کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی

HITACHI Air Conditioning RAC 60WPA
کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
لینک سایت اصلی:
قیمت:
۶/۶۸۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۲/۳۱
وضعیت:
فروش فعال
اضافه به سبد خرید
شرکت سازنده
Hitachi
نوع دستگاه
کولر گازی اینورتر
وزن
57 کیلوگرم
ظرفیت گرمایش
130 متر مکعب
سیستم اینورتر
گاز مورد استفاده
R410
کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی  Hitachi Air Conditioning RAK-60PPA/RAC-60WPA 
 
هیتاشی ژاپن
کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
  شرکت هیتاچی ژاپن Hitachi Japan در سال 1910 میلادی توسط یک مهندس برق به نام نامیهی اودیرا در ژاپن تاسیس شد. این شرکت چند ملیتی ژاپنی به طور کلی در 11 حوزه از جمله لوازم الکتریکی ، رایانه ای و ماشین آلات صنعتی و لوازم خانگی بزرگ و کوچک فعالیت دارد. شرکت هیتاشی ژاپن فعالیت خود را با تولید توربین ه و ژنراتور برق آغاز نمود و بعدها تولید رایانه را به خط تولید خود اضافه نمود. شرکت هیتاچی ژاپن شعبه اروپایی خود را د رسال 1982 میلادی تاسیس کرد. شرکت هیتاشی ژاپن در زمینه های دیگری همچون هسته ای نیز فعالیت چشمگیری دارد. این شرکت با سابقه ای بیش از 107 سال و دارا بودن حدود 400 هزار کارمند درسراسر دنیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتها در بسیاری از زمینه ها از جمله تولید لوازم خانگی کوچک و بزرگ همچنان به فعالیت خود ادامه داده و دارای محصولاتی با کیفیت و طراحی بالا و همگام با استانداردهای روز دنیا می باشد.
 
سیستم تهویه مطبوع با کولر گازیهای هیتاچی Hitachi
در دمای 55 درجه سانتی گراد راحت خنک شوید
 
عملکرد بالا در دمای 55 درجه سانتی گراد در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
یکی از محصولات شرکت ژاپنی هیتاچی کولر گازی 24000 مدل RAC-60WPA این شرکت است ، این کولر گازی ژاپنی دارای ویژگیها و کاربردهای ویژه ای است که در کولر گازیهای دیگر وجود ندارد ، علاوه بر داشتن این ویژگیهای عالی از نظر مصرف برق به علت دارا بودن اینورتربسیار کم مصرف تر از سایر کولر گازیها بوده و بعلت کیفیت بالا و ویژگیهای آن  مورد مصرف بسیاری از مردم در سراسر جهان  قرار گرفته است.
 
فیلتر واسابی wasabi : فیلتر واسابی در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
واسابی یا ترب ژاپنی یکی از انواع ادویه های سنتی ژاپنی است ، ریشه واسابی مزه ای بسیار تند و از نوع خردل دارد و سسی که از آن تهیه می شود همراه غذاهای ژاپنی مصرف می شود. سس واسابی بخارهایی تولید می کند که باعث باز شدن مجاری بینی انسان می شود. این سس قابلیتهایی نظیر ضد باکتری ، ضد آلرژی ، ضد قارچ و کپک و بوزدایی دارد. شرکت ژاینی هیتاشی با اقتباس از این نوع ادویه اقدام به تولید فیلتربرگرفته از واسابی wasabi  نانو تیتانیوم نموده ، که در کولر گازیها مورد استفاده قرار می گیرد.
 
ضد آلرژی :
یکی ازویژگیهای به کاررفته در فیلتر نانوتیتانیوم تصفیه ی هوا با این فلیتر می باشد. این فیلتر باعث ازبین رفتن ذرات میکروسکوپی موجود درگرد وغبار خانگی وفرمالید شده که از وقوع بیماریهای تنفسی وآسمی پیشگری کرده،که این امربرای کودکان وسالخوردگان و بیماران آسمی بسیار حائز اهمیت است.
 
