× بازدید کننده گرامی ، به دلیل نوسانات بالای ارز ، لطفا قبل از ثبت سفارش با مدیریت سایت تماس حاصل کرده و از موجودی کالا و قیمت دقیق آن اطمینان حاصل فرمائید.

ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS

Siemens 60cm iQ300 Dishwasher Silver SN25D800GC
ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS
لینک سایت اصلی:
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱/۲۴
تعداد بازدید:
۱/۲۴۲ بازدید
وضعیت:
منتظر موجودی
 
ظرفشویی 12 نفره زیمنس SIEMENS SN25D800GC
 
شرکت زیمنس آلمان SIEMENS GERMANY یک شرکت چند ملیتی در سال 1874 میلادی  توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین آلمان تاسیس شد. شرکت زیمنس در ابتدا کار خود را با تولید خطوط تلگرافی آغاز نمود. در سال 1850 میلادی این شرکت اقدام به تاسیس یک نمایندگی در انگلستان نمود وپس از آن فعالیت خود را در روسیه و هند و ژاپن آغاز نمود. شرکت زیمنس در ادامه ساختن موتورهای برقی و لامپ را به خط تولید خود اضافه نمود. در سال 1967 با شرکت بوش ادغام شده و در گروه BSH که یک گروه تجاری بزرگ تولید کننده لوازم خانگی دراروپا وآمریکاست فعالیت خود را ادامه داد. شرکت زیمنس آلمان با سابقه ای بیش از 170 سال یکی از باسابقه ترین شرکتهای تولید لوازم خانگی است که همواره محصولات خود را با استانداردهای روز دنیا تولید می کند، این شرکت هم اکنون با داشتن حدود 70 شرکت تولیدی در50 کشور دنیا و با نیروی کار بیش از 46000 نفر کماکان به فعالیت خود درسراسر جهان ادامه می دهد.
 
یکی از محصولات شرکت زیمنس ظرفشویی 12 نفره مدل SIEMENS SN25D800GC می باشد ، این ظرفشویی دارای طراحی زیبا و کاراییهای فراوان با بدنه استیل و نیکل کروم و به رنگ نقره ای است. این مدل ظرفشویی زیمنس دارای صفحه دیجیتالی و برنامه های مختلفی بوده که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.  
 
 
یکی از مشخصات ظرفشویی زیمنس مصرف پایین این دستگاه می باشد ، مصرف این ماشین ظرفشویی +A بوده که مصرف پایین وسازگار با محیط زیست است. مصرف انرژی این ظرفشویی 1.02 کیلووات ساعت بوده که مصرف پایینی است.
 
 
ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN25D800GC دارای دو کشوی قابل تنظیم برای انواع ظروف و لیوان وقاشق و چنگال و ... می باشد وبسته به نیاز و تعداد ظروف تنظیم می گردند، محل قرار گیری سبدها طوری طراحی شده که آب گرم همراه با شوینده و جلا دهنده با فشار به تمام قسمتهای ظروف برخورد کرده و چربی و لکه ها را کاملا پاک کرده وتمیز می کند.
 
 
این ظرفشویی دارای یک صفحه دیجیتالی و 5 تا برنامه خودکار می باشد که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از برنامه ها ، برنامه شستشوی استرانگ یا قوی با درجه حرارت بالا می باشد. با انتخاب این برنامه ظروف داخل ظرفشویی با حرارت 70 درجه سانتی گراد شسته شده وچربیها و لکهای ظروف کاملا تمیز شده و خشک می شوند مدت زمان برنامه استرانگ 125-135 دقیقه می باشد.
 
 
برنامه دیگر ظرفشویی زیمنس برنامه خودکار شستشو می باشد، این برنامه دارای درجه حرارت 45 تا 65 درجه سانتی گراد بوده و برای ظروف نه چندان چرب و لکه دار به کار می رود مدت زمان برنامه خودکار شستشو 95 تا 160 دقیقه می باشد.
 
 
برنامه ECO :
با انتخاب برنامه اکو در مصرف آب و برق و مواد شوینده صرفه جویی می شود درجه حرارت مورد استفاده در این برنامه 50 درجه سانتی گراد می باشد. مدت زمان برنامه اکو 210 دقیقه می باشد.
 
 
برنامه پیش شستشوازدیگر برنامه های ظرفشویی SIEMENS می باشد مدت زمان این برنامه 15 دقیقه می باشد ازدیگر ویژگیهای ظرفشویی 12 نفره زیمنس صدای بسیار پایین این دستگاه می باشد میزان صدا دراین ظرفشویی 48 دسی بل می باشد.
 
 
یکی دیگر از برنامه های ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN25D800GC برنامه شستشوی سریع varioSpeed بوده که درآن ظروف تا 50%  سریعتر شسته می شوند. درجه حرارت مورد استفاده دراین برنامه 45 درجه سانتی گراد بوده ومدت زمان آن 29 دقیقه می باشد.
 
  
 ظرفشویی 12 نفره زیمنس دارای چراغ نشانگر پر شدن مجدد نمک وچراغ نشانگر پر شدن مجدد کمک شستشونیز می باشد.ازدیگر ویژگیهای این ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها جهت انواع ظروف می باشد ، همچنین این ظرفشویی دارای تایمر تاخیری قابل تنظیم 1 تا 24 ساعت برای شستن ظروف در زمانهای آتی است. همچنین ظرفشویی دارای فیلتر تمیز کردن اتوماتیک می باشد.نشانگر زمان باقی مانده شستن  ظروف از دیگر ویژگیهای این ظرفشویی است.
ظرفشویی زیمنس SIEMENS SN25D800GC در آلمان طراحی ودر ترکیه مونتاژ می شود.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
زیمنس آلمان SIEMENS GERMANY
مدل
IDSN25D800GC
نوع دستگاه
ظرفشویی 12 نفره
رنگ
سیلور
ابعاد
84.5 x 60 x 60 cm
وزن
45 کیلو گرم
مشخصات فنی
کلاس مصرف انرژی
+A
مصرف آب
11.7 لیتر
تعداد برنامه های شستشو
5 برنامه
حالت ECO
برنامه تایمر تاخیری
چراغ نشانگر نمک
چراغ نشانگر کمک شستشو
چراغ نشانگر آب
سیستم خودکار تمیز کردن فیلتر
تعداد طبقات سبد
2 طبقه
قابلیت تنظیم سبد
صفحه دیجیتالی
میزان صدا
48 دسی بل
برنامه پیش شستشو
برنامه شستشوی خودکار
قابلیت اتصال به شیر آب گرم
قابلیت استفاده از انواع قرص شستشو
قابلیت استفاده از انواع جلا دهنده
قابلیت استفاده از انواع نمک شستشو
جنس بدنه ظرفشویی
استیل با نیکل کروم
قابلیت جلوگیری از نشت آب
سیستم شستشوی ضد باکتری
سیستم هیدرولیک Speedmati
موتور BLDC پمپ گرما وتخلیه
مدت زمان برنامهprogramme1
125 تا 135 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme2
95 تا 60 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme3
210 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme4
29 دقیقه
مدت زمان برنامهprogramme5
15
دمای برنامه 1 (° C)
70
دمای برنامه 2 (° C)
45 تا 65
دمای برنامه 3 (° C)
50
دمای برنامه 4 (° C)
45
دمای برنامه 5 (° C)
0
عملکرد خشک کردن
مصرف انرژیprogramme1 (کیلووات ساعت)
1.45 تا 1.4
مصرف انرژیprogramme2 (کیلووات ساعت)
1 تا 1.6
مصرف انرژیprogramme3 (کیلووات ساعت)
1.02
مصرف انرژیprogramme4 (کیلووات ساعت)
0.8
مصرف انرژیprogramme5 (کیلووات ساعت)
0.05
سایر ویژگیها
موتور iQdrive مصرف انرژی پایین تر با عملکرد یکسان - سیستم امنیتی aquaStop مانع از آسیب آب از هر نوع درشلنگ آب یا نشت در ماشین -dosageAssist منتشرکننده کامل مواد شوینده بطور یکسان -
سیستم glassCare : متشکل از تکنولوژی حفاظت از شیشه ، یک برنامه ملایم خاص ، و یک مبدل حرارتی - سیستم intesiveZone : پاشش آب فشاربالا برای ظروف بسیار کثیف - varioDrawer سطح بارگذاری اضافی - antiFingerprint ضداثر انگشت بر روی بدنه .

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

محصولات