× بازدید کننده گرامی ، به دلیل نوسانات بالای ارز ، لطفا قبل از ثبت سفارش با مدیریت سایت تماس حاصل کرده و از موجودی کالا و قیمت دقیق آن اطمینان حاصل فرمائید.

تصفیه هوای الکترولوکس Electrolux

Electrolux z8020 Oxy3silence Air Purifier
تصفیه هوای الکترولوکس Electrolux
لینک سایت اصلی:
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۹/۲۳
تعداد بازدید:
۵۲۷ بازدید
وضعیت:
منتظر موجودی
تصفیه هوای الکترولوکس Electrolux 
آلودگی هوا امروزه یکی از مشکلاتی است که گریبان گیر شهرهای پرجمعیت و صنعتی شده است و یکی از مشکلات جدی است که سلامت بشری را تهدید می کند. آلودگی هوای بیرون از منازل قابل کنترل نیست ، اما هوای داخل منازل را می توان با استفاده از تصفیه کننده ها تا حد زیادی پاک و عاری از آلودگی نمود.
 
امروزه انواع و مدلهای گوناگونی از تصفیه کننده ها وجود دارد . یکی از این مدلها تصفیه هوای شرکت الکترولوکس سوئد مدلElectrolux Z8020  است. این تصفیه هوای عالی دارای امکانات و ویژگیهای فراوانی است که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.
 
شرکت سوئدی الکترولوکس Electrolux در سال 1919 در استهکلم سوئد بنیان گذاری شد. عمده فعالیت شرکت سوئدی و چند ملیتی الکترولوکس در زمینه طراحی ، ساخت و توزیع لوازم برقی خانگی و تجهزات الکترونیکی حرفه ای می باشد. شرکت سوئدی الکترولوکس با توجه به میزان درآمد دراروپا پس از شرکت ویرپول بعنوان دومین تولید کننده دستگاههای خانگی محسوب می شود. این شرکت سوئدی همواره در زمینه طراحی ، ساخت و ارائه لوازم خانگی یکی از بزرگترین و باکیفیت ترین شرکتها در سطح جهان بوده که محصولات آن دارای استانداردهای روز دنیا و کیفیت بالایی هستند.
 
تصفیه هوای الکترولوکس Electrolux Z8020
 
دستگاههای تصفیه هوای اخانگی شرکت لکترولوکس سوئد دیجیتالی بوده و دارای طراحی بسیار شیک و کیفیت بالایی هستند. یکی از این مدل دستگاههای تصفیه هوا مدل Z8020 است که دارای کیفیت و کارایی وخصوصیات منحصر بفردی است. تصفیه هوای خانگی الکترولوکس دارای پنج مرحله تصفیه هوا می باشد که هریک از این مراحل دارای ویژگیها و خواص خاص خود بوده و دارای فیلترهای هپا HEPA ، الکترواستاتیک کربن دار، ایجاد یونهای مثبت، فیلتر اولیه و ... می باشد.
 
 
 
واحد تصفیه اولیه هوا
این فیلتر که در قسمت پایینی دستگاه تصفیه هوا قرار گرفته و در ابتدا هوای ورودی به داخل دستگاه تصفیه از این فیلتر می گذرد که به پیش فیلتر معروف است. کار این فیلتر جلوگیری از ورود ذرات درشت و اشغال و مواد زائد و بزرگ موجود در هوا به درون دستگاه بوده و باعث افزایش طول عمر فیلترهای داخلی نیز می گردد.
 
 
 
یونیزاسیون با فشار بالا
مرحله بعدی تصفیه هوا یونیزاسیون هوای محیط است در این مرحله ، دستگاه با تولید یونهای باردار ذرات موجود در هوا باردار شده و توسط فن موجود در دستگاه به سمت فیلتر رانده می شوند در نتیجه مقدار زیادی از هوا در این مرحله تصفیه می شود. (یونیزاسیون با فشار بالا در داخل دستگاه و توسط الکترودهای تعبیه شده در داخل دستگاه انجام می شود.)
 
 
 
ضد عفونی ازن 
از دیگر ویژگیهای تصفیه هوای الکترولوکس ضد عفونی ازن است ، ازن این خاصیت را داشته که خیلی سریع با اکثر نامطبوع و مضرر موجود در هوا واکنش نشان داده و آنها را اکسید و خاصیت بوزدایی بالایی را دارا می باشد.
 
فیلتر هیپا HEPA 
فیلترهای هپای موجود در دستگاه تصفیه هوای الکترولوکس باعث می شود که ذرات مضرر و بسیار ریز موجود در هوار تا 0.06 میکرون  را به خود جذب کرده و قابلیت جذب انواع باکتریها ، ویروسها و ذرات معلق در هوا را به خود دارد. این فیلتر براحتی قابل شستشو و تمیز کردن می باشد.  
 
 
 
فیلتر کربن (کربن اکتیو شده)
وجود فیلتر کربن یا کربن اکتیوشده در داخل دستگاه تصفیه هوا از دیگر خصوصیات بارز این دستگاه است. فیلترکربن دار و اکتیو شده در دستگاه توانایی جذب بازمانده های واکنش های شیمیایی و بسیاری دیگر از گازهای آلاینده محیط نظیر 2N0,Co,2CO, و همچنین ترکیبات فرار نظیر بنزن ، رادون ، فرمالدئیدو ... را داشته و سرب و اکسیدگوگرد نیز توسط کربن اکتیو از هوا حذف گشته درنتیجه هوا بسیار تمیز و پاک می گردد. فیلترهای کربنی توانایی جذب بیش از 3000 گاز سمی و خطرناک و ذرات معلق و بوهای نامطبوع هوای محیط را دارند.
 
 
 
تصفیه هوای الکترولوکس مدل Electrolux Z8020 در سوئد طراحی و در مجارستان مونتاژ  می شود.
 
 

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
شرکت سازنده
الکترولوکس سوئد
نوع دستگاه
تصفیه هوای خانگی
رنگ
طوسی آبی تیره
وزن
11 کیلوگرم
ابعاد
38*52*60 سانتی متر
مشخصات فنی
مصرف برق
حداکثر 70 وات
قدرت جذب ذرات
تا 0.06 میکرون
نشانگر تمیز کردن فیلتر
نرخ تصفیه
سه مرحله ای
مرحله 1
130 مترمکعب درساعت
مرحله 2
240 مترمکعب درساعت
مرحله 3
380 مترمکعب درساعت
سطح صدای مرحله 1
30 دسی بل
سطح صدای مرحله 2
35 دسی بل
سطح صدای مرحله 3
63 دسی بل
قابلیت تنظیم سرعت
در سه حالت
جنس بدنه دستگاه
ABS فشرده شده
تایمر
نوع فیلتر
دائمی قابل شستشو
جنس فیلتر
الکترواستاتیک کربن دار
فضای تحت پوشش
66 متر مربع
قابلیت تولید یون منفی
قابلیت تولید یون منفی
پاکسازی خودکار هوا
کابل برق
2 متر
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

محصولات