 
قابلیت ضد آلرژی در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
آزمایش ELIZA شش ساعته بر روی مایت گرد وغبار خانگی ( آزمایش توسط دانشگاه بین المللی پزشکی مالزی انجام شده است. )
 
خاصیت آنتی باکتریال :
فیلترنانوتیتانیوم به کار رفته در کولرهای گازی هیتاچی ژاپن باعث از بین رفتن باکتریهای موجود درهوا به میزان 99% شده و باعث جلوگیری از بوجود آمدن انواع بیماریها می گردد.
 
خاصیت آنتی باکتریال در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
نمونه باکتری مورد آزمایش ظرف مدت بیست وچهار ساعت به میزان 99% توسط فیلتر نانوتیتانیوم از بین می رود. این آزمایش توسط دانشگاه پوترا در مالزی انجام شده است.
 
خاصیت ضد قارچ و ضد کپک :
یکی دیگر ازخصوصیات فیلتر نانوتیتانیوم ضد قارچ وضد کپک بودن آن است ، فیلتر نانوتیتانیوم واسابی بکار رفته به طور قابل توجهی مانع رشد قارچها و کپک ها گشته و باعث ایجاد هوایی سالم وعاری از ذرات قارچ و کپک می گردد.
  
 
خاصیت ضد قارچ و کپک در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
آزمایش صورت گرفته توسط لابراتور تحقیقاتی نانوپک برروی دو برش قطعه نان تازه قرار داده شده در دو محفظه آکریلیکی مجزا که یکی دارای خصوصیات فیلتر نانوتیتانیومی  واسابی و دیگری بدون فیلتر می باشد.
 
خاصیت بوزدایی محیط : 
فیلتر نانوتیتانیوم واسابی  دارای عملکرد بوزدایی نیز می باشد. این فیلتر عالی قادر به از بین بردن بوهای موجود در هوا به میزان %82 در مدت زمان یک ساعت می گردد.
 
خاصیت بوزدایی محیط در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
تمیز کننده هوای ماورای بنفش ( UV )
LED های موجود دریونت داخل اتاق ، اشعه های موج کوتاه ماورای بنفش از خود ساطع کرده که باعث از بین رفتن میکروبهای موجود در فیلتر دستگاه گشته و قبل از اینکه در هوا منتشر شوند از بین رفته وهوایی کاملا سالم وبهداشتی خواهید داشت. این اشعه ها دارای موج کوتاه بوده و به درون اتاق نفوذ نمی کنند و هیچ ضرری برای انسان ندارند.
 
تمیز کننده هوا در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی با اشعه UV
 
فن مماسی و ضد باکتری ( آنتی باکتریال )
فن به کار رفته د رکولر گازی هیتاشی مدل RAC-60WPA دارای سیستم آنتی باکتریال بوده که باعث جلوگیری کردن از رشد قارچها و کپک ها و میکروبها گشته و تمیزی بیشتر هوای اتاق را سبب می شود.
 
فن ضد باکتریال کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
حالت سرمایی فوق العاده : ( Super Cool )
دکمه super cool در کولر گازیهای هیتاچی باعث ایجاد سرمای فوق العاده می گردد. با انتخاب این دکمه کولر گازی با توان حداکثر شروع به کار کرده ودر مدت زمان کوتاهی اتاق را خنک نماید. 
 
سرمایی فوق العاده در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
سیستم برق  DC:
موتور به کار رفته در کولر گازیهای هیتاچی از سیستم برق DC استفاده می کنند. این نوع موتورها دارای عملکرد بهتر وبالاتری نسبت به موتورهای AC بوده و امنیت بالاتری نیز دارند. علاوه بر این میزان بازدهی آنها 10% بیشتر بوده و تعمیر ونگهداری آنها نیز بسیار راحتر و کم هزینه تر است.
 
سیستم برق DC در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
شروع مجدد به کار : 
زمانی که کولر گازی در حال کار کردن است اگر جریان برق قطع شود در زمان وصل شدن مجدد سیستم تهویه کولر گازی هیتاچی به طور خودکار در همان حالت قبلی انتخاب شده و مجددا شروع به کار می کند.
 
شروع مجدد به کار کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
کندانسور با پره سبز رنگ : 
کولرهای گازی هیتاچی دارای  کندانسورهای با رنگ سبز بوده که در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم بوده و تحمل بالایی در شرایط بد آب و هوایی دارند ، این کندانسورها سازگار با محیط زیست هستند.
 
کندانسور سبز در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
سیستم اینورتر کولر گازی هیتاچی :
کولر گازیهای هیتاچی ژاپن دارای سیستم منصر به فرد اینورتر می باشند، این فن آوری در مقایسه با سایر کولرگازیهای دیگر باعث مصرف کمتر برق به میزان 30% می شود. همچنین این فناوری حذف کارکرد بی وقفه کمپرسور که جهت حفظ دمای ثابت اتاق است ، می شود. زمانی که دمای اتاق به درجه مورد نظر برسد  بجای خاموش و روشن شدن مجدد موتور سیستم اینورتر سرعت کمپرسور ، کولر گازی را در حالت مصرف بهینه قرار داده تا دمای اتاق ثابت بماند.
 
سیستم اینورتر در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
جریان یکنواخت هوا یکی دیگر از ویژگیهای کولر گازهای هیتاچی است. ورودی هوا در مقایسه با سایر کولرهای دیگر حدود 40% بزرگتر بوده ، که باعث مصرف کمتر برق برای چرخش فن می گردد. وجود دریچه بزرگ به میزان 15% بیشتراز کولرهای دیگر باعث انتقال بیشتر هوا با انرژی کمتر می شود. همچنین یونیت داخلی کولر گازی دارای یک فن بزرگ به میزان 15% بیشتر از کولرهای معمولی بوده که این افزایش قطر موجب کاهش چرخش فن و در نهایت مصرف کمتر برق می گردد.
 
مصرف برق کمتر در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
کمپرسور دو سیلندر DC :
کمپرسورهای بکار رفته در کولر گازیهای هیتاچی در مقایسه با کمپرسورهای دروانی  دارای لرزش و صدای پایین تر و کارایی بالاتری می باشند. این کمپرسورها 37% کوچکتر بوده ، همچنین سرویس و نگهداری آنها راحتر و کم هزینه تر بوده و همچنین برای مکانها و فضاهای کوچک که دارای محدویت فضا هستند بسیار مناسب می باشد.
 
کمپرسور اینورتر DC در کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی
 
کولر گازی هیتاچی مدل RAK-60PPA/RAC-60WPA طراحی ژاپن و در مالزی  مونتاژ می شود.
 
کولر گازی اینورتر 24000 هیتاچی Hitachi

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
Hitachi
نوع دستگاه
کولر گازی اینورتر
مدل
RAC - 60WPA + RAK - 60PPA
رنگ
سفید
وزن
57 کیلوگرم
ابعاد
207*295*1030 میلی متر
مشخصات فنی
تعداد دور فن
4حالت ( H / M / L / SL )
کنترل از راه دور
فیلتر گرد وغبار قابل شستشو
تنظیم جهت باد
صفحه نمایشگر
تایمر
مدت زمان قابل تنظیم
تا 24 ساعت
کلاس بهره وری انرژی
+A اینورتر تهویه مطبوع با کلاس DC
حداکثر سطح صدا
30 دسی بل
مقدار گردش هوا
2160M3/H
وزن واحد خارجی
45 کیلوگرم
وزن واحد داخلی
12 کیلوگرم
ظرفیت گرمایش
130 متر مکعب
ظرفیت سرمایش
120 متر مکعب
فن چرخشی
فن چرخشیسیستم برق DC
حالت خواب
سیستم کنترل هوشمند
کندانسور با پره سبز
محفظه ضد حریق
قابلیت سرمادهی تا دمای
55 درجه سانتی گراد
حالت سرمایی
فن چهار جهت
سیستم تصفیه
سیستم آنتی باکتریال
سیستم ضد باکتری
سیستم ضد آلرژی
فیلتر تصفیه هوای نانوتیتانیوم
عملکرد بوزدایی
فن مماسی آنتی باکتریال
دو جریان هوای چرخشی
سیستم اینورتر
کمپرسور دو سیلندر
فاز/فرکانس/ولتاژ/
تک فاز/50 هرتز/220 ولت
گاز مورد استفاده
R410

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha