ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS

siemens dishwasher sn26l880gc
ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
لینک سایت اصلی:
قیمت:
۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱/۲۱
وضعیت:
فروش فعال
اضافه به سبد خرید
شرکت سازنده
زیمنس SIEMENS
مدل
SN26L880GC
کلاس مصرف انرژی
++A
تعداد برنامه های شستشو
6 برنامه
تعداد طبقات سبد
3 طبقه
ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS SN26L880GCزیمنس آلمان
 
شرکت زیمنس آلمان SIEMENS GERMANY یک شرکت چند ملیتی در سال 1874 میلادی  توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین آلمان تاسیس شد. شرکت زیمنس در ابتدا کار خود را با تولید خطوط تلگرافی آغاز نمود. در سال 1850 میلادی این شرکت اقدام به تاسیس یک نمایندگی در انگلستان نمود وپس از آن فعالیت خود را در روسیه و هند و ژاپن آغاز نمود. شرکت زیمنس در ادامه ساختن موتورهای برقی و لامپ را به خط تولید خود اضافه نمود. در سال 1967 با شرکت بوش ادغام شده و در گروه BSH که یک گروه تجاری بزرگ تولید کننده لوازم خانگی دراروپا وآمریکاست فعالیت خود را ادامه داد. شرکت زیمنس آلمان با سابقه ای بیش از 170 سال یکی از باسابقه ترین شرکتهای تولید لوازم خانگی است که همواره محصولات خود را با استانداردهای روز دنیا تولید می کند، این شرکت هم اکنون با داشتن حدود 70 شرکت تولیدی در50 کشور دنیا و با نیروی کار بیش از 46000 نفر کماکان به فعالیت خود درسراسر جهان ادامه می دهد.
 
یکی از محصولات شرکت زیمنس ظرفشویی 14 نفره مدل SIEMENS SN26L880GC می باشد ، این ظرفشویی دارای طراحی زیبا و کاراییهای فراوان با بدنه استیل و نیکل کروم و به رنگ نقره ای است. این مدل ظرفشویی زیمنس دارای صفحه دیجیتالی و برنامه های مختلفی بوده که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.  
 
نمای روبرویی ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
یکی از مشخصات ظرفشویی زیمنس مصرف پایین این دستگاه می باشد ، مصرف این ماشین ظرفشویی ++A بوده که مصرف بسیار پایین وسازگار با محیط زیست است. مصرف انرژی این ظرفشویی 0.92 کیلووات ساعت بوده که مصرف بسیار پایینی است.
 
مصرف انرژی در ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
ظرفشویی زیمنس SIMENS SN26L880GC دارای سه کشوی قابل تنظیم برای انواع ظروف و لیوان وقاشق و چنگال و ... می باشد وبسته به نیاز و تعداد ظروف تنظیم می گردند، محل قرار گیری سبدها طوری طراحی شده که آب گرم همراه با شوینده و جلا دهنده با فشار به تمام قسمتهای ظروف برخورد کرده و چربی و لکه ها را کاملا پاک کرده وتمیز می کند.
 
سبد ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
این ظرفشویی دارای یک صفحه دیجیتالی و 6 تا برنامه خودکار می باشد که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از برنامه ها ، برنامه شستشوی استرانگ یا قوی با درجه حرارت بالا می باشد. با انتخاب این برنامه ظروف داخل ظرفشویی با حرارت 70 درجه سانتی گراد شسته شده وچربیها و لکهای ظروف کاملا تمیز شده و خشک می شوند مدت زمان برنامه استرانگ 125-135 دقیقه می باشد.
 
صفحه دیجیتالی تنظیمات ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
برنامه دیگر ظرفشویی زیمنس برنامه خودکار شستشو می باشد، این برنامه دارای درجه حرارت 45 تا 65 درجه سانتی گراد بوده و برای ظروف نه چندان چرب و لکه دار به کار می رود مدت زمان برنامه خودکار شستشو 95 تا 160 دقیقه می باشد.
 
برنامه auto در ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
برنامه ECO :
با انتخاب برنامه اکو در مصرف آب و برق و مواد شوینده صرفه جویی می شود درجه حرارت مورد استفاده در این برنامه 50 درجه سانتی گراد می باشد. مدت زمان برنامه اکو 210 دقیقه می باشد.
 
