ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS

Siemens 60cm iQ300 Dishwasher Silver SN25D800GC
ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
لینک سایت اصلی:
وضعیت:
موجود نیست
شرکت سازنده
زیمنس SIEMENS
نوع دستگاه
ظرفشویی 12 نفره
مدل
SN25D800GC
کلاس مصرف انرژی
+A
تعداد برنامه های شستشو
5 برنامه
تعداد طبقات سبد
2 طبقه
 
ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS SN25D800GCمحصولات زیمنس
 
شرکت زیمنس آلمان SIEMENS GERMANY یک شرکت چند ملیتی در سال 1874 میلادی  توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین آلمان تاسیس شد. شرکت زیمنس در ابتدا کار خود را با تولید خطوط تلگرافی آغاز نمود. در سال 1850 میلادی این شرکت اقدام به تاسیس یک نمایندگی در انگلستان نمود وپس از آن فعالیت خود را در روسیه و هند و ژاپن آغاز نمود. شرکت زیمنس در ادامه ساختن موتورهای برقی و لامپ را به خط تولید خود اضافه نمود. در سال 1967 با شرکت بوش ادغام شده و در گروه BSH که یک گروه تجاری بزرگ تولید کننده لوازم خانگی دراروپا وآمریکاست فعالیت خود را ادامه داد. شرکت زیمنس آلمان با سابقه ای بیش از 170 سال یکی از باسابقه ترین شرکتهای تولید لوازم خانگی است که همواره محصولات خود را با استانداردهای روز دنیا تولید می کند، این شرکت هم اکنون با داشتن حدود 70 شرکت تولیدی در50 کشور دنیا و با نیروی کار بیش از 46000 نفر کماکان به فعالیت خود درسراسر جهان ادامه می دهد.
 
یکی از محصولات شرکت زیمنس ظرفشویی 12 نفره مدل SIEMENS SN25D800GC می باشد ، این ظرفشویی دارای طراحی زیبا و کاراییهای فراوان با بدنه استیل و نیکل کروم و به رنگ نقره ای است. این مدل ظرفشویی زیمنس دارای صفحه دیجیتالی و برنامه های مختلفی بوده که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.  
 
ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
 
یکی از مشخصات ظرفشویی زیمنس مصرف پایین این دستگاه می باشد ، مصرف این ماشین ظرفشویی +A بوده که مصرف پایین وسازگار با محیط زیست است. مصرف انرژی این ظرفشویی 1.02 کیلووات ساعت بوده که مصرف پایینی است.
 
رده انرژی در ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
 
ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN25D800GC دارای دو کشوی قابل تنظیم برای انواع ظروف و لیوان وقاشق و چنگال و ... می باشد وبسته به نیاز و تعداد ظروف تنظیم می گردند، محل قرار گیری سبدها طوری طراحی شده که آب گرم همراه با شوینده و جلا دهنده با فشار به تمام قسمتهای ظروف برخورد کرده و چربی و لکه ها را کاملا پاک کرده وتمیز می کند.
 
سبد ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
 
این ظرفشویی دارای یک صفحه دیجیتالی و 5 تا برنامه خودکار می باشد که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از برنامه ها ، برنامه شستشوی استرانگ یا قوی با درجه حرارت بالا می باشد. با انتخاب این برنامه ظروف داخل ظرفشویی با حرارت 70 درجه سانتی گراد شسته شده وچربیها و لکهای ظروف کاملا تمیز شده و خشک می شوند مدت زمان برنامه استرانگ 125-135 دقیقه می باشد.
 
صفحه دیجیتالی ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
 
برنامه دیگر ظرفشویی زیمنس برنامه خودکار شستشو می باشد، این برنامه دارای درجه حرارت 45 تا 65 درجه سانتی گراد بوده و برای ظروف نه چندان چرب و لکه دار به کار می رود مدت زمان برنامه خودکار شستشو 95 تا 160 دقیقه می باشد.
 
 
برنامه ECO :
با انتخاب برنامه اکو در مصرف آب و برق و مواد شوینده صرفه جویی می شود درجه حرارت مورد استفاده در این برنامه 50 درجه سانتی گراد می باشد. مدت زمان برنامه اکو 210 دقیقه می باشد.
 
حالت اکو در ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
 
برنامه پیش شستشوازدیگر برنامه های ظرفشویی SIEMENS می باشد مدت زمان این برنامه 15 دقیقه می باشد ازدیگر ویژگیهای ظرفشویی 12 نفره زیمنس صدای بسیار پایین این دستگاه می باشد میزان صدا دراین ظرفشویی 48 دسی بل می باشد.
 
صدای پایین ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
 
یکی دیگر از برنامه های ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN25D800GC برنامه شستشوی سریع varioSpeed بوده که درآن ظروف تا 50%  سریعتر شسته می شوند. درجه حرارت مورد استفاده دراین برنامه 45 درجه سانتی گراد بوده ومدت زمان آن 29 دقیقه می باشد.
 
سشتشوی سریع در ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
  
 ظرفشویی 12 نفره زیمنس دارای چراغ نشانگر پر شدن مجدد نمک وچراغ نشانگر پر شدن مجدد کمک شستشونیز می باشد.ازدیگر ویژگیهای این ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها جهت انواع ظروف می باشد ، همچنین این ظرفشویی دارای تایمر تاخیری قابل تنظیم 1 تا 24 ساعت برای شستن ظروف در زمانهای آتی است. همچنین ظرفشویی دارای فیلتر تمیز کردن اتوماتیک می باشد.نشانگر زمان باقی مانده شستن  ظروف از دیگر ویژگیهای این ظرفشویی است.
ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN25D800GC در آلمان طراحی ودر ترکیه مونتاژ می شود.
ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
زیمنس SIEMENS
نوع دستگاه
ظرفشویی 12 نفره
مدل
SN25D800GC
رنگ
84.5x60x60 cm
وزن
45 کیلو گرم
ابعاد
60*60*84.5 سانتی متر
مشخصات فنی
کلاس مصرف انرژی
+A
مصرف آب
11.7 لیتر
تعداد برنامه های شستشو
5 برنامه
حالت ECO
برنامه تایمر تاخیری
چراغ نشانگر نمک
چراغ نشانگر کمک شستشو
چراغ نشانگر آب
سیستم خودکار تمیز کردن فیلتر
تعداد طبقات سبد
2 طبقه
صفحه نمایشگر دیجیتالی
میزان صدا
48 دسی بل
برنامه پیش شستشو
برنامه شستشوی خودکار
قابلیت اتصال به شیر آب گرم
قابلیت استفاده از انواع قرص شستشو
قابلیت استفاده از انواع جلا دهنده
قابلیت استفاده از انواع نمک شستشو
جنس بدنه ظرفشویی
قابلیت جلوگیری از نشت آب
سیستم شستشوی ضد باکتری
موتور BLDC پمپ گرما وتخلیه
مدت زمان برنامهprogramme1
125 تا 135 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme2
95 تا 160دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme3
210 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme4
29
مدت زمان برنامهprogramme5
15
دمای برنامه 1 (° C)
70
دمای برنامه 2 (° C)
45 تا 65
دمای برنامه 3 (° C)
50
دمای برنامه 4 (° C)
45
عملکرد خشک کردن
مصرف انرژی programme1 (KW/H)
1.45 تا 1.4
مصرف انرژی programme2 (KW/H)
1 تا 1.6
مصرف انرژی programme3 (KW/H)
1.02
مصرف انرژی programme4 (KW/H)
0.8
مصرف انرژی programme5 (KW/H)
0.5
سایر ویژگیها
موتور iQdrive مصرف انرژی پایین تر با عملکرد یکسان - سیستم امنیتی aquaStop مانع از آسیب آب از هر نوع درشلنگ آب یا نشت در ماشین -dosageAssist منتشرکننده کامل مواد شوینده بطور یکسان -
سیستم glassCare : متشکل از تکنولوژی حفاظت از شیشه ، یک برنامه ملایم خاص ، و یک مبدل حرارتی - سیستم intesiveZone : پاشش آب فشاربالا برای ظروف بسیار کثیف - varioDrawer سطح بارگذاری اضافی - antiFingerprint ضداثر انگشت بر روی بدنه .

کالاهای مشابه

ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS

ظرفشویی 14 نفره زیمنس SIEMENS

۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان
اضافه به سبد خرید
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha