از دیگر خصوصیات ماشین ظرفشویی ویرپول صدای بسیارپایین این دستگاه است. این ماشین ظرفشوی دربالاترین حالت صدا دارای 43 دسی بل صدا بوده و یکی از کم صداترین ظرفشوییهاست.
 
صدای بسیار پایین ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
+++A
کلاس بهره وری انرژی در ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول +++A است. این ماشین ظرفشویی نتایج عالی شستشوی ظروف را با کمترین مصرف برق فراهم می سازد. 
 
کلاس انرژی +++A در ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
HALF LOAD OPTION
یکی دیگر از برنامه های مهم و کاربردی ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول برنامه شستشوی یک دوم است. این برنامه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که تعداد ظروف کم باشند. در حالت انتخاب این برنامه مقدار مصرف انرژی به نصف کاهش پیدا می کند.
 
برنامه شستشوی یک دوم در ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
ECOFRIENDLY
محصولات شرکت آمریکایی ویرپول دارای تکنولوژی هوشمندانه منحصر بفرد که به حس ششم معروف است می باشند. سنسورهای هوشمند موجود در ظرفشویی ویرپول باعث نظارت مدوام بر چرخه شستشوی ظروف بوده و با تشخیص درجه  کثیفی ظروف ، مقدار آب مصرفی را کنترل می کنند و باعث صرفه جویی د رمقدار انرژی مصرفی به میزان تا 50 درصد شده ، و این در حالی است که بالاترین نتایج عالی شستشو فراهم می شود.
 
تکنولوژی حس ششم در ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool
 
ظرفشویی 14 نفره ویرپول ایتالیا مدل Whirlpool SupremeClean WFO 3P33 DL در اروپا طراحی و در ایتالیا مونتاژ می شود.
 
ظرفشویی 14 نفره ویرپول whirpool

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
ویرپول whirpool
نوع دستگاه
ظرفشویی 14 نفره
مدل
WFO 3P33 DL
رنگ
سفید
وزن
49 کیلو گرم
ابعاد
580 * 600 * 600 میلی متر
مشخصات فنی
کلاس مصرف انرژی
+++A
تعداد برنامه های شستشو
11 برنامه
حالت ECO
برنامه تایمر تاخیری
تعداد طبقات سبد
3 طبقه
صفحه نمایشگر دیجیتالی
میزان صدا
43 دسی بل
برنامه شستشوی یک دوم
قفل کودک
جنس بدنه ظرفشویی
آلیاژ استیل با نیکل کروم
عملکرد خشک کردن
آبپاش بالا و پایین
برنامه یک دوم یا نصف بار
سبد مخصوص کارد و چنگال
کلاس کارایی خشک کردن
A
زمان تاخیری قابل تنظیم
24 ساعت
تکنولوژی حس 6
مقدار صرفه جویی تکنولوژی حس 6
تا 50 در صد کاهش مصرف انرژی
متوسط مصرف آب در هر دوره
9/5 لیتر
متوسط مصرف انرژی
%83 کیلو وات ساعت
تعداد تنظیمات مکان قفسه
14
برنامه شستشو و خشک کردن 1 ساعت
حداکثر دمای آب مصرفی
60 درجه سانتی گراد
برنامه شستشوی سریع
برنامه شستشوی شدید

کالاهای مشابه

ظرفشویی ویرپول WFC3C26FX

ظرفشویی ویرپول WFC3C26FX

۸/۱۰۰/۰۰۰ تومان
اضافه به سبد خرید
ظرفشویی ویرپول

ظرفشویی ویرپول

تماس بگیرید
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha