× بازدید کننده گرامی ، به دلیل نوسانات بالای ارز ، لطفا قبل از ثبت سفارش با مدیریت سایت تماس حاصل کرده و از موجودی کالا و قیمت دقیق آن اطمینان حاصل فرمائید.

کولر گازی 14000 هیتاچی Hitachi

Air conditioning RAS MES14HA1 Hitachi
کولر گازی 14000 هیتاچی Hitachi
لینک سایت اصلی:
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۶/۱۹
تعداد بازدید:
۴۹۴ بازدید
وضعیت:
منتظر موجودی
کولر گازی 14000هیتاچی    Air conditioning  RAS-MES14HA1 Hitachi
 
  شرکت هیتاچی ژاپن Hitachi Japan در سال 1910 میلادی توسط یک مهندس برق به نام نامیهی اودیرا در ژاپن تاسیس شد. این شرکت چند ملیتی ژاپنی به طور کلی در 11 حوزه از جمله لوازم الکتریکی ، رایانه ای و ماشین آلات صنعتی و لوازم خانگی بزرگ و کوچک فعالیت دارد. شرکت هیتاشی ژاپن فعالیت خود را با تولید توربین ه و ژنراتور برق آغاز نمود و بعدها تولید رایانه را به خط تولید خود اضافه نمود. شرکت هیتاچی ژاپن شعبه اروپایی خود را د رسال 1982 میلادی تاسیس کرد. شرکت هیتاشی ژاپن در زمینه های دیگری همچون هسته ای نیز فعالیت چشمگیری دارد. این شرکت با سابقه ای بیش از 107 سال و دارا بودن حدود 400 هزار کارمند درسراسر دنیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتها در بسیاری از زمینه ها از جمله تولید لوازم خانگی کوچک و بزرگ همچنان به فعالیت خود ادامه داده و دارای محصولاتی با کیفیت و طراحی بالا و همگام با استانداردهای روز دنیا می باشد.
 
سیستم تهویه مطبوع با کولر گازیهای هیتاچی Hitachi
در دمای 55 درجه سانتی گراد راحت خنک شوید
 
 
یکی از محصولات شرکت ژاپنی هیتاچی کولر گازی 14000 مدل RAS-MES14HA1 این شرکت است ، این کولر گازی ژاپنی دارای ویژگیها و کاربردهای ویژه ای است که در کولر گازیهای دیگر وجود ندارد ، علاوه بر داشتن این ویژگیهای عالی از نظر مصرف برق به علت دار بودن اینورتربسیار کم مصرف تر از سایر کولر گازیها بوده و بعلت کیفیت بالا و ویژگیهای آن  مورد مصرف بسیاری از مردم در سراسر جهان  قرار گرفته است.
 
فیلتر واسابی wasabi :
 
واسابی یا ترب ژاپنی یکی از انواع ادویه های سنتی ژاپنی است ، ریشه واسابی مزه ای بسیار تند و از نوع خردل دارد و سسی که از آن تهیه می شود همراه غذاهای ژاپنی مصرف می شود. سس واسابی بخارهایی تولید می کند که باعث باز شدن مجاری بینی انسان می شود. این سس قابلیتهایی نظیر ضد باکتری ، ضد آلرژی ، ضد قارچ و کپک و بوزدایی دارد. شرکت ژاینی هیتاشی با اقتباس از این نوع ادویه اقدام به تولید فیلتربرگرفته از واسابی wasabi  نانو تیتانیوم نموده ، که در کولر گازیها مورد استفاده قرار می گیرد.
 
 
ضد آلرژی :
 
یکی ازویژگیهای به کاررفته در فیلتر نانوتیتانیوم تصفیه ی هوا با این فلیتر می باشد. این فیلتر باعث ازبین رفتن ذرات میکروسکوپی موجود درگرد وغبار خانگی وفرمالید شده که از وقوع بیماریهای تنفسی وآسمی پیشگری کرده،که این امربرای کودکان وسالخوردگان و بیماران آسمی بسیار حائز اهمیت است.
 
 
آزمایش ELIZA شش ساعته بر روی مایت گرد وغبار خانگی ( آزمایش توسط دانشگاه بین المللی پزشکی مالزی انجام شده است. )
 
خاصیت آنتی باکتریال :
 
فیلترنانوتیتانیوم به کار رفته در کولرهای گازی هیتاچی ژاپن باعث از بین رفتن باکتریهای موجود درهوا به میزان 99% شده و باعث جلوگیری از بوجود آمدن انواع بیماریها می گردد.
 
 
نمونه باکتری مورد آزمایش ظرف مدت بیست وچهار ساعت به میزان 99% توسط فیلتر نانوتیتانیوم از بین می رود. این آزمایش توسط دانشگاه پوترا در مالزی انجام شده است.
 
خاصیت ضد قارچ و ضد کپک :
 
یکی دیگر ازخصوصیات فیلتر نانوتیتانیوم ضد قارچ وضد کپک بودن آن است ، فیلتر نانوتیتانیوم واسابی بکار رفته به طور قابل توجهی مانع رشد قارچها و کپک ها گشته و باعث ایجاد هوایی سالم وعاری از ذرات قارچ و کپک می گردد.
  
 
آزمایش صورت گرفته توسط لابراتور تحقیقاتی نانوپک برروی دو برش قطعه نان تازه قرار داده شده در دو محفظه آکریلیکی مجزا که یکی دارای خصوصیات فیلتر نانوتیتانیومی  واسابی و دیگری بدون فیلتر می باشد.
 
خاصیت بوزدایی محیط : 
 
فیلتر نانوتیتانیوم واسابی  دارای عملکرد بوزدایی نیز می باشد. این فیلتر عالی قادر به از بین بردن بوهای موجود در هوا به میزان %82 در مدت زمان یک ساعت می گردد.
 
 
تمیز کننده هوای ماورای بنفش ( UV )
 
LED های موجود دریونت داخل اتاق ، اشعه های موج کوتاه ماورای بنفش از خود ساطع کرده که باعث از بین رفتن میکروبهای موجود در فیلتر دستگاه گشته و قبل از اینکه در هوا منتشر شوند از بین رفته وهوایی کاملا سالم وبهداشتی خواهید داشت. این اشعه ها دارای موج کوتاه بوده و به درون اتاق نفوذ نمی کنند و هیچ ضرری برای انسان ندارند.
 
 
فن مماسی و ضد باکتری ( آنتی باکتریال )
فن به کار رفته د رکولر گازی هیتاشی مدل RAS-MES14HA1 دارای سیستم آنتی باکتریال بوده که باعث جلوگیری کردن از رشد قارچها و کپک ها و میکروبها گشته و تمیزی بیشتر هوای اتاق را سبب می شود.
 
 
حالت سرمایی فوق العاده : ( Super Cool )
 
دکمه super cool در کولر گازیهای هیتاچی باعث ایجاد سرمای فوق العاده می گردد. با انتخاب این دکمه کولر گازی با توان حداکثر شروع به کار کرده ودر مدت زمان کوتاهی اتاق را خنک نماید. 
 
 
سیستم برق  DC:
موتور به کار رفته در کولر گازیهای هیتاچی از سیستم برق DC استفاده می کنند. این نوع موتورها دارای عملکرد بهتر وبالاتری نسبت به موتورهای AC بوده و امنیت بالاتری نیز دارند. علاوه بر این میزان بازدهی آنها 10% بیشتر بوده و تعمیر ونگهداری آنها نیز بسیار راحتر و کم هزینه تر است.
 
 
شروع مجدد به کار : 
 
زمانی که کولر گازی در حال کار کردن است اگر جریان برق قطع شود در زمان وصل شدن مجدد سیستم تهویه کولر گازی هیتاچی به طور خودکار در همان حالت قبلی انتخاب شده و مجددا شروع به کار می کند.
 
 
کندانسور با پره سبز رنگ : 
 
کولرهای گازی هیتاچی دارای  کندانسورهای با رنگ سبز بوده که در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم بوده و تحمل بالایی در شرایط بد آب و هوایی دارند ، این کندانسورها سازگار با محیط زیست هستند.
 
 
سیستم اینورتر کولر گازی هیتاچی :
 
کولر گازیهای هیتاچی ژاپن دارای سیستم منصر به فرد اینورتر می باشند، این فن آوری در مقایسه با سایر کولرگازیهای دیگر باعث مصرف کمتر برق به میزان 30% می شود. همچنین این فناوری حذف کارکرد بی وقفه کمپرسور که جهت حفظ دمای ثابت اتاق است ، می شود. زمانی که دمای اتاق به درجه مورد نظر برسد  بجای خاموش و روشن شدن مجدد موتور سیستم اینورتر سرعت کمپرسور ، کولر گازی را در حالت مصرف بهینه قرار داده تا دمای اتاق ثابت بماند.
 
 
جریان یکنواخت هوا یکی دیگر از ویژگیهای کولر گازهای هیتاچی است. ورودی هوا در مقایسه با سایر کولرهای دیگر حدود 40% بزرگتر بوده ، که باعث مصرف کمتر برق برای چرخش فن می گردد. وجود دریچه بزرگ به میزان 15% بیشتراز کولرهای دیگر باعث انتقال بیشتر هوا با انرژی کمتر می شود. همچنین یونیت داخلی کولر گازی دارای یک فن بزرگ به میزان 15% بیشتر از کولرهای معمولی بوده که این افزایش قطر موجب کاهش چرخش فن و در نهایت مصرف کمتر برق می گردد.
 
 
کمپرسور دو سیلندر DC :
 
کمپرسورهای بکار رفته در کولر گازیهای هیتاچی در مقایسه با کمپرسورهای دروانی  دارای لرزش و صدای پایین تر و کارایی بالاتری می باشند. این کمپرسورها 37% کوچکتر بوده ، همچنین سرویس و نگهداری آنها راحتر و کم هزینه تر بوده و همچنین برای مکانها و فضاهای کوچک که دارای محدویت فضا هستند بسیار مناسب می باشد.
 
 
کولر گازی هیتاچی طراحی ژاپن و در مالزی  مونتاژ می شود.
 

ویژگی های محصول

ابعاد پنل ( واحد داخلی )
211*280*780 میلی متر
بهره وری انرژی
+A
ابعاد موتور ( واحد خارجی )
285*505*775 میلیمتر
وزن واحد خارجی
11 کیلو گرم
وزن واحد داخلی
33 کیلو گرم
مشخصات کلی
شرکت سازنده
هیتاچی ژاپن Hitachi Japan
مدل
RAS MES14HA1 Hitachi
نوع دستگاه
کولر گازی 14000 سرد و گرم هیتاچی
رنگ
سفید
وزن
44 کیلو گرم
مشخصات فنی
ظرفیت
14000
کنترل از راه درو
صفحه نمایشگر
تایمر
فن چرخشی
سیستم برق DC
سیستم برق DC
سیستم کنترل هوشمند
حالت خواب
کندانسور با پره سبز
محفظه ضد حریق
قابلیت سرمادهی تا دمای
55 درجه سانتی گراد
حالت سرمایی
فن چهار جهت
سیستم تصفیه
سیستم آنتی باکتریال
سیستم ضد باکتری
سیستم ضد آلرژی
فیلتر تصفیه هوای نانوتیتانیوم
عملکرد بوزدایی
فن مماسی آنتی باکتریال
دو جریان هوای چرخشی
سیستم اینورتر
کمپرسور دو سیلندر
موتور DC
فاز/فرکانس/ولتاژ/
تک فاز/50 هرتز/220 ولت
ظرفیت خنک کننده
1120 وات
ظرفیت گرم کننده
3.4 کیلو وات
حذف رطوبت
1.5 لیتر بر ساعت

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

محصولات