حالت اکو ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
برنامه بعدی شستشوی ظرفشویی زیمنس مدل SN26L880GC برنامه power می باشد ، درجه حرارت مورد استفاده در این برنامه 55 تا 65 درجه سانتی گراد بوده و جزو برنامه های شستشوی سریع بوده که مدت زمان آن 55 دقیقه می باشد.
برنامه دیگر شستشوی ظرفشویی زیمنس برنامه سریع می باشد درجه حرارت مورد استفاده در این برنامه 45 درجه سانتی گراد بوده و مدت زمان آن 29 دقیقه می باشد. برنامه پیش شستشو از دیگر برنامه های ظرفشویی SIEMENS می باشد مدت زمان این برنامه 15 دقیقه می باشد .
ازدیگر ویژگیهای ظرفشویی 14 نفره زیمنس صدای بسیار پایین این دستگاه می باشد میزان صدا دراین ظرفشویی 46 دسی بل می باشد.
 
صدای بسیار پایین ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
یکی دیگر از برنامه های ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN26L880GC برنامه تایمر تاخیری می باشد ، مورد استفاده این برنامه زمانی است که می خواهید عملیات شستشو در زمانی دیگر انجام شود دراین حالت تایمرشروع به کار برای زمانی که می خواهید عمل شستشو شروع شود تنظیم می گردد.همچنین این ظرفشویی مجهز به برنامه شستشوی یک دوم بوده و زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که تعداد ظروف کم باشند.همچنین این ظرفشویی مجهز به نشانگر نمک وکمک شستشو و نبود آب می باشد و در صورت تمام شدن هر کدام از این سه حالت هشدار می دهد. برنامه شستشوی ظروف و وسایل اطفال برنامه دیگراین ظرفشویی است.از دیگر برنامه های این ظرفشویی داشتن قفل کودک می باشد که درصورت قفل ظرفشویی تمام دکمه های این دستگاه غیر فعال می شوند.
 
حالت قفل در ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS
 
ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN26L880GC در آلمان طراحی ودر ترکیه مونتاژ می شود.
 
ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
زیمنس SIEMENS
مدل
SN26L880GC
رنگ
سیلور
وزن
51.746 کیلوگرم
ابعاد
60*60*84.5 سانتی متر
مشخصات فنی
کلاس مصرف انرژی
++A
مصرف آب
10 لیتر
تعداد برنامه های شستشو
6 برنامه
حالت ECO
برنامه تایمر تاخیری
تعداد طبقات سبد
3 طبقه
صفحه نمایشگر دیجیتالی
میزان صدا
46 دسی بل
برنامه پیش شستشو
قابلیت استفاده از انواع قرص شستشو
قابلیت استفاده از انواع جلا دهنده
قابلیت استفاده از انواع نمک شستشو
برنامه شستشوی یک دوم
قفل کودک
جنس بدنه ظرفشویی
آلیاژ استیل با نیکل کروم
قابلیت جلوگیری از نشت آب
مدت زمان برنامهprogramme1
125 تا 135 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme2
95 تا 160دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme3
210 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme4
55 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme5
29 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme6
15 دقیقه
دمای برنامه 1 (° C)
70
دمای برنامه 2 (° C)
45 تا 65
دمای برنامه 3 (° C)
50
دمای برنامه 4 (° C)
65
دمای برنامه 5 (° C)
45
عملکرد خشک کردن
مصرف انرژی programme1 (KW/H)
1.45 تا 1.4
مصرف انرژی programme2 (KW/H)
1.55 تا 0.95
مصرف انرژی programme3 (KW/H)
0.92
مصرف انرژی programme4 (KW/H)
1.3
مصرف انرژی programme5 (KW/H)
0.8
مصرف انرژی programme6 (KW/H)
0.5
مصرف آب، برنامه 1 (L)
12/15
مصرف آب، برنامه 2 (L)
9/19
مصرف آب، برنامه 3 (L)
10
مصرف آب، برنامه 4 (L)
10
مصرف آب، برنامه 5 (L)
10
مصرف آب، برنامه 6 (L)
4
آبپاش بالا و پایین
مصرف سالانه انرژی
199.4 کیلووات ساعت
برنامه شستشوی سریع
برنامه شستشوی شدید
سایر ویژگیها

موتور iQdrive مصرف انرژی پایین تر با عملکرد یکسان - سیستم امنیتی aquaStop مانع از آسیب آب از هر نوع درشلنگ آب یا نشت در ماشین -dosageAssist منتشرکننده کامل مواد شوینده بطور یکسان -
سیستم glassCare : متشکل از تکنولوژی حفاظت از شیشه ، یک برنامه ملایم خاص ، و یک مبدل حرارتی - سیستم intesiveZone : پاشش آب فشاربالا برای ظروف بسیار کثیف - varioDrawer سطح بارگذاری اضافی - antiFingerprint ضداثر انگشت بر روی بدنه.